Průzkum místního trhu s léčivy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Fórum BB zapojuje aktivní výzkumné pracovníky na komerční bázi do analytické práce při studiu místních trhů s léčivy.

Studie se skládá z následujících bodů:

1.Legislativní rámec země (s odkazy na zdroje)
1.1 Seznamy nelegálních drog;
1.2 Seznamy kontrolovaných chemických látek (prekurzorů drog);
1.3 Sankce za inzerci internetových obchodů, které prodávají nelegální drogy;

2. Charakteristika drogového byznysu ve vaší zemi
2.1 Sestavení seznamu místních internetových prodejců a návštěvnost jejich webových stránek;
2. Zpracování studie o drogách v dané zemi.2 Oblíbená tržiště ve vaší zemi a analýza jejich stránek/návštěvnosti;
2.3 Reklamní kampaně vedené prodejci drog ve vaší zemi (alespoň 3 příklady s odkazy na média);
2.4 Shromáždění údajů z otevřených zdrojů na oficiálních stránkách o trestné činnosti v oblasti obchodu s drogami (počet zatčení/záchytů za poslední 3 roky). Uvedení minimálních a maximálních trestů za prodej, nákup a držení nelegálních drog;
2.5 Nelegální populární drogy ve vaší zemi (jaké nelegální drogy jsou ve vaší zemi populární a kde je lze koupit online/offline)+velkoobchodní a maloobchodní ceny látek;
2.6 Legální populární drogy ve vaší zemi (jaké populární drogy jsou ve vaší zemi legální a kde je lze legálně koupit online/offline)+velkoobchodní a maloobchodní ceny látek;

3 Charakteristika offline obchodování s drogami ve vaší zemi. Seznam všech známých zeměpisných míst, která jsou pro uživatele drog přitažlivá, a vysvětlení, proč se tak stalo.

4. Jaké jsou důvody pro vznik těchto míst? Ucelený seznam tematických a blízkých tematických webových stránek/telegrafických skupin nebo kanálů/komunit na Discordu či jiných sociálních sítí, které pokrývají novinky související s užíváním drog a obchodem s drogami ve vaší zemi.

5. Ucelený seznam tematických a blízkých tematických webových stránek. Seznam nejznámějších anonymních způsobů nákupu kryptoměn ve vaší zemi. Seznam oblíbených platebních systémů používaných podvodníky a drogovými dealery. Obecný odhad kryptoměn používaných k nákupu drog. Údaje o možnosti nákupu drog offline od pouličních dealerů za kryptoměny?

6. Údaje o možnostech nákupu drog offline od pouličních dealerů za kryptoměny. Přítomnost nějakých služeb pro doručování nelegálních drog až do domu ve vaší zemi; pokud ano, uveďte odkazy na takové služby.

7. Popište portrét průměrného uživatele drog a průměrného drogového dealera.
8. Jaký je portrét průměrného uživatele drog? Uveďte informace o online a offline obchodech, které prodávají vybavení a chemikálie jednotlivcům (i jednoduché chemikálie).
9. Jaké jsou možnosti prodeje drog? Jak se nelegální syntetické drogy dostávají do země? Dovoz hotových výrobků z jiných zemí nebo domácí výroba.
Poskytněte důkazy pro závěry vyvozené při odpovědi na tuto otázku.


Položky studie nejsou vyčerpávající, ale jsou povinné. Zhotovitel je může doplnit vlastními oddíly. Zvláštní pozornost věnujte tomu, že veškeré údaje uvedené ve studii musí být potvrzeny dalšími zdroji informací. Nelze například napsat, že "V zemi A je 60 % drogově závislých, protože je to pouze moje domněnka".


Země, které jsou předmětem zájmu:
Velká Británie a všechny země EU

Odměna za kompletní a vyčerpávající studii nesmí být nižší než 1000 USD, uživatelům, jejichž studie budou vyhodnoceny jako nejpřesnější a nejúplnější, může být nabídnuto stálé zaměstnání u zaměstnanců BB Fóra s měsíčním platem 1000 USD. Na sepsání studie se může spojit několik uživatelů. Pokud se rozhodnete pro tuto studii, nezapomeňte, že časový limit nesmí být delší než 7 dní. Pokud tuto lhůtu nedodržíte, zapojíme jiné vykonavatele.

Pokud pro nás chcete tento výzkum udělat, napište mi prosím soukromou zprávu. Platba za výzkum se provádí do 5 dnů po vypracování zprávy, protože potřebujeme čas na kontrolu všech údajů. Správa fóra si vyhrazuje právo zveřejnit váš výzkum svým jménem, pokud to bude považovat za nutné.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Země, pro které již studie probíhá:

Země, které jsou předmětem zájmuZahájený výzkumOdpovědný za výzkumZveřejněný výzkum
Spojené království28. března 2024@LazZzZz
Španělsko27. března 2024@craris100
SlovenskoHledá se výzkumný pracovník
Rumunsko28. března 2024@Huey Freeman
Francie28. března 2024@France @MagicshroomStudie trhu s drogami
Polsko29. března 2024@mescalito10 Analýza trhu s léčivy [Polsko ]
NěmeckoHledá se výzkumný pracovník
Bulharsko2. dubna 2024@Dr. X
Litva11. dubna 2024@magnesium_sulphate [LITVA] Studie trhu s léčivy
LotyšskoHledá se výzkumný pracovník
DánskoHledá se výzkumný pracovník
MaďarskoHledá se výzkumný pracovník
BelgieHledá se výzkumný pracovník
EstonskoHledá se výzkumný pracovník
Česká republika26. dubna 2024@mescalito10
Finsko13. dubna 2024@pap.pine
NizozemskoHledá se výzkumný pracovník
ItálieHledá se výzkumný pracovník
ŘeckoHledá se výzkumný pracovník
PortugalskoHledá se výzkumný pracovník
ŠvédskoHledá se výzkumný pracovník
SlovinskoHledá se výzkumný pracovník
ChorvatskoHledá se výzkumný pracovník
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Musíte shromáždit spoustu informací, dovolte mi, abych si dělal poznámky a pokusil se přispět co nejvíce.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rád bych pomohl, ale rozsah je tak velký a samotné USA jsou tak rozsáhlé a rozmanité. Padesát států je prakticky padesát zemí. Aljaška by sama o sobě byla 18. zemí v pořadí podle velikosti. KALIFORNIE by sama o sobě byla 5. největší ekonomikou ze všech zemí! Texas má větší ekonomiku než Rusko Kanada nebo Francie. Dea je postrachem světa tam není absolutně žádná mainstreamová reklama na nelegální drogy. I tak má trh s nelegálními drogami v USA odhadovanou hodnotu až 750 miliard dolarů ročně . Drogové kruhy jsou často etnické a také těsné. Pro kokain si musí přijít černoch. Pro pervitin pošlu Mexičana. Nedělám si legraci. znám ty lidi, ale existuje absolutní pravidlo, že se nesmí prodávat bělochovi. Kavkazané, které znám, jsou malé brambory. Nemůžu prolomit trh s drogami a získat tyhle informace. Nemůžu najít skupiny, ke kterým se nikdo nemůže vyjádřit. Pak to vynásobte x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nevím, na západním pobřeží to tak často není. Myslím tím, že jsem tu už dříve psal o tom, že jednotlivé regiony jsou rozhodně kulturně odlišné a mají jiný pohled nebo postoj k různým látkám. Tvůj popis mi připadá hodně podobný určitým oblastem na středozápadě nebo určitě na východním pobřeží. Západní pobřeží je otevřenější, sakra, stát Washington před pár lety dekriminalizoval držení všech drog! Jsou tam dealeři, kteří inzerují a možná ne polovina, ale každopádně velký počet, bude brát krypto přímo tam na ulici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
S tím samozřejmě souhlasím. Západní pobřeží může být klidně jiná země než zbytek USA. Dekriminalizace a politika snižování škod jsou v praxi daleko více uplatňovány. Jsem na Středozápadě a politika a taktika vymáhání práva jsou tam přímo archaické. Například pokud vás chytí při prodeji prakticky jakékoliv látky s účinnou látkou Cns, hrozí vám deset let vězení, i když neprodáváte nelegální drogy. Stačí, abyste věřili, že jste to dělali, a jste vinni. Přesněji řečeno, stačí, abyste řekli, že jste věřili, že prodáváte drogy. Pokud jste prodávali L-meth, který není nelegální, nemají povinnost vám to říkat. Za prodej volně prodejných léků vás pošlou do vězení, pokud nevíte, jak argumentovat.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Začněte tedy prozatím s prvním stavem
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Někde se začít musí! Mohl bych navrhnout východní pobřeží? Vezměme si Státy!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jste na to připraveni! Pokud budete chtít, pošlu vám svých 20 stran výzkumu. Kolik dolarů se v USA ročně utratí za léky z černého trhu? Stačí odpovědět kdykoli. Až najdete spolehlivý zdroj 😁. Přijmu i pochybný zdroj, pokud ho dokážeš citovat a není to odhad s rozsahem 100 milionů dolarů . To je tak blízko, jak to chce DEA odhadnout. Mějte na paměti, že ať už neuspějete, nebo uspějete, pravděpodobně za svou snahu nezískáte žádný prospěch.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Souhlasím s fritem, spousta specifik, která požadujete, se prostě netýká mé země. Z možnosti bádat a psát pro BB jsem byla opravdu nadšená, dokud jsem si nepřečetla všechny požadavky. V USA nejsou žádné společnosti dodávající drogy, dealeři drog zde neinzerují, místní dealeři neberou krypto atd. Fritsovo vysvětlení je docela obsáhlé a vysvětlující.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Je nevhodné, abych se zeptal, jakou oblast hypoteticky popisujete (víte, ve vymyšleném příběhu, kde byla všechna jména změněna, aby se ochránil hnusný lol, a není založen na skutečných stíhatelných událostech nebo době). Ptám se jen proto, že mě zajímá, jak mohou různí lidé ve stejných oblastech také něco zažít. Viz můj komentář k Fritově zprávě výše.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Bude obtížné už teď uvést všechny názvy drog, například ve Francii jich je více než 200 a nenašel jsem žádný konkrétní seznam s jejich názvy, v těch několika málo seznamech, které jsem našel, jsou to hlavní drogy jako pervitin, GHB, MDMA,... a jejich deriváty (někdy)
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Jak se mohu označit za odborníka? ano, byl jsem na ulici, a byl jsem závislý na pervitinu a zažil jsem mnoho drog jako heroin morfin 4mmc pilulky na předpis a mnoho dalších. Opravdu bych vám rád pomohl, ale nevím, jestli by vám moje zkušenosti mohly být užitečné.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG to by bylo vyznamenání to💪 ale existuje nějaká lhůta, ve které bych se pokusil shromáždit všechny ty infos o mé zemi?
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu pro německo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nechce to se mnou někdo v USA rozdělit? Je to tichý projekt, ale možná bych mohl udělat nějaké
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Pokusím se o to. Je to skličující množství práce a nemohu zaručit, že to dokončím, ale šití, protože má týdenní lhůtu, mám v plánu se jeden den snažit a uvidíme, jestli se mi podaří dokončit 1/7. Pokud ne, možná budu spolupracovat s vámi! A když nic jiného, možná bychom obě mohly přispět svou prací k finálnímu návrhu někoho jiného??? Je to obrovský závazek!! Ozvu se vám, až budu mít možnost se do toho ponořit a udělat si lepší představu o tom, jestli to dokážu spolknout celé, nebo ne. Zní ti to dobře, příteli?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Pokud čtete pozorně, výzkum se týká pouze zemí EU a Spojeného království. Jsme si dobře vědomi obtíží, které vzniknou při psaní takového výzkumu o USA. Budeme také provádět rozsáhlý výzkum o USA, případně o různých státech.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornie skutečně funguje jako jiná země. Asi by bylo spravedlivé nazývat západní pobřeží prostě vlastní entitou. CALI OREGON a Washington mají již desítky let dekriminalizaci trávy a politiku harm reduction drog, kdy vám drogy prostě vezmou a nezavřou vás. Běžně se vzpírají federálním zákonům. Mohla by to být klidně jiná planeta.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Státy USA se skutečně značně liší. Nás však zajímají především ty státy, kde je silně rozvinutý mezinárodní obchod (zejména obchodní přístavy), tedy státy, které se nacházejí na hranicích s jinými státy. Takové státy jsou pro komunitu zvláště zajímavé, protože by přes ně mělo být možné dovážet do země potřebné chemické látky.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornie
Texas
Florida
To jsou skutečně jediné prakticky využitelné státy, kterými lze projít. Sever Kanady je na Na hranicích velmi tvrdý, takže se musíte podívat na jih. Mexiko snadno přivést a v této konkrétní době jim v tom opravdu nikdo nebrání. Je to zlatý věk pašování.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Dobrá, Heisenbergu, v tomto případě bych rád dal USA šanci. S tím, že by to v budoucnu vyžadovalo podrobnější zprávu specifickou pro daný stát, aby byl obraz úplný, a také s tím, že některá Vámi požadovaná specifika se nebudou vztahovat na mou zemi a nebudou v mé zprávě zahrnuta. Věřím, že bych mohl přijít s něčím, co byste mohl schválit. Co si o tom myslíte? Mohu to zkusit?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
V případě USA by bylo vhodné provést překlad třeba podle regionů. Skupina 5 možná 6 možná více z nás by mohla podat souhrnný celkový obraz národa obecně. Severovýchod, jihovýchod, středozápad/střed, severozápad, jihozápad. V podstatě Boston/RI/CT také NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/oblast jezer, TX/MX hranice, Cali/jihozápad, stát Washington/Oregon. Velká část obchodu pochází také z Filadelfie/Baltimoru/DC... stejně jako obrovský, ne-li tvůj, přepravní uzel.

Byl bych ochoten se na tom podílet se svými kolegy z BBgaters. Vypadá to jako docela náročný projekt... nebo by mohl být. Ten pán jménem @magnesium_sulphate v LT to fakt rozjel, klobouk dolů. Ačiū, broliukas.

(Promiň Pseudo - nechtěl jsem odpovědět konkrétně tobě.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Má smysl přispívat na tuto rešerši (ne kvůli penězům tho), když nelze pokrýt všechny detaily? Také atm nemáme příliš mnoho online obchodů ani ve Finsku, ale pravděpodobně bych mohl poskytnout informace, které je možné získat.
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj BB,

Velmi si této nabídky vážím, ale vůbec zde nejsem odborník. Jsem jen člověk, kterého v poslední době fascinuje metamfetamin.

Ukázalo se, že pervitin má moc probudit osobu v mém životě, která je mi drahá, z neustálé hypersomnie a utrpení spánkové paralýzy.

Tento zázrak s Methem, jehož jsem byl svědkem, mě nutí k tomu, abych se o něm nyní dozvěděl vše. Za vaše články jsem BB Fóru obzvlášť vděčný. Ten nedávný článek o "nejjednodušší syntéze metamfetaminu z efedrinu nebo pseudoefedrinu" je nejlepší, nejsrozumitelnější informace pro člověka, jako jsem já, bez vědeckého zázemí, které jsem našel, děkuji!!!

Upřímně vděčný
MM.
 
Top