Hledá se profesionální učitel pro laboratoř na léky od A do Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Rozumím tomu, co máte na mysli. Ve světě léčiv nejsem nováčkem. Jsem nováček ve světě sytentických léčiv. Ale ne v jejich prodeji.

Jsem samozřejmě velmi obezřetný. Očekávám totéž od ostatních. Ale při správném kontaktu je možné mnohé. Určitě nebude marná snaha toho člověka.
Máte pro mě nějaké tipy?
Mám prostě otevřít vlákna pro informace od A do Z? Už jsem tady viděl video z tvorby SPEED. Je to pěkné pro poznání. Spíš hledám zkušenosti s nějakým větším vybavením. Samozřejmě chci začít i s menším. ale záměr mluví za vše. Zajímá mě pouze MDMA/Ecstasy a SPEED.

Díky za komentáře.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Pokud chcete postupovat ve velkém měřítku, například a-olej z apaanu, a chcete převést 1000 kg apaanu za jeden týden, potřebujete:
2 x 1200kg nádobu s míchadlem
2 x parní destilační soupravu o objemu 200 l
1000 kg apaanu
1250L fosforu
1000L formamidu
350L kyseliny mravenčí
500kg kaustické sody

Myslím, že potřebujete kolem 200k možná i o něco více. Dobré místo ji v Holandsku stojí kolem 7500/10000 euro týdně. A zisky z a-olejí jsou nyní velmi nízké. Cena a-oleje se nyní pohybuje kolem 525-600 eur za litr.

Pokud potřebujete více informací o čemkoli, napište mi, jsem také z Nizozemska.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Prosím DM v soukromí potřebují pomoc s MDMA a jsou ochotni přispět na vzdělávání, pokud to bude užitečné.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Přečtěte si toto vlákno. Pak napište některému z odborníků. Poskytněte jim potřebné informace. A oni vás provedou od začátku až ke konečnému výsledku. Pokud potřebujete průmyslové objemy hned, je to prostě na začátku dražší a není snadné dělat velkovýrobu sám. Ujišťuji vás, že když s vámi začneme spolupracovat, dosáhnete stejného efektu, jako kdybychom seděli naproti sobě a všechno vám ukázali a řekli.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Zdravím nové členy skupiny a budu nesmírně vděčný za jakoukoli radu. Za prvé jsem nováček ve výrobě MDMA a rád bych se naučil, jak vyrábět. Mám zásobu prášku PMK jako výchozí bod. Jen bych potřeboval vědět, jestli můžu začít s malou sestavou a kde najdu seznam vybavení a dalších chamikálií atd.... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobrý den. Ve výrobě MDMA jsem také nováček a pracuji na ní již 12 měsíců. Před týdnem jsem našel tyto stránky a je to úžasné. Důkladně prozkoumejte všechna videa a odkazy. Mohu vám zaručit, že už tady máte vše, co potřebujete, abyste mohli začít, začít se učit a pak klást velmi konkrétní otázky pro případné "informační mezery", které se objeví.
Hodně štěstí a neváhejte se se mnou kdykoli spojit. Můžeme se učit společně.
Pokud teprve začínáte, nemáte ani skleněné nádobí, doporučuji koupit si z Amazonu sadu skla Vevor za 120 dolarů a kombinovaný ohřívací talíř/stříkačku za 100-200 dolarů. S těmito dvěma počátečními nákupy vybavení můžete vyrobit téměř cokoli.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jsem malého rozsahu, takže jeden litr RBF. Pořiďte si tříhrdlý, litrový RBF, další hrdla se budou hodit. Pořiďte si zátky, kterými hrdla ucpete, když je nepoužíváte. Pořiďte si také litrovou separační nálevku, nejlépe s teflonovým (plastovým, ne skleněným) kohoutem. Po čištění vždy odstraňte uzavírací kohout a zároveň jej vysušte, jinak se může zaseknout a je opravdová potíž se ho snažit odcvaknout. Musel jsem vyhodit separační nálevku, která byla "skleněná leptaná" a těsnila. Už nikdy více.
 
Top