Hledáte Henryho redukci na 3,4,5-trimethoxybza...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ahoj lidi,
Chci si vyrobit meskalin, mám vše pod kontrolou, co se týče získávání chemikálií, kromě, cyklohexylaminu.
Dříve jsem měl problémy s n-butylaminem, což je důvod, proč jsem vůbec nepoužil svůj nitroethan pro amfetamin.
Nebezpečné primární aminy...

Dá se to vůbec vyměnit? Nebo se to dá snadno vyměnit?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Mohu snadno sehnat cyklohexylamin hydrobromid, bude to fungovat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mohli byste deprotonovat cyklohexylamin hbr pomocí báze easy peasy nebo ho vyrobit z analinu, ale jste si jisti, že potřebujete právě ten, a ne fenylamin?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vždyť v syntéze, na kterou jsem se zde díval, se uvádí cyklohexalymin - mám přece také velkou láhev cyklohexanonu.
Přemýšlel jsem o tom, že udělám rxn s amoniakem, ale synth, který jsem četl, používal Zn prášek - mohl bych použít něco jiného? Předpokládám, že vše, co zde děláme, je reduktivní aminace? Říkám všechno...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Toto je rxn amoniaku, který jsem četl. Podívejte se na něj. Také zveřejním odkaz na ten o meskalinu, ale je to první, na který narazíte, když si projdete sekci fenetylamin / amohet na fóru...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Henryho reakci lze katalyzovat ještě silnějšími zásadami, například NaOH, tento postup lze nalézt na orgsyn o syntéze betanitrostylenu. Úspěšně jsem to aplikoval na 2,5-dimethoxy-betanitrostyren a pokud si vzpomínám, protonová nmr říkala, že je to v pořádku.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Pěkné. 👍 v pořádku
Je to pár RXN, na kterých pracuji. Chci se ujistit, že mám všechno, než utratím peníze za 500g+ 3,4,5-aldehydu, to je vše.
Abych byl upřímný, nejtěžší bylo zatím sehnat nitroethan a nitromethan. Naštěstí se obojí dalo v různém množství vydestilovat z výrobků. Je nepříjemné, že nitroethan se destiluje o něco snadněji a s menším úsilím - ztratíte tolik azeotropu, že vám nakonec zbude hodně methanolu/9 % nitromethanu, ale nakonec vám také zbude nitroethan - nebo alespoň mně se to stalo. Určitě to voní jinak a zároveň silněji než směs methanol/nitromethan a váží to tolik, kolik by mělo na ml.
Je to jen PITA, když se musí udělat destilace v hodnotě asi 5 litrů. Předpokládám, že takhle jsem získal svůj etanol.
Jo, octan amonný se mi zdá, že se s ním zachází stejně jako se silnějšími zásadami, jako je KOH nebo dokonce NaOH, kurva ví, jestli by to fungovalo.
Prostě mi to přijde jako logicky nejméně komplikované začít s meskalinem a 3,4,5-TMA.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Říká, že si je plně vědom toho, že se chystá zopakovat reduktivní aminaci DMT z tryptaminu pomocí suchého ledu a také toho, že se neposere a použije špatné zasrané rozpouštědlo k reextrakci břečky (oleje), která mi zbyla, s. Má to vůbec smysl?🤔
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Pro práci s některými GAA je ideální octan amonný, protože krystalizace nytrostyrenu rozpouštědlem je tak snadná s ledem, nebo ještě lépe funguje ethylamin či octan methylaminu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ledacos se dá změnit? Zbytek dostanu, ne že bych je opravdu mohl OBJEDNAT - no, asi bych mohl ve velkém množství, které nepotřebuji, z Číny. Ale mám vše, co potřebuji, abych si reakci na výrobu cyklohexylaminu alespoň VYZKOUŠEL - pokud ji Shulgin použil, A ušetří mi to nitrometan, obojí je velmi dobré!
Když už jsem to řekl, ANO, objednal jsem si také octan amonný.
Jen se musím propracovat k dalším asi 3,5 l paliva obsahujícího nitrometan! Ha
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Myslím, že má na mysli octan amonný s GAA .
nebo můžete syntetizovat cyklohexylamin.
cyklohexanon → cyklohexanonový oxim → cyklohexylamin.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ano, obojí je v širším plánu.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ano, ale já už mám GAA! 😉
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jo, můj plán je prostě vyzkoušet obě metody tbf.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Mohu se zeptat, zda by octan amonný / GAA fungoval pro výrobu malého množství p2Np z benzaldehydu a nitroetanu?
Nemohu najít n-butylamin, který se zdá být pro většinu lidí startovacím prostředkem. Není to něco, co mě zajímá stejně jako psychedelické fenetylaminy, ale mám pocit, že může být jednodušší vyrobit si vlastní amfetaminové léky na adhd, když vidím, že posraná NHS "nepřijímá více pacientů" rediculous, ale hej ho. V malém množství? Nějaké nápady? Mám benzaldehyd, teď mám to, o čem jsem si myslel, že je to těžké, což je nitroethan, pak jsem se znovu podíval na syntézu a uvědomil jsem si, že jsem zapomněl na katalyzátor. Bah....a ne jako ovce... jako ten vánoční týpek!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2np-syntheses-ammonium-acetate-catalysis.8786/post-42351
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
TOHLE, příteli, je článek/příspěvek, který jsem už nějakou dobu hledal. Doufám, že se mi alespoň podaří kompenzovat svou ADHD a nedostatek motivace/energie, abych mohl pohánět další psychedelické projekty, a to pomocí malého množství amfetaminu.
Určitě by to bylo užitečnější než lahvička benzaldehydu nebo některá z dalších uvedených chemikálií!

Trochu se obávám x'stalizace, nicméně to asi souvisí s tím, že mi po pokusu o příliš rychlé přidání NaBH4 zbyla břečka (to vlastně předpokládám - buď to, nebo je téměř nemožné rexovat z heptanu - zkusím ještě poslední věc, že přidám také trochu éteru), než to celé prostě znovu spustím a tentokrát už skutečně přidám činidla pomalu!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tedy, máme jistý úspěch v tom, že se mi podařilo získat nějaké OPRAVDU čistě vypadající krystaly, které opravdu voní po DMT - problém je, že je ho tam asi 500 mg! To je asi taky dost velkorysé!

Důvod, proč mám pocit - no, vím, že to občas šlo až na nějakých 5-10c, ale důvod, proč si myslím, že jsem možná vytvořil nějaký vedlejší produkt beta-karbolinu, je ten, že metanol RM, který zbyl, dost silně září pod UV světlem.
Nevím, měl jsem na tom dělat TLC, abych byl spravedlivý, jednak z hlediska testování, ale také tomu věnovat více pozornosti a času při přidávání redukčního činidla! Ha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Syntézu bych neohrožoval pochybnými nitroalkany, zejména pokud jsou založeny na EU.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jo, lidi to pořád říkají, ale já jsem veškerý svůj nitrometan z EU sundal a vydestiloval ze směsi 40 %w/w nitrometanu;DCM, fungovalo to skvěle na výrobu b-2,5-DMONS.

Problémem pro mě je najít každý příslušný katalyzátor pro každý aldehyd, na kterém chci provést Henryho reakci.....

Přemýšlel jsem, že bych zkusil reduktivní aminaci cyklohexylaminu z cyklohexu za použití, tuším, amoniaku, zinku a CaCl2...

Uvidíme - moje záloha je o koupit láhev, ale moji chlapi pryč na mo stejně...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Katalyzátory, se kterými jsem pracoval nebo o nich často slyšel, jsou n-butylamin, cyklohexylamin, ethylen-diamin a dokonce monoethanolamin. Etylamin funguje i přesto, že se jedná o 70% roztok ve vodě.
 
Top