Mnoho otázek o syntéze MDMA a dalších drog začátečníkem.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Zdravím vás ! Již několik dní procházím tyto stránky a hledám znalosti a zkušenosti ! A jsem opravdu velmi rád, že jsem toho tolik našel ! Takže díky.

Pro tolik, kolik jsem si vždy položit nějakou otázku, která by mohla pomoci jinému člověku, který jako já jednu plechovku experimentu, jsou zvědaví se dozvědět. Takže tady je seznam otázek! Pokud na všechny nedokážete odpovědět, není to absolutně vážné a už teď děkuji, že jste vzali mou prosbu v potaz!

Kde se naučit veškerou slovní zásobu syntézy ?, viděl jsem vlákno "G.Patton" o slovní zásobě a plné rad, takže mu za tuto část děkuji. Vlastním "The organic Chem Lab Survival Manual" myslíte, že je to dobrý výchozí bod pro začátek teorie do praxe? Jsou některé kapitoly důležitější než jiné? jinou knihu doporučit pro práci na teorii ?

Kde najdu dodavatele? Na fóru jsem viděla některé produkty, o kterých jsem nikdy neslyšela a které, pokud hledáte na clearnetu, jsou extrémně drahé a regulované. Jde to přes čínské nebo indické trhy jak jsem četl? Je nějaké riziko na celnici?

Viděl jsem i část fóra "Seznam", je nutné zde hledat, stačí zkopírovat a vložit název složky, abych ji našel, z mé strany tato část pro mě zůstává nejasná.

Jak zjistit, která cesta je nejlepší pro syntézu produktu (například MDMA) viděl jsem něco ve 4 způsobech syntézy ? jak si vybrat?

Děkuji za čas věnovaný přečtení a v nejlepším případě za odpověď!

Možná moje angličtina není jasná, takže pokud něčemu nerozumíte, řekněte mi to.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Myslíte si, že je to dobrý výchozí bod pro začátek převodu teorie do praxe?
Nevím, šéfe. vždycky je dobré získat nějakou praxi v učení, ale ujistěte se, že rozumíte reakci atelast in therms of exotherm/toxic. mám malé trvalé jizvy, které mi právě mizely v oku, noste si ppe.
Jsou některé kapitoly důležitější než jiné? jinou knihu doporučit k procvičení teorie ?
Začal bych s videi na youtube, možná crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab a pak, pokud chcete víc, po krátkém pochopení se podívejte na kurz vaší místní univerzity pro 1-2. ročník bakaláře, všechny hlavní předměty jako organická chemie, analytická chemie by měly mít svůj seznam četby. nemůžu doporučit konkrétní, protože jsem se učil v jiném jazyce.
Kde se naučit veškerou slovní zásobu syntézy ?
Stačí trávit čas čtením fóra, knih, článků, ono to půjde, pokud se tomu budeš dostatečně věnovat a chtít.
Kde najdu dodavatele?
Záleží na tom odkud jsi. eu má docela na hovno zákony o prekurzorech, můžeš kolem nich tancovat v kruhu. pokud náhodou jsi z eu Polsko má vše OTC, můžu jmenovat pár jmen v soukromí abych je nekompromitoval, většina z nich ti může sehnat požadovaný produkt i když není na seznamu. Nákup tady na fóru od renomovaných borců je taky dobrý, sice trochu dražší, ale dobrý. usa/asie/afrika(lol) idk, dal bych si pozor na ebay prodejce EtNO2 v usa tho, slyšel jsem fámu, že jsou to honeypots.
Jdeš přes čínské nebo indické trhy, jak jsem četl? Je tam nějaké riziko na celnici?
Opět záleží na vaší lokalitě a zákonech o dovozu z číny. pokud je prekurzor, který dovážíte, legální, neměly by být žádné problémy, mohli byste se objevit na některých radarech, ale snižte to stupni oddělení, fiktivními krabicemi vysazenými na náhodných místech, buďte kreativní. indii bych se vyhnul, pokud nejsem ind. indie je dobře známá pro ketamin a OTC cokoliv.

Jak poznat, kterou cestou je nejlepší jít při syntéze nějakého produktu (třeba MDMA) něco bych viděl na 4 způsoby syntézy ? jak si vybrat?
Záleží na tom, jaké máš prekurzory, jaké máš vybavení a sklo to je otázka, na kterou si musíš odpovědět sám, nebo alespoň poskytnout nějaké bližší informace. ale MDMA je dost pokročilá syntéza, mohl bys jít na MDA, piperonal nebo vanilin bude těžké sehnat (sledovaná omega). nebo se možná nejdřív nauč redukci Al/Hg amfetaminu P2NP (připíchnutý), zahrnuje spoustu základních pojmů. vždy si přečti saftey data sheet toho, s čím pracuješ. také se podívej na mefedron.

Doufám, že to pomůže, protože mám žízeň.

E: Také dobré YT učební kanály: chemická síla, thoisoi2, výbuchy a oheň, extrakce a ire, John black super chemik
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Děkujeme za vaše připomínky a rady! Myslím, že začátečníkům, jako jsem já, to může hodně přinést. Toto fórum se mi líbí právě pro ten vzdělávací aspekt, který nám může přinést. Přemýšlím, že začnu s kanály, které doporučujete, a zároveň budu pokračovat v luštění "příručky pro přežití v laboratoři organické chemie". Myslím, že začnu nákupem přímo od lidí na fóru a uvidím, jak to bude v Polsku.

P2P redukci amfetaminu zvládnou i začátečníci? Mefedron mi dělá oči jako MDA, který jsem znal jen podle jména.

Opravdu pěkné, že jsem dokázal odpovědět! doufám, že pijete. mohu vás kontaktovat ohledně Polska ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (restricted and watched) -> Amfetamin není tak efektivní v malém měřítku a přichází s nečistotami(formetorex) , výtěžnost jen 30 %. ale je to hlavní metoda v Evropě. tato konkrétní cesta a nečistoty, které přináší, způsobují, že europasty smrdí a jsou cítit jako europasty. osobně bych tuto cestu ignoroval, nechal si ji pro pervitin nebo až budete mít trochu více zkušeností s izolací produktu. tato metoda má zde vlákno s názvem leuckartova syntéza od Williama D.

P2NP (není omezena, ale sledována) -> Amph. je lepší cesta (většinou) , můžete jít mnoha způsoby, redukce s AlHg, s borohydridem, RedAl, pokud jste milionář. existuje mnoho dalších, ale tyto jsou konvenčnější.

Popřemýšlej, rozhodni se kam chceš jít, podívej se co je pro tebe dostupné a co ještě potřebuješ a já tě odkážu na správného obchodníka, který to bude mít 100%.
Také si přečti Shulginův Pihkal, alespoň položku MDA. pochop systém : korespondující aldehyd -> korespondující nitropropen -> redukce na požadovaný amin.
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Rád bych se také dozvěděl více. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Piperonal dobrý způsob, jak vyrobit mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pro začátečníky je nejlepším začátkem YouTube. Podívejte se na některé ze skvělých chemtuberů, jako jsou NileRed, Doug's Lab a Thy Labs. Postupně najdete další.

Pak začněte provádět syntézy svých prekurzorů a činidel. Najděte si, co potřebujete, vyhledejte si na youtube videa syntéz (nenajdete tam žádná veřejná videa syntézy drog s výjimkou uživatele "Higgs Bosson", ale ten brzy zmizí) prekurzorů a začněte tam.

Pokud potřebujete kyselinu sírovou, podívejte se, jak se to dělá z kyseliny bateriové nebo pomocí elktrolýzy metabisulfátu sodného. Pokud potřebujete kyselinu dusičnou, vyrobte si ji sami z kyseliny sírové. Budete potřebovat absolutní etanol. Sežeňte si čistý, potravinářský etanol a vydestilujte ho na maximální koncentraci, pak ho vysušte správnými sušícími technikami. Vyrobte si vlastní sušicí prostředky. Vyzkoušejte si nitroethan, ale nejprve budete muset vyrobit dusitan sodný z dusičnanu sodného. A tak dále ...

Tímto způsobem se naučíte základní laboratorní techniky, slovní zásobu a vytvoříte si zásoby chemikálií pro zkušební provoz, aniž byste museli objednávat sledované chemikálie. Často se stává, že chemtubery také vysvětlují chemické reakce, a pokud sami trochu studujete chemii, budou pro vás tyto výklady brzy srozumitelné.
Jakmile zvládnete zkušební pokusy v malém měřítku, máte možnost posílit a začít podnikat. Pak budete muset najít prodejce hotových sledovaných prekurzorů, kteří jsou stoprocentně důvěryhodní. Ale to už je jiný příběh.

A když si budete vybírat metodu pro syntézu konečného produktu, jednoduše se rozhodněte pro tu, kde můžete získat nebo syntetizovat činidla a kde je dobrá výtěžnost.
Pokud se chystáte na amfetamin, udělejte cestu P2NP/NaBH4/CuCl- a vyrobte si vlastní P2NP z benzaldehydu a nitroetanu. Například.
 
Top