Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, prezentoval ses docela hezky a tvá nabídka byla rozumná, dokud jsem neslyšel tuhle podvodnou pravděpodobnost... no jestli si vzpomínáš na asasína jménem Boris, tak ti můžu říct, že poslat mu vzorky zdarma, protože zaplatí dopravu a všechno, co by tě mohlo zdržet v podnikání. Jsem si dobře vědom vašich preferencí, ale požádali bychom o nějaké materiály ve větším či menším množství vzorků a na oplátku slibujeme šanci pokračovat v tom, co jste začali dělat, pokud se nevrátíte k podobnému chování. Nemohu slíbit, že to zde zvládnu, ale stále můžete mít solidní šanci. Vzhledem k tomu, že slovo podvod o vás nikdy neuslyšíme. Mám známé, kteří by měli větší zájem o to, co nabízíte. Takže se zamyslete nad tím, co se dá ušetřit ve více či méně ukázkové podobě. Vzhledem k tomu, že jste o 20K$ bohatší než já (slibuji, že se potýkám s výživou kvůli výdajům na laboratoř), nebudu po vás chtít nic přehnaného. Lidi, kterým ukážu moudrost, kterou mají udělat, určitě preparovat naučím a navrhnu vás jako dodavatele. Pokud budou výrobky odpovídat našim standardům a ty nejsou opravdu vysoké.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nejsem si jistý, jak dalece se mohou pravidla na tomto fóru ohýbat, ale tato "společnost" mě v minulosti také ošidila o 10 000 dolarů. Jsem typ člověka, který chová zášť, a nemám rád, když mi někdo ukradne peníze.
Bylo by ode mě příliš daleko, kdybych se je pokusil obvinit do Spojených států z obchodování s drogovými prekurzory a jejich distribuce? Pochybuji, že by se někdo s takovým výsledkem příliš zlobil. Vím, že se to už stalo několika dalším čínským dodavatelům v minulosti, ale v tomto případě obžalovaný pokračuje v okrádání členů fóra o peníze. Zdá se, že obžalovaný neví, že dostatečné šťouchnutí do vosí sítě vás píchne. Na tomto fóru je mnoho lidí, kteří by udělali mnohem hůře než já, kdybychom byli v této situaci. Neudělám nic, dokud admin nebo dostatečný počet členů nerozhodne, že je to pro tohoto prodejce přiměřený trest. Upozorňuji, že nemohu zaručit, že to bude fungovat, ale pokud to získá dostatečný počet souhlasů, pokusím se o tento úkol pokusit.
Pokud má někdo jiné možnosti, odpovězte prosím na tuto zprávu.
Děkuji
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tato společnost již byla na fóru zablokována. Můžete si dělat, co chcete. Někdy může být obchod s léky krutý k těm, kteří neplní závazky, to je normální.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top