Defendant found to be a scammer Říkám vám, abyste se snažili vyhnout nákupu od wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Je zřejmé, že je třeba situaci řešit. Ale vím, že jste zodpovědný kupující a vždy si toho hodně a často berete. Mám jen jednu otázku, proč jste nepoužili úschovu?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Nepřijala úschovu tohoto produktu
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
žádný problém, protože jsem nic nekupovala,když odmítla eskont,kupovala jsem jen s eskontem.byla to jen informace, že neakceptovala eskont pro 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Stejně tak je tomu u 125 g D-LAME. Pokud nemáte přístup k NMR, nepřepošlou vám ho, i když předložíte důkazy testem bodů tání činidel, fyzikálními a chemickými vlastnostmi všech produktů (iniciály a vyrobené dále v reakcích€
) a to jim nestačí, musím čekat týdny na výsledek identifikace toho svinstva, které mi poslali. Pokud nemáte přístup k NMR, neriskujte, že přijdete o K€, a pokud máte, opravdu chcete ztratit týdny a platit za analýzu, která má být znovu zaslána ? A to se bavíme jen o 125g, oni prodávají kg a nechtějí přeposílat toto množství a chtějí po vás další, i když jste opravdu pravidelný odběratel několika tisíc EUR měsíčně. 🤣 Varování budete podvedeni brzy nebo pozdě. Nepotvrzujte escrow, dokud plně nevyzkoušíte každý jednotlivý produkt.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik jsi schopen tvořit věty, kterým každý rozumí, nebo se jen rád posloucháš, jak mluvíš ?
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Může se jednat o velmi pozdní odpověď. Musím se zeptat, široké komunity.

Proč byste pro tak velkou anonymní zakázku nepoužili úschovu?
Také mě potěšilo, že jsem se dozvěděl, že BB má nyní tržiště.

I když celé to, že mám povolenou javu, je tak trochu zabiják radosti, který mi brání v nakupování nebo prodávání.

Mám ale vlastní zásoby nelegálních dobrot, které bych zde mohl vyměnit za rozumnou konkurenční cenu, protože se rád dělím o nepochopené léčivé zboží, nyní dostupné s technologií zaměřenou na soukromí, kterou Tor, XMR a PGP šifrování nabízí masám.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha, řekněte to Rossu Ulbrichtovi!!! Doslova Steve Jobs o tom, JAK prodávat drogy. Vzal něco, co už existovalo, a udělal z toho něco, o čem věděl KAŽDÝ.
Nerad to říkám a vadí mi, že ho dostali s tím obviněním z kingpinu - je to šílenost, když všude jinde na internetu není hostitel zodpovědný za to, co ostatní zveřejňují.
Díky němu je nákup drog bezpečnější, a to v mnoha ohledech, od toho, že nemusíte fyzicky komunikovat s lidmi, až po to, že lidé teď mají tendenci soutěžit v kvalitě a ceně, což činí věci bezpečnějšími.
Samotný fakt, že už nikdy neuvidí svobodu (je smutnou realitou, protože USA NEPŘIPUSTÍ, KDYŽ SE MÝLÍ).
To má za to, že skoro všem z vás pomohl najít novější a bezpečnější způsob obchodování.
Je to KURVA SMUTNÝ stav - když jsem si odseděl 4 roky ve vězení ve Velké Británii, buď mi to dalo, nebo to ještě zhoršilo mou základní poruchu osobnosti, protože jsem strávil tolik času sám.
Opravdu s ním soucítím, i když to byla hloupá chyba, kvůli které ho chytili, vytvářel něco výjimečného a byl opravdu na samém okraji propasti prodeje drog na internetu.
byl to buď Silk Road, nebo BMreloaded - STRAŠNĚ rád bych věděl, kdo byl hostitelem BMreloaded, protože nikdy nikoho nepodvedli, ani když zavřeli - správně, ze strachu poté, co Ulbrighta chytili! Musel vydělat tolik BTC, když se cena zbláznila po pádu Silk Road...
Dobře, to bylo pravděpodobně patch do prdele pro bezpečnostní problémy a by se ddos'd Ve vteřině, ale stejně, je to myšlenka svobody na internetu, že byl nakonec bojoval. To a méně "špatných" obchodů s drogami. Je to smutné.
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Protože někteří dodavatelé některé zboží neprodávají s úschovou a @Wendy Dreamer nechtěla prodávat tento produkt s úschovou, @Vivian Rose stejný nechce prodávat tento produkt s úschovou.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Osobně jsem byl přeposlán z falešného d lamu s pravým na konci
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top