Hledá se profesionální učitel pro laboratoř na léky od A do Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Hledám legitimní osobu s vysokými znalostmi ve světě syntetických léčiv.

Co hledám?

Hledám, abych si konečně mohl sám zřídit laboratoř se správným vybavením s výrobou XTC/MDMA a SPEED.
K tomu musím nasbírat nějaké znalosti a zkušenosti od někoho, kdo je diskrétně nabízí.

Nebudu to tady dlouze rozepisovat textem. Pokud jste seriózní člověk se správným přístupem, musíme spolu vstoupit do rozhovoru. Mám co nabídnout víc než jen finanční částku za to, že se naučíte toto řemeslo mně.

Jsem z Nizozemska. Moje preference je cestovat k někomu. Samozřejmě za vašich podmínek. Můžete si vymyslet vlastní způsob, jak se zajistit. Nepřicházejte s dětinským klaunským chováním a nechtějte po mně zálohu 5000 eur, abych mohl pokračovat v konverzaci. Peníze nejsou problém. Musím si být jistý svým případem.

  • Základy
  • Jaké chemické procesy musím dodržovat.
  • Jaké zařízení použít
  • Jak vytvořím konečný výrobek po dodržení všech postupů.
  • atd.

Pokud máte nějaké otázky, můžete se mě zeptat. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Vše, co potřebujete, máte přímo zde na tomto fóru, od návodů k syntéze až po nastavení laboratoře. ale pokud chcete, aby to někdo osobní udělal za vás/spolu s vámi, hodně štěstí, brácho.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Neuděláte to za mě. Můj plán je, že až se to naučím, založím si něco tady v Nizozemsku sám. Mám místo, soukromí a funndy. Máš nějaký odkaz od syntézy po zřízení laboratoře?
A jak poznám, že to, co jsem vyrobil, je dobré prodávat na trhu. Proto se chci nechat poučit od někoho zkušeného. Nezáleží na tom, jestli kvůli tomu budu muset jet do Indie.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Všechny hledané informace jsou již k dispozici online. Jejich poskytnutí je zcela zdarma. Dobrou zprávou je, že tyto 3 syntézy jsou ve srovnání s ostatními jednodušší, zejména s dnes dostupnými cestami, protože odstraňují většinu práce. Jediný způsob, jak se naučit, je následovat tuto vaši novou vášeň a udělat spoustu čtení a chatování na w.e fórech, které můžete najít. Máte o to zájem. Máš nějaké zkušenosti s chemií, dokonce i s výrobou hašišového oleje, odpařováním rozpouštědel a prováděním a/b extrakcí atd.... Budu upřímný, kdybych měl nulové praktické zkušenosti, tak bych si nebyl super jistý svými postupy a nebyl bych schopen konzistentně vypočítat výnosy. Můj názor je, že to není tak jednoduché, jak byste chtěli, ale je možné jen teoreticky vypracovat svou metodu a pak se do toho pustit, šance na úspěch je vysoká, ale budete muset spoustu věcí opravovat, dokud si nebudete moci být jisti výtěžností a účinností.

Víte, do čeho se pouštíte, máte čich na věci a nehody v malém měřítku, jen by mě to zajímalo. Myslím, že bude těžké najít někoho, kdo vás zaškolí, pokud se nechcete vrátit do školy, což by mohlo být jedno z nejlepších míst.

Věř si.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Najdete zde vše, co hledáte. Není rozdíl mezi poradenstvím zde a poradenstvím, kdybychom stáli naproti sobě.
Ve skutečnosti není dobrý nápad hledat mentora v tomto oboru a setkat se s ním, když jste se s ním ještě nesetkali.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ahoj člověče,
Děkuji za motivaci.

Mám 0 zkušeností v oboru práce. Mám zkušenosti s prodejem léků, ale ne s jejich tvorbou.

Jsem člověk, který se rád učí a také se rychle učí. Mám před sebou určitou představu, co chci založit.
Chci si to vybudovat sám, aniž bych se musel na někoho spoléhat. Samozřejmě chápu, že výroba takových drog je prostě jako nějaký recept, podle kterého se musí postupovat. Rád bych se dozvěděl, jaké materiály potřebuji, jak pracovat bezpečně a jak je moje kvalita dostatečně dobrá pro prodej. Rád pracuji dokonale a nestydím se říct, že nemám žádné znalosti. Rád se s chutí učím.
Chtěl bych umět pracovat s PMK a BMK a vyrábět BMK s APAAN a PMK a odtud vyrábět MDMA/XTC a SPEED.

Nebudu chodit kolem horké kaše. To, co chci dělat, je čistě pro peníze. Také neplánuji něco malého, ale konečně velkovýrobu. Znám tady v Nizozemsku pár lidí z tohoto odvětví. Ani s nimi se ale o své plány nehodlám dělit.
1. Nikomu tady nevěřím
2. Nikdo vám nepomůže nahoru, pokud sám v tomto odvětví pracuje.
3. Nikdo o mně nemá co říct.
4. Tím, že jsem to našel takovým způsobem. to nemá žádnou újmu pro člověka, který mě to učí a může se poctivě naučit 100%, jak vše udělat.
Samozřejmě nedělám charitativní služby a neočekávám, že to bude naopak.

Jak bych se tady mohl všechno naučit? Je tady všechno? samotné čtení je mi k ničemu. Potřebuji to mít možnost vidět. Vědět, jaké vybavení potřebuji atd.

Děkuji za zprávu a čas na přečtení. Vážím si toho.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Rozumím tomu, co máte na mysli. Ve světě léčiv nejsem nováčkem. Jsem nováček ve světě sytentických léčiv. Ale ne v jejich prodeji.

Jsem samozřejmě velmi obezřetný. Očekávám totéž od ostatních. Ale při správném kontaktu je možné mnohé. Určitě nebude marná snaha toho člověka.
Máte pro mě nějaké tipy?
Mám prostě otevřít vlákna pro informace od A do Z? Už jsem tady viděl video z tvorby SPEED. Je to pěkné pro poznání. Spíš hledám zkušenosti s nějakým větším vybavením. Samozřejmě chci začít i s menším. ale záměr mluví za vše. Zajímá mě pouze MDMA/Ecstasy a SPEED.

Díky za komentáře.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Pokud chcete postupovat ve velkém měřítku, například a-olej z apaanu, a chcete převést 1000 kg apaanu za jeden týden, potřebujete:
2 x 1200kg nádobu s míchadlem
2 x parní destilační soupravu o objemu 200 l
1000 kg apaanu
1250L fosforu
1000L formamidu
350L kyseliny mravenčí
500kg kaustické sody

Myslím, že potřebujete kolem 200k možná i o něco více. Dobré místo ji v Holandsku stojí kolem 7500/10000 euro týdně. A zisky z a-olejí jsou nyní velmi nízké. Cena a-oleje se nyní pohybuje kolem 525-600 eur za litr.

Pokud potřebujete více informací o čemkoli, napište mi, jsem také z Nizozemska.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Prosím DM v soukromí potřebují pomoc s MDMA a jsou ochotni přispět na vzdělávání, pokud to bude užitečné.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Přečtěte si toto vlákno. Pak napište některému z odborníků. Poskytněte jim potřebné informace. A oni vás provedou od začátku až ke konečnému výsledku. Pokud potřebujete průmyslové objemy hned, je to prostě na začátku dražší a není snadné dělat velkovýrobu sám. Ujišťuji vás, že když s vámi začneme spolupracovat, dosáhnete stejného efektu, jako kdybychom seděli naproti sobě a všechno vám ukázali a řekli.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zdravím nové členy skupiny a budu nesmírně vděčný za jakoukoli radu. Za prvé jsem nováček ve výrobě MDMA a rád bych se naučil, jak vyrábět. Mám zásobu prášku PMK jako výchozí bod. Jen bych potřeboval vědět, jestli můžu začít s malou sestavou a kde najdu seznam vybavení a dalších chamikálií atd.... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jsem malého rozsahu, takže jeden litr RBF. Pořiďte si tříhrdlý, litrový RBF, další hrdla se budou hodit. Pořiďte si zátky, kterými hrdla ucpete, když je nepoužíváte. Pořiďte si také litrovou separační nálevku, nejlépe s teflonovým (plastovým, ne skleněným) kohoutem. Po čištění vždy odstraňte uzavírací kohout a zároveň jej vysušte, jinak se může zaseknout a je opravdová potíž se ho snažit odcvaknout. Musel jsem vyhodit separační nálevku, která byla "skleněná leptaná" a těsnila. Už nikdy více.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Zde je návod na zřízení laboratoře https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 je to nejlepší návod na zřízení laboratoře, jaký jsem kdy viděl.
Rychlost mdma synths jsou velmi snadné se naučit i pro noob s tímto nastavením. pokud potřebujete nějaké tipy, jak pracovat s tímto zařízením, můžete se zeptat zde. tam jsou některé z nejlepších tajných chemiků, které jsem kdy viděl online zde. a všichni jsou velmi helpfull a ochotni pomoci se vším. postupujte podle návodu a nastavte laboratoř, která je obtížná část. nemyslím si, že vás někdo potká osobně. můžete být honeypot LE, kdo ví.Ale můžeš se tady všechno naučit brácho.A získat bezplatnou pomoc.Zdroj zařízení a nastavit ho.Co se týče kontroly kvality, pokud posereš prvních 5 syntezátorů, nevadí, pokud se naučíš, co jsi posral a bude to dost zřejmé.Co se týče finálního produktu, když ho poprvé dostaneš, pošli ho do anonymní GC/MS laboratoře, jako je tato, takže si budeš jistý, že produkt je dobrý.Pokud máš finanční prostředky a místo pro laboratoř, kterou nikdo nezná, můžeš dělat, co chceš.Hodně štěstí brácho.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (mimochodem, ten seriál miluju)
odkaz na anonymní laboratoř GC/MS v současné době vede na chybu služby 503.
Máte nějaké další navrhované společnosti tohoto typu?
V podobném duchu potřebuji místo finálního produktu poslat několik prekurzorů/meziproduktů na testování, protože nevím, kde se mi syntéza MDMA nedaří. Potřebuji otestovat meziprodukty, sakra i prekurzor Safrolu.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zdravím nové členy skupiny a budu nesmírně vděčný za jakoukoli radu. Za prvé jsem nováček ve výrobě MDMA a rád bych se naučil, jak vyrábět. Mám zásobu prášku PMK jako výchozí bod. Jen bych potřeboval vědět, jestli můžu začít s malou sestavou a kde najdu seznam vybavení a dalších chamikálií atd.... TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Možná si stáhněte celý archiv hive/rhodium a přečtěte si totální syntézu, sledujte beez ;)..v podstatě si přečtěte vše, co se vám dostane do rukou.

Opravdu obdivuji vaši vizi. Jak jsem řekl, doporučuji následovat stopu včel a udělat co nejvíce mikrosyntéz, kdykoli budeš mít čas.

Pokud někdy najdeš člověka, který tě to naučí, ujisti se, že se o něj budeš starat n správně s ním zacházet.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW... kámo to je způsob, jak způsob, jak skončit v kufru auta je řízen po celé dny, dokud všechny vaše dostupné bohatství je převedena na krypto poslal na dálném východě peněženku a pokud jste naživu a zlomil poté jste se naučil lekci a udržel ya život.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Řekl bych, že se budete řídit moudrými radami, které zde byly uvedeny, a věřte si. atomovku si můžete vyrobit pomocí návodu z youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Myslím, že jste si spletli osobu, kterou jsem já. Ale ani vám to nemám za zlé. Koneckonců internet.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Děkujeme. Opravdu se nejdříve ponořím trochu více sem na fórum. Vidím zde velmi užitečné informace.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Díky, brácho, pokusím se o to. Jsi skutečný voják pro tuto zprávu. Budu pátrat v tomto fóru po tom, co potřebuji k nastavení něčeho malého a experimentování.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Žádný problém, brácho. jen nezapomeňte zůstat v bezpečí, i když děláte v malém měřítku, může jít o některé z nejtoxičtějších chemikálií na světě. prozkoumejte bezpečnostní postupy a vybavení. rukavice, laboratorní plášť/oblek na celé tělo a celoobličejový respirátor jsou nutností. dekontaminační sprchy, výplachy očí a hasicí přístroje také. zjistěte si o chemikáliích, se kterými budete pracovat, jak likvidovat odpad a neutralizovat je. zůstaňte v bezpečí.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Zdá se, že moje osoba odpovídá vašemu profilu P.M. mě
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top