Výroba a expedice NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ S ŘÍZENÍM A MAGNITUDOU - Laboratoře Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
VZORKY ZDARMA - PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ

V laboratořích Vector chápeme, že důvěru je třeba si zasloužit tím, že nikdy neporušíme slovo o kvalitě našeho produktu. Proto budeme projevovat své uznání této fantastické komunitě tím, že zahájíme rozjezd naší společnosti rozdáním několika vzorků našich výrobků zdarma. Našim novým zákazníkům chceme dát ochutnat náš bezvadný zákaznický servis a naši vynikající spokojenost tím, že začneme rozdávat následující produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníků obdrží po 5G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO ZÁKAZNÍKY Z USA
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO DÁRKU?

(Abyste se mohli přihlásit, musíte si přečíst následující informace).


Existují pouze dvě jednoduché podmínky, které musíte splnit, abyste si mohli užít vzorek zdarma. Musíte být členem tohoto fóra. Pokud je na banneru vašeho profilu napsáno "nový člen", nemáte nárok na získání vzorku, protože administrátor nepředá vaši recenzi na náš produkt jako platnou. Je to proto, že v pravidlech fóra o bezplatných vzorcích je uvedeno, že vzorky mohou být poskytnuty pouze "členům" fóra.

Další podmínkou pro rozdání je záruka, že zanecháte recenzi na výpis našeho výrobku v sekci tržiště a ve vlákně, které právě čtete. Zároveň bych chtěl zákazníky požádat, aby nezanechávali recenze nikde jinde na fóru kromě tržiště a tohoto vlákna (výjimku lze udělat, pokud nás doporučujete jinému uživateli fóra). I když mě těší vaše uznání, nechci, aby v důsledku spamování docházelo k obtěžování správy tohoto fóra. Pokud hodnocení nezanecháte poté, co vám poskytneme vzorek, náš tým a ostatní prodejci se nemusí rozhodnout vám vzorky poskytnout nebo s vámi obchodovat

Pokud splňujete tyto dvě podmínky, gratulujeme! Vzorek můžete obdržet! Stačí, když níže v tomto vlákně napíšete komentář, ve kterém uvedete, který výrobek byste chtěli odebrat (můžete odebrat pouze jeden vzorek jednoho výrobku), a my vám sami zašleme DM. Není třeba, abyste nám po svém komentáři psali zprávu, protože my vám o vzorek napíšeme.
 
View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, mohl bych prosím dostat vzorek amph prášku zdarma :) zaslaný do usa?
 

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Je možné získat vzorek zdarma oif amph sulfate paste shipped in croatia
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Je možné ještě získat vzorek? jsem v evropě a zanechávám velmi upřímné recenze na produkty prodejců.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Dobře, poslouchejte mě... Lezl jsem po horách (dobře, fajn, možná jen po schodech), bojoval jsem s nelítostnými bestiemi (alias termíny) a prošel jsem pouští (spíš dnem bez kávy), ale je tu jedna věc, která by mě od toho všeho mohla zachránit: **Váš vzorek D-Meth zdarma.**

Pomozte hrdinovi na jeho výpravě! Slibuji, že si jich budu vážit, jako by byly ze zlata, a možná o nich dokonce napíšu písničku (bude to hit, věřte mi). A hele, pokud budou vzorky tak legendární, jak si myslím, že budou, určitě se vrátím pro další. Pojďme udělat nějaké kouzlo! Žiju v Belgii BTW. 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Všem lidem se statusem "nový člen", kteří se dotazovali na vzorky:

Zapsali jsme vás a lidé budou náhodně vybráni poté, co budou vybráni uživatelé se statusem "člen" a "rezident". Pravidlo výběru vzorků na fóru stanoví, že lidé, kteří obdrží vzorky, by měli mít status "člen" a "rezident". :)
 
Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Old timer tady bych rád přezkoumá vaše Meth trh je zaplaven s 50/50 blbosti vždy nechat plnou recenzi jakékoliv dotazy prosím DM mě
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Dobrý den, ráda bych si u vás vyzkoušela vzorek (vzorky) výrobku (výrobků).
 

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 10, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Mohu mít vzorek zdarma?
Děkuji.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Bude krásné obdržet od Vás nějaké ukázky ;)

Hodně štěstí pro všechny!

Ať se vám daří!

^_^
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Jen v případě, že budu mít štěstí --->> AMFETAMIN SULFÁTOVÁ PASTA

.xoxo.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Pokud jste ze Spojeného království, můžete získat bezplatnou ukázku od několika členů @Glitchy je jedním z nich 🫡
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Zdravím komunitu,

Doufám, že si všichni užíváte hezký víkend.

Stále máme několik zbývajících vzorků D-Meth, ale nedávno byly jejich dodávky zastaveny v důsledku toho, že naši partneři ve Spojených státech museli řešit některé osobní problémy. Během několika příštích dnů budou opět obnoveny a my začneme opět vybírat lidi, kteří dostanou vzorky.

Děkuji vám za trpělivost a přeji vám všem klidný víkend :)

Vector Laboratories
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jsem rád, že všechno slyším, za pár dní budu zase v normálu Těším se na vaše výrobky.
 

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, měl bych také zájem o vzorek amfetaminu ve formě prášku a pasty a také o D-Meth. Amfetamin je potřeba pravidelně
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Dobrý den, mám zájem o testování některých vašich vzorků - AMPH nebo D-Meth. Vždy zveřejňuji recenze, jak můžete vidět. Chystám se vám zvlášť zaslat DM s dotazem.
 

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 28, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Chci vyzkoušet 90%+ AMFETAMIN SULFÁTOVÝ PRÁŠEK (suchý). :)
 
Top