SCAM Úvod do černé pyramidy na trhu

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Velmi slibné! Doufám, že toto místo je bez podvodů
zkusím to, díky
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
leafe to týdny ani objednávku nepřijmou..to prostě naštve doufám že si to rozmyslí a jeho systémové problémy !
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
Ahoj člověče, děkujeme, že ses na nás obrátil.

Krátce po tématu anti-phishing jsme zveřejnili další oznámení.

Antiphishingové brnění se bude objevovat pouze v náhodných případech.

Většinou stačí k registraci pouze odpovědět na jednu z našich dvou captcha a je to.

Funguje to dobře, protože vidíme, že se každý den registrují noví lidé.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
a proč jsou tam peníze zmrazené a žádný prodejce není online a ani nic nepřijímá 2 týdny + je to nějaký druh buisness ? myslím, že ne ...
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: Mimochodem, ve svém příspěvku jste nepřiložil žádný snímek obrazovky.
Jen jste znovu poslal ty, které byly přiloženy v našem tématu.....
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: Mimochodem, ve svém příspěvku jste nepřiložil žádný snímek obrazovky.
Jen jste znovu poslal ty, které byly přiloženy v našem tématu.....
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Jedná se o podvodný trh. Uživatelé si dávejte pozor, nepůsobte na tomto trhu. Byli jste varováni.

ADMIN: Toto vlákno o trzích by mělo mít červený štítek SCAM watch, stejně jako Alien Market.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Proč nikdo delte to hovno trh odkaz příspěvek ? fuckin podvodníci ...
 

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Fórum BB jsem objevil před 3 dny díky trhu Black Pyramid a jejich velmi přátelské podpoře, ke které jsem se připojil asi před měsícem.

Především: děkuji vám oběma za to, že jste do této oblasti, kterou je darknet, vnesli trochu svěžesti.
Zadruhé a ne naposled, když většina lidí to má ráda jednoduché ( a většinou ošklivé ) kvůli špatnému kódování nebo designérským parapetům nebo prostě proto, že jsou prostě příliš líní na to, aby undetakovali potřebný upgrade, tihle kluci zdvojnásobují množství úsilí a hádejte co: je to vidět ! v každém aspektu !

Velký dík vám, Heinsenbergu a Amenhotepe, za skvělou práci. 😉😘

Pokud jsem mohl vyzkoušet ( mám celkem 8 dokončených objednávek ), trh je nadmíru rychlý, obrázky, vyhledávání, profil, členské a produktové stránky se načítají jako mávnutím kouzelného proutku.
Velmi se mi líbí i systém odhlašování a dynamičnost bez použití Javy. To je geniální.

Design je taky bezchybný ( dobře, souhlasím, že jsem byl vždycky velký fanoušek egytpské kultury z mé strany... ).

Když ostatní markety působí staře a tak nějak nudně a většinou je provozuje stále stejná parta, vy jste opravdu předvedli to, čemu říkám výbuch v tomto oboru a předpokládám, že teď už je jen otázkou času, kdy vytáhnete slušnou návštěvnost, pokud už ne teď.

Viděl jsem tu a tam nějaké hovězí maso s jinými lidmi, které byste mohli obtěžovat svými službami: Říkám, že je ignorovat, nedávat hovno a pokračovat v tom s pěknou práci.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj lidi ! černá pyramida je super ! ale já noob a chci napsat zprávu a když jsem napsal nic se neděje !! jak to mám udělat prosím !! je to hloupá otázka já vím ale pomozte mi prosím .. hezký den !
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Není to v pohodě, pokud vás nebaví podvody na odchodu. Btw, zjevně trollíte a hledáte pozornost. Takže tady máte ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Žádné aktualizace žádné sledovací číslo, nedoporučuji pro podnikání.
Čekal jsem měsíc, abych mohl zadat objednávku, a nyní čekám dalších 12 dní a prodejci neposkytli žádné aktualizace, i když jsem je požádal o sledovací číslo. Člověk, který mě požádal o koupi těchto vzorků, se naštval a teď vypadám hloupě. Je to všechno velmi neprofesionální, nemesis market byl mnohem lepší. Dokonce se obávám, že to může být podvod, protože jsem nemohl vybrat finanční prostředky a podpora mi nikdy neodpověděla, když jsem požádal o vrácení peněz. Byly k dispozici pouze na trhu peněženky, ale nemohl jsem je vybrat.
 

Attachments

  • SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 302

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Zůstaňte pryč mohu říci, že po čekání 2 týdny na přijetí objednávky a founds není schopen odstoupit !! Doufám, že si to rozmyslí, ale ve skutečnosti je to ztráta času !
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Na překlad jsem čekal asi 6-7 týdnů. Dva a půl týdne od odeslání objednávky podle stavu objednávek, ale stále nic nedorazilo, v neděli jsem otevřela spor a stále nic.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Tento příspěvek by měl být odstraněn nebo označen jako podvod, aby se do pasti nedostalo více lidí
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Stále bez odezvy

Přijato dne 2023-11-18 (20:59)

Odesláno dne 2023-11-18 (22:59)

Zpochybněno dne 2023-12-03 (15:29)
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Můj byl přijat teď doufám, že to bude fungovat dobře pak vezmu všechny zpět podporu odpověď, ale stránky mají hodně problémů aktuálně myslím, že to způsobuje, že obrovské zpoždění. no uvidíme doufám, že to vyjde i pro ostatní ve stejné situaci u dostal suport odpověď mezitím ?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Můj byl také přijat a po více než dvou týdnech zboží nedorazilo, uvidíme, jestli mi vrátí peníze, protože na tom pracuje podpora.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Mohu jen doufat, že byl specifický problém prodejce a doufám, že můj funguje dobře, ale vypadá to, že nyní vyřešili problémy z posledních týdnů !
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Poslední zpráva od podpory byla před 4 dny, prodejci zůstávají neaktivní, stále jsem nedostal své finanční prostředky zpět a podpora jen stále drží mé finanční prostředky s vědomím celé situace. Je to velmi podivná situace
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
I když si myslíte, že je v úschově, pravděpodobně tyto prostředky používají, žádný klíč k zobrazení = žádný důkaz o tom, že mince drží trh.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
MArket skutečně dolů ?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Držte se odtamtud dál je to jen totální podvod !!!! tato stránka je nejhorší sračka vůbec !!!!
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Trh klesá a já mám v peněžence 700usd! je to podvod s odchodem ? protože nemůžeme vybrat prostředky z peněženky, muselo se to stát.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Pokoušel jsem se od nich vybrat prostředky už dlouho bez jakéhokoli výsledku.
 
View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nemohu si ani vybrat více než 300 dolarů, které mám na účtu, aniž bych se setkal s tím.

"Před výběrem finančních prostředků, které byly uloženy na našem trhu, musíte dokončit alespoň 1 prodej v hodnotě poloviny svého zůstatku.
Pokud chcete, aby se vám v budoucnu po zrušené nebo neúspěšné objednávce vaše prostředky automaticky vrátily do vaší osobní peněženky, neváhejte si ve svém profilu zapnout 2fa-Autentifikaci a zadat vrácení kryptopeněz.".

Nemohl jsem mít ani nákup, který mi byl doručen do schránky. Prodejci, se kterými jsem mluvil, na těchto stránkách nejsou ochotni poskytnout sledovací ID nebo se vymlouvat na chybné umístění sledovacího ID. Je úsměvné, že tento trh (černý trh) je stále považován za poněkud seriózní na jiných místech s téměř žádnou kritikou na rozdíl od ares a incognito. Tohle je jasný exit scam, smh. Měl jsem udělat lepší výzkum, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Nemyslím si, že je šílené, že je tato stránka stále připojena k jejich domovské stránce. Svým způsobem jim to umožňuje udržet si důvěryhodnost, kterou kdysi měli. Věřím, že kdysi byla černá pyramida legitimním trhem. Nyní jsou exit scamming a neumožňují svým zákazníkům vybrat peníze.
 
Top