Question Je stránka https://whwingroup.com důvěryhodná?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Je společnost Wuhan WinGroup Pharmaceutical důvěryhodným prodejcem chemikálií? To je poměrně jednoduchá otázka, ale stále si nejsem jistý. V nabídkách mají nabídky a tvrdí, že zde nabízejí eskontní objednávky přes BB.

Ale stále mám problém najít o nich dostatek informací. Na celém BB fóru je pouze jediné vlákno, které se ptá na stejnou otázku a pouze jediný člen, který nebyl aktivní v podstatě rok, nyní tvrdí, že jsou legitimní. Také jejich sortiment je neuvěřitelný, nabízejí téměř vše, na co si vzpomenete, a to je přesně to, o co mi jde. Zní to prostě příliš dobře na to, aby to byla pravda, že?

Má někdo s tímto prodejcem chemikálií nějaké zkušenosti? Přišla vám objednávka v pořádku a dostali jste, co jste si objednali?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pevně v to věřím. Budete jim muset poslat zprávu telegramem nebo něčím podobným. Já jsem s nimi mluvil. Nemají co získat, pokud přijmou úschovu a nebudou. Nedokázal jsem se s nimi dohodnout, ale kdyby mě chtěli oškubat, řekli by ano na cokoli.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Několikrát jsem si u nich objednal rok předtím, než jsem se připojil k BB, mluvil jsem s "Jessy", nejsem si jistý, jestli je tady členem.
Hlavně BDO, ale také P2NP.
2-brom-4'-methylpropiofenon,
Borohydrid sodný,
a CAS: 13803-74-2.

Obdržel vše bez problémů a odesláno 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Ahoj

Konečně.

Nevěděl jsem, že jsi s bbgate tady, a ztratil jsem tvou odpověď na threema od dubna.

Právě teď máme také sklad v Austrálii, levnější cenu a rychlejší dodání.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Poslední objednávku jsem učinil tuším v dubnu? Jediný důvod, proč jsem u nich přestal objednávat, je, že jsem našel místní zdroj pro BDO, který byl levnější a rychleji dodaný.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Jsou důvěryhodné? Přemýšlím o tom, že si u nich také objednám.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Už jste někdy jednali s naší společností, pane?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Prodáváme pouze prekurzory, žádné hotové materiály, musí dojít k nějakému nedorozumění.

Takže místo stížnosti zde,lepší fo vás kontaktovat svého obchodního zástupce pro řešení situace.
 
Top