Výroba DMT s formaldehyd-bisulfitem sodným a triethyl-aminem?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4 bylo suspendováno ve studeném DCM, po kapkách bylo přidáno 40 ml ledové kyseliny octové a roztok se nechal míchat, dokud se nezastavil veškerý vývin vodíku.
V dalším rbf bylo v DCM rozpuštěno 10 g 5-methoxytryptaminu. Do rbf bylo přidáno 8 ml triethylaminu, 21,2 g formaldehyd-bisulfitového aduktu a síta 4A.
Rbf se nechal míchat 10-15 minut, aby se reaktanty zkondenzovaly, a poté se po kapkách přidal triacetoxyborohydrid sodný, který byl připraven dříve.
To se nechalo míchat zhruba 24 hodin. Reakce byla uhašena po kapkách přidaným 15% roztokem KOH a jednoduchou aminovou úpravou byl získán produkt, který bez problémů vykrystalizoval. Použitím triacetoxyborohydridu sodného jsem vždy získal více než 90 %.
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Je při této činnosti vyžadována nějaká teplota? Předehřáli jste dce v mikrovlnné troubě jako Hamilton?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jste si vědomi toho, že tímto způsobem se získává 5-MeO-DMT, nikoli DMT, že?

Pochybuji, že jste tento postup skutečně sám vyzkoušel, jak tvrdíte. NENÍ KURVA možné, abyste místo toho omylem vyrobil 5-MeO-DMT a nevšiml si toho.

No tak, chlape. Na DMT potřebuješ tryptamin. Pro 5-MeO-DMT použiješ 5-Methoxytryptamin, konkrétně kvůli methoxy skupině v 5-MeO-DMT...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Brácho , uklidni se, vůbec netušíš, co mám na mysli, když se tě ptám, že to znamená "tato metoda pracuje s 5-Methoxytryptaminem místo tryptaminu, že?" Stejně tak Hamilton ve videu říkal, že používá tryptamin, ale já jsem viděl, že roztok neměl barvu trytaminu, a zkoušel jsem tento postup a nefungoval, a ty jsi zmínil stejný postup s 5-Methoxytryptaminem." Teď už je to jasné? mám ti to dokázat ?!!Nechovej se podezřele, když nic nevíš.
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Vyrábíte 5-meo -dmt touto metodou ? V klipu Hamilton používá dichlorethan a skutečnost, že používáte methylenchlorid, nereaguje s methylenchloridem ?? Také používá mikrovlnnou troubu.
Můžete více vysvětlit metodu extrakce ? Pro více informací (Hamilton odebírá DMT metodou krystalického fumarátu) děkuji.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Chci také syntetizovat formaldehyd bisulfit sodný, ale nemohu najít způsob, jak ho syntetizovat. Máte způsob, jak tuto látku syntetizovat؟.
Děkuji.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Dichlorethan je k tomu vynikajícím rozpouštědlem. Jen jsem ho neměl po ruce.
Reakce probíhá pouze s konečným produktem (terciární aminy jsou mnohem náchylnější k napadení DCM) a v nízkých množstvích.
Po zklidnění reakce 15% KOH přeneste vše do dělící nálevky, oddělte organickou část, promyjte zředěným KOH, nasyceným NaCl, vysušte MgSO4. DCM oddestilujte, extrahujte vroucím heptanem a uložte do mrazničky. :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
A jak se 5-meo-dmt syntetizuje?
Myslel jsem, že tato metoda nefunguje na maxamin a je určena pouze pro tryptamin.
Je čistota 5-meo-dmt dobrá?
A lze použít mexaminchlorid? děkuji.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
A jak se 5-meo-dmt syntetizuje?
Myslel jsem, že tato metoda nefunguje na maxamin a je určena pouze pro tryptamin.
Je čistota 5-meo-dmt dobrá?
A lze použít mexaminchlorid? děkuji.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Chci také syntetizovat formaldehyd bisulfit sodný, ale nemohu najít způsob, jak ho syntetizovat. Máte způsob, jak tuto látku syntetizovat؟.
Děkuji.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Ofc můžete tímto způsobem vyrobit 5-MeO-DMT... proč byste to neudělali? Ano, čistota 96 %+ je snadná. Pokud máte mexamin hcl, musíte ho před použitím uvolnit, extrahovat pomocí DCM a vysušit.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Do 200 ml vody o teplotě 70C bylo přidáno 100 g paraformaldehydu a malé množství KOH. To se nechalo hodinu míchat a poté se postupně přidalo do rbf se 100 ml vody a 150 g siřičitanu sodného.
To trvalo něco přes hodinu a po dokončení se nechalo 15 minut míchat. Roztok byl zkoncentrován a ochlazen na teplotu 0C pomocí ledové lázně. Bylo přidáno 80 ml EtOH a rbf byl protřepán, aby začala krystalizace.
Krystaly byly odfiltrovány a dvakrát promyty filtrátem. Krystaly se sušily několik hodin v sušárně.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Děkujeme. Pouze s formaldehydem 37% Jak to udělat Myslím, že v prvním kroku převedete paraformaldehyd na formaldehyd.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Vyrobili jste adukt formaldehyd bisulfitový s 37% formaldehydem, jak to dopadlo?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Do 37% formaldehydu jsem přidal disiřičitan sodný a vysušil ho teplem. Teplota tání se pohybuje kolem 190 stupňů.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Kolik disiřičitanu sodného jste použili, když chci ze 100 ml 37% roztoku formaldehydu vyrobit adukt bisiřičitanu formaldehydového, kolik ho potřebuji?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Můžete pokračovat v molárním poměru, ale já jsem na jeden gram nalil 5 ml a pak jsem ho nechal odpařit na topení.
Tento test můžete vyzkoušet a zjistit bod tání a nahlásit mi ho.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Reaguje disiřičitan sodný s formaldehydem a nezanechává disiřičitan sodný? Mám trochu obavy ze zbytků disiřičitanu sodného.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Když jsem se snažil zjistit teplotu tání látky, asi polovina látky se taví při 190 stupních, nikoliv polovina, možná nějaká část nezareagovala, nevím proč
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Používáte suroviny společnosti Merck?
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Mám jeden výrobek od společnosti sigma-aldrich, byl trochu drahý, používám chemikálie od dodavatele chemikálií.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Přesně tak, stačí přidat siřičitan sodný přímo do roztoku formalínu a provést zpracování podle obrázku. Nebo ho spusťte s přebytkem formaldehydu a vydestilujte vodu + formaldehyd a zůstane vám váš adukt.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Pro jeden gram surového produktu,
Kolik mililitrů vroucího heptanu je potřeba ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30 ml
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Dobrý den, provedl jsem reakci, nakonec se rozpouštědlo odstranilo při pokojové teplotě, ale žlutý olej jsem nalil do horkého heptanu, proč se nerozpustil?
 
Top