Průzkum místního trhu s léčivy

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rád bych pomohl, ale rozsah je tak velký a samotné USA jsou tak rozsáhlé a rozmanité. Padesát států je prakticky padesát zemí. Aljaška by sama o sobě byla 18. zemí v pořadí podle velikosti. KALIFORNIE by sama o sobě byla 5. největší ekonomikou ze všech zemí! Texas má větší ekonomiku než Rusko Kanada nebo Francie. Dea je postrachem světa tam není absolutně žádná mainstreamová reklama na nelegální drogy. I tak má trh s nelegálními drogami v USA odhadovanou hodnotu až 750 miliard dolarů ročně . Drogové kruhy jsou často etnické a také těsné. Pro kokain si musí přijít černoch. Pro pervitin pošlu Mexičana. Nedělám si legraci. znám ty lidi, ale existuje absolutní pravidlo, že se nesmí prodávat bělochovi. Kavkazané, které znám, jsou malé brambory. Nemůžu prolomit trh s drogami a získat tyhle informace. Nemůžu najít skupiny, ke kterým se nikdo nemůže vyjádřit. Pak to vynásobte x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nevím, na západním pobřeží to tak často není. Myslím tím, že jsem tu už dříve psal o tom, že jednotlivé regiony jsou rozhodně kulturně odlišné a mají jiný pohled nebo postoj k různým látkám. Tvůj popis mi připadá hodně podobný určitým oblastem na středozápadě nebo určitě na východním pobřeží. Západní pobřeží je otevřenější, sakra, stát Washington před pár lety dekriminalizoval držení všech drog! Jsou tam dealeři, kteří inzerují a možná ne polovina, ale každopádně velký počet, bude brát krypto přímo tam na ulici.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
S tím samozřejmě souhlasím. Západní pobřeží může být klidně jiná země než zbytek USA. Dekriminalizace a politika snižování škod jsou v praxi daleko více uplatňovány. Jsem na Středozápadě a politika a taktika vymáhání práva jsou tam přímo archaické. Například pokud vás chytí při prodeji prakticky jakékoliv látky s účinnou látkou Cns, hrozí vám deset let vězení, i když neprodáváte nelegální drogy. Stačí, abyste věřili, že jste to dělali, a jste vinni. Přesněji řečeno, stačí, abyste řekli, že jste věřili, že prodáváte drogy. Pokud jste prodávali L-meth, který není nelegální, nemají povinnost vám to říkat. Za prodej volně prodejných léků vás pošlou do vězení, pokud nevíte, jak argumentovat.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Souhlasím s fritem, spousta specifik, která požadujete, se prostě netýká mé země. Z možnosti bádat a psát pro BB jsem byla opravdu nadšená, dokud jsem si nepřečetla všechny požadavky. V USA nejsou žádné společnosti dodávající drogy, dealeři drog zde neinzerují, místní dealeři neberou krypto atd. Fritsovo vysvětlení je docela obsáhlé a vysvětlující.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Je nevhodné, abych se zeptal, jakou oblast hypoteticky popisujete (víte, ve vymyšleném příběhu, kde byla všechna jména změněna, aby se ochránil hnusný lol, a není založen na skutečných stíhatelných událostech nebo době). Ptám se jen proto, že mě zajímá, jak mohou různí lidé ve stejných oblastech také něco zažít. Viz můj komentář k Fritově zprávě výše.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Pokud čtete pozorně, výzkum se týká pouze zemí EU a Spojeného království. Jsme si dobře vědomi obtíží, které vzniknou při psaní takového výzkumu o USA. Budeme také provádět rozsáhlý výzkum o USA, případně o různých státech.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornie skutečně funguje jako jiná země. Asi by bylo spravedlivé nazývat západní pobřeží prostě vlastní entitou. CALI OREGON a Washington mají již desítky let dekriminalizaci trávy a politiku harm reduction drog, kdy vám drogy prostě vezmou a nezavřou vás. Běžně se vzpírají federálním zákonům. Mohla by to být klidně jiná planeta.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornie
Texas
Florida
To jsou skutečně jediné prakticky využitelné státy, kterými lze projít. Sever Kanady je na Na hranicích velmi tvrdý, takže se musíte podívat na jih. Mexiko snadno přivést a v této konkrétní době jim v tom opravdu nikdo nebrání. Je to zlatý věk pašování.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Dobrá, Heisenbergu, v tomto případě bych rád dal USA šanci. S tím, že by to v budoucnu vyžadovalo podrobnější zprávu specifickou pro daný stát, aby byl obraz úplný, a také s tím, že některá Vámi požadovaná specifika se nebudou vztahovat na mou zemi a nebudou v mé zprávě zahrnuta. Věřím, že bych mohl přijít s něčím, co byste mohl schválit. Co si o tom myslíte? Mohu to zkusit?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
V případě USA by bylo vhodné provést překlad třeba podle regionů. Skupina 5 možná 6 možná více z nás by mohla podat souhrnný celkový obraz národa obecně. Severovýchod, jihovýchod, středozápad/střed, severozápad, jihozápad. V podstatě Boston/RI/CT také NY/NJ, Florida/ATL, Chicago/detriot/oblast jezer, TX/MX hranice, Cali/jihozápad, stát Washington/Oregon. Velká část obchodu pochází také z Filadelfie/Baltimoru/DC... stejně jako obrovský, ne-li tvůj, přepravní uzel.

Byl bych ochoten se na tom podílet se svými kolegy z BBgaters. Vypadá to jako docela náročný projekt... nebo by mohl být. Ten pán jménem @magnesium_sulphate v LT to fakt rozjel, klobouk dolů. Ačiū, broliukas.

(Promiň Pseudo - nechtěl jsem odpovědět konkrétně tobě.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Než se vydáte do Malajsie, proveďte nejprve svůj průzkum 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jsem odborník na místní trh, speciálně v Indonésii.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Je již nějaká země hotová, aby se podívala na dokončenou studii, jako příklad?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vážení autoři výzkumných prací, podívejte se prosím na tuto práci jako na příklad toho, co bychom od vás rádi viděli.
[Analýza trhu s léčivy
Myslím, že každý, kdo chce začít podnikat v Polsku, by si měl přečíst tuto práci.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No já jsem v kalifornii a mohu potvrdit, že ačkoli mnoho věcí bylo dekriminalizováno státem, nebylo tomu tak u federální vlády. Zejména legalizace v Kalifornii značně ztížila fungování, protože tehdejší prezident Bush #2 to nechal na DEA a ti se rozhodli, že budou stíhat zejména pěstitele.
Co se týče hranic na severu a jihu od nás, je jednoduché vstoupit do Mexika, ale dostat se zpět s autem zahrnuje prohlídku asi ve třetině případů, pokud nemůžete prokázat, že vaše cesta souvisela s podnikáním. Severní hranice je až na jedno místo, které jsem našel, těsná jako buben. Pokud se pokusíte projít pěšky nebo použít terénní veichle, mají po celé délce hranice kamery detekující pohyb. Musím říct, že kanadské celnice považuji za řídký vzduch sudtrailií.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To, co máte v USA, je místní vláda, která skutečně zdaňuje obchod s tuhými látkami, a federální vláda, která stíhá totéž. Jsme I vzdálená třetí strana dostává drogy do Severní Ameriky existuje jen několik možností, lodí je nejbezpečnější nebo přepravou skrytě. Všechno ostatní je příliš složité. Také Washington a Oregon jsou asi 2 tlaky od dekriminalizace tvrdých drog, jak o tom mluvíme.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, až začneš na východním pobřeží USA, a já si nasadím myšlenkovou čepici.
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Domnívám se, že v některých venkovských částech USA s křižujícími se dálnicemi, jako jsou oblasti v blízkosti mnoha univerzitních měst v okruhu několika hodin od několika velkých měst, mají určitý potenciál pro soukromé mrtvé schránky a nebo skladovací místa. Místní obyvatelé v takových oblastech, kteří by mohli zavést mrtvé kapky, by mohli prospět anonymnímu systému jako celku a propojit oblasti, které jsou neznámé a přehlížené, a přitom mají velký potenciál. Používám mrtvé kapky v malém měřítku v mé oblasti, kde vlastním stovky akrů venkovských pozemků, a je to skvělé pro soukromí a snižuje to možnost pozorování, protože v okruhu 10 mil není nikdo, kdo by mohl provádět nějaké pozorování.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nacházím se v jedné z těchto "magických zón" a jsem hladový po tom, abych mohl začít.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Určitě by to usnadnilo práci, zejména tam, kde se nacházím. Středozápad je velká a lukrativní oblast s tolika venkovskými oblastmi, které potřebují spolehlivé dodavatele i bezpečný a anonymní systém "správy produktů". Spousta poptávky a žádná dobrá nabídka se rovná vysokým cenám a ta nabídka, která je, obvykle není dobrá.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Dovedu si představit, jak to musí být těžké s těmi širokými prostory. rozhodně máš ale štěstí, že máš v podstatě "sloučeninu" lol
 
Top