Maximální teplota pro rekrystalizaci kokainu etanolem

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Zdravím odborníky na chemii,

po promytí kokainu 96,5% (190) etanolem jsem urychlil proces sušení pomocí vyhřívané desky (lůžko 3D tiskárny) a normálního domácího ventilátoru. Obvykle se v návodech doporučuje 24-48hodinový proces sušení, ale při zahřátí na 50-60 °C je to otázka několika hodin. Degraduji si tímto teplem kokain?
Četl jsem, že bod tání HCL je kolem 165-195 °C, ale někdo uvedl, že vazba s hcl se může přerušit a v určitém okamžiku před tím a můj výrobek bude nepoužitelný. Je to pravda?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Produkty se skutečně mohou "vymastit", ale nedokážu přesně říct, proč se to děje, možná se tu někdo ozve, možná to souvisí s pH idk
Každopádně teoreticky by to mělo být v pořádku, jak jste popsal.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Dobře, udělal jsem teď hodně výdejů a mohu říct, že pokud zahřejete kokain nad 70 °C, rozbijete ho. Ale pokud zůstanete pod 60 °C, můžete rychlost sušení značně urychlit. Např. acetonové mytí zvládnu během několika minut. Výsledek se bude dát pohodlně konzumovat. Důležité je, že musíte dát ještě acetonem navlhčený konkain z vysušeného filtru do lamače na topnou desku. Pokračujte ve směrování a drcení krystalu, aby se na kádinku nic nepřichytilo.
Zkoušel jsem ethanolové praní při 70 °C a dostal jsem téměř neaktivní prášek. Takže dvě teorie. Vypadá to, že kokain a ethanol spolu při teplotách nad 70 °C reagují a vytvářejí něco nepříjemného nebo se část hcl rozbije. Nevíte někdo proč ? Mohl by se můj produkt řezat cukrem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pokud chcete urychlit sušení, použijte vakuum. Váš kokain bude stoprocentně bezpečný a zdravý =) Etanol a aceton velmi dobře rozpouštějí hydrochlorid kokainu.
Nejsou to však. Vyplavíte si čistý kokain HCl a na filtru vám zůstanou nějaké nečistoty, řekl bych.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
S kokainem jsem si docela hrál a mám pocit, že voda je zde vaším přítelem, protože voda je H+ a OH-, všechno to H+ dostává vodu do zóny pH kyseliny, která chrání částečně disociovanou C+HCl. Dalším faktorem je, že jakmile kapalina dosáhne bodu varu, už se víc neohřeje. Bude se jen vařit silněji, dokud se neudrží na pánvi. K tomu dochází při 100 °C( obvykle o něco méně, pokud se nenacházíte pod hladinou moře.
Myslím, že etanol skutečně reaguje s kokainem. Je to prokázáno in vivo. Vaše tělo přeměňuje kokain a etanol na ethylbenzoylekgonin, neboli kokaethylen.
Extrakce ledovou vodou je to, kde je to imo. Asi 4 ml ledové vody na gram, nechat usadit a dekantovat. Kokain je VELMI rozpustný ve vodě (1g/1ml), proto se používá ledová voda, spousta příměsí se v ní nerozpustí. Pak je třeba
sekund na odpaření 3 ml
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
K dispozici je volná báze kokainu (in vivo), nikoli sůl HCl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vpravo. A kokaethylen není Lewisova kyselina ani r jeho kokainová báze a ethanol. Jde o" transesterifikaci", při níž se metylester nahradí etylesterem. To je rozdíl
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pokud jde o " oil out", představuji si, že to jednoduše znamená disociovat. Například ve vodě konkain HCL disociuje z 50 %, což znamená, že polovina molekul se rozpadne a stane se z nich kokain 1+ a Cl-. O kokainu 1+ si můžete přečíst na cestě. Není to bazický kokain a není to kyselá sůl. Je to konjugovaná báze Lewisovy kyseliny
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Příště zkusím způsob could water. Díky :)

jsem si něčeho všiml. Nemusím aktuálně čekat na úplnou krystalizaci. Se škrabáním můžete začít, jakmile se etanol odpaří. Já k tomu používám 55 °C. Nejdřív to bude celé jako břečka, ale za chvíli se začnou tvořit krystalky a prášek. Vzhledem k tomu, že etanol se vyrábí pro lidskou spotřebu, není tak špatné, když ve výrobku nějaký etanol zůstane.

Více informací najdete v tomto vlákně: https: //drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Abych se vrátil k tématu. Dnes jsem použil 85 °C horkou vodu, abych dostal zpět rozpuštěnou HCL. Po tomto úkonu měl výrobek v sobě ještě něco aktivního. Takže stále netuším, jak je to s korelací teploty a degenerace kokainu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jednou jsem byl hloupý a místo ledové vody jsem k extrakci použil horkou vodu. V horké vodě se také rozpustilo něco jiného. Nějaký řez. Vypadalo to na cukr nebo dětskou výživu, ale když jsem to odpařil, změnilo se to v kal skoro jako karamel nebo rozpuštěný cucák. Neměl jsem štěstí, když jsem se z toho snažil dostat kokain, a přišel jsem o gram kokainu. Použijte studenou vodu
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Stejně tak se to stalo i mně. Pokud se vám po určitém okamžiku objeví hnědý sliz, je třeba jej rozetřít v acetonu. Používám k tomu kuchyňskou škrabku a zubařské trsátko. Díky acetonu sliz opět ztvrdne a téměř okamžitě vypadá jako krystal. Pevný blok uvnitř acetonu rozdrťte, aby bylo vše jemné a práškové. V kádince to bude vypadat jako písek nebo piliny. Zbytky přefiltrujte a nechte aceton odpařit. Znovu rozdrťte vše, co tvoří pevné částice. Všimněte si, že se barva změní na něco světlejšího, ale stále ne na sněhově bílou. Váš vyřazený aceton bude vypadat jako jantar.
Nyní vám zůstane prášek, který lze znovu vyprat acetonem nebo rekrystalizovat alkoholem, ale hlavně se neztratí. Já jsem se rozhodl pro alkoholovou rekrystalizaci. Můj konečný výsledek nebyl čistě bílý, ale stále obsahoval kokain. Jsem si jistý, že kdybych klobouk opakoval s více a více acetonu nebo udělal vaši věc s vodou, měl jsem šanci získat opět bílou sílu.

Stále si myslím, že to byla nějaká forma cukru, která se prostě teplem vytvořila karamel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokain je v acetonu mírně rozpustný, takže se vždy trochu ztratí. Nakonec ztratíte více, než ušetříte. Během let jsem přišel o 1000 dolarů kokainu, když jsem se ho snažil různými způsoby vyčistit nebo vyčistit od sraček. Taky jsem měl spoustu úspěchů, ale když nevíš, co v tom je, je snadné vybrat špatné rozpouštědlo. Jednou se mi i s ledovou vodou stalo, že se mi jedna pevná látka potopila a druhá plavala, tak jsem použil injekční stříkačku a vodu z prostředka vysál. To bylo ještě předtím, než jsem měl malou fritovou buchnerovu nálevku a vakuovou pumpu. Ta věc ohromí vaše přátele 😂 lidé mi nosí své sračky a dělí se se mnou o ně výměnou za to, že je proženou buchnerem. Ledová voda na kokain a vařící izopropyl na pervitin. Po skončení můžu ty sračky vysypat na pult a je přesně vidět, jaké je množství a konzistence. Před pár měsíci přinesl chlapík svých 5 g pervitinu a já jsem přefiltroval ou 1,5 g kuchyňské soli. Několikrát naštvaně zavolal.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Před nedávnem jsem si koupil fritovací buchner. Purifing stuff realy takes people into buy glassware :D
Jestli jsem vás správně pochopil, nepotřebuji další techniky jako promývání acetonem, A/B extrakce atd. ? Stačí mi zvládnout jenom to čištění studenou vodou?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B extrakce, to už je vážná věc. 😂 umět ji je jako zavazovat si boty, je to povinné, ale já se tomu vyhýbám. Minulý měsíc jsem dělal A)B na nějakém pervitinu a srážel jsem ho přes hcl nakapaný do kyseliny sírové a rozpouštědlo byla nafta. Dělal jsem to na 5g už vykouřenýho hnědýho matroše, kterej pokaždý vylejvám z fajfky. Byla to jen domácí práce na zplynování, kterou jsem nikdy předtím nedělal. Jak už bylo řečeno, z kokainu dokážu dostat cokoliv i bez A/B. Trojnásobné promytí chloroform-methylenchloridem, dokonce odstraní levamizol z hcl bez nutnosti neutralizace.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Zdá se, že tento dokument byl z webu vymazán. Možná neprošel odborným hodnocením. Škoda. V jeho nepřítomnosti vám předložím tento dokument, který je dokumentem, který všichni citují z " časopisu Microgram", když mluví o separaci levamisolu/kokainu. Konkrétně tabulka 1
QQYxT13ELB

Dále vám předložím tento dokument z časopisu Journal of Analytic toxicology, který říká, že 79 % vzorků nelegálního kokainu obsahujících PTHIT (levamizol/dextramizol) obsahovalo 30 % nebo méně hmotnostních a 93 % obsahovalo 40 % nebo méně PTHIT vzhledem ke kokainu hcl.
IgcPwL5AB6

Takže 79 % vzorků by obsahovalo 4,1 % nebo méně PTHIT a 93 % vzorků by obsahovalo pravděpodobně méně než 8 % PTHIT, po počátečních 30-40 % po pouhém 1 promytí HCL chloroformem. Tento datový bod byl odvozen výpočtem mediánových hodnot mezi datovými body 30 % a 50 % pro odhad pro bod 40 %.
Porovnáním údajů pro 5 promývání hexanem v tomtéž dokumentu by se dalo rozumně usoudit, že následná promývání chloroformem by tato čísla ještě zlepšila.
Proto trvám na svém stanovisku, že promývání hcl soli kokainu chloroformem a vodou je použitelnou metodou pro extrakci levamisolu z kokainu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jde o to, že jsem četl 5 syntéz -kokainu a podle toho, co jsem četl, je pseudoekgonin moity s nižší energií než ekgonin, takže se chce přeskupit, ale je stericky brzděn. ALE když mu přidáš dost energie, tak změní konfiguraci, což znamená, že je v prdeli. Tohle všechno vychází z malého chemického vzdělání, ale hodiny chemie na kokainu jsou drahé jako prdel. Loni jsem odpařoval nějaký (2 gramy), který jsem prohnal buchnerem a byl jsem sjetej. Jako zasranej idiot jsem sundal pyrexovou formu na koláče z hořáku do dřezu a pustil na ni trochu studené vody, abych ji zchladil. Sbohem, 200 dolarů. Vybuchlo to, trefilo mě to do ptáka a já se z toho nevzpamatoval 1/4g.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Smutný příběh :(
Přemýšlím o návrhu některých dílů, které by bylo možné vytisknout 3D tiskem pro usnadnění A/B. Vypadá to, že jste již provedli některé z experimentů, které právě dělám. Jaké teky na čištění kokainu můžete doporučit ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Opravdu jediné, o čem říkám, že by mělo být povinné, je rozpouštění v ledové (nejlépe destilované) vodě. Stačí pár nebo 3 ml/g. Rozdrťte ho (já mám rád hlubokou zásuvku nebo AA baterii) trochu protřepejte a válečkem (v sáčku)dejte do něj vodu, pořádně promíchejte. Nechte to minutu ustálit a chudou vodu slijte do pyrexové misky a nechte kal a odpařte ho na sporáku. Je to levné a snadné, není v tom žádná chemie. Trvá to jen asi 5 minut. Úplně stejná věc funguje skvěle i na pervitin. Obojí je ve vodě dobře rozpustné (přes 1g/ml), proto to ledová voda ještě rozpouští. Spousta věcí, které se rozpouštějí ve vodě, se v ledové vodě ještě dobře nerozpouští. Pokud musíte, můžete použít injekční stříkačku nebo pipetu, abyste získali každou kapku. Vyzkoušejte to. Zvažte výsledek před a po. Obvykle ztrácím 30 % a to je hodně řezů, které se dostanou ven bez chemie.
Kdybych to chtěl udělat líp, vzal bych vodu z kroku 1, neutralizoval ji jedlou sodou (vyrobil bych crack), rozdrtil ji, propláchl studenou vodou ve filtru, rozpustil v nepolární a zplynoval H2SO4 a hcl+h20, aby se vysrážel hcl.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mám dotaz, možná mi ho zde osvětlíte svými odbornými znalostmi. Kdysi dávno jsem měl nějaký koks vážně výjimečné kvality. Určitě byl lepší než rybí šupiny, ale to může být možná subjektivní. Vím, že pocházel ze zdroje v Karibiku. Měla světle žlutou barvu. Byla suchá, ale její konzistence se zdála být jaksi vlhká, jako měkký sníh, dalo se ji stlačit do hrudek. Byly v ní hrudky konzistence vysušené hlíny. Bylo to práškovité/zrnité, ale také jako máslo - omlouvám se, jen těžko se to popisuje, nic podobného jsem už neviděl. V tom sajrajtu byly dokonce malé smítka hlíny a vláknitý materiál rostlinných stonků - mluvím o "syrovosti". Teď neříkám, že to nemohlo být zfalšované, ale vážně o tom pochybuji.

Tak jsem si s tím hrál, jako zvědavá kočka, kterou jsem. Rozhodl jsem se, že si ho hodím s trochou vody do lžíce a uvařím si z něj kamínek. Žádná jedlá soda. Hovno se rovnoměrně naolejovalo a ještě rychleji se mihlo přímo ve skále, ani mě nenapadlo zkoušet ho seskupit s penízem nebo šokovat něčím studeným. Každopádně jsem trochu zmatený z toho, co říkáte o rozbití molekuly / "vymazání" nadměrným teplem. Stalo se to a něco z toho zůstalo jako sůl HCl ve vodě? Protože jsem do ní nepřidala žádnou zásadu? To mě vždycky mátlo. Vážím si vás, děkuji.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Skutečnost, že se změnil na olej a oddělil se od vody, je jasným důkazem, že se jednalo o bazický kokain. Špína a rostlinný materiál znamenají, že to v podstatě musel být tento produkt. Jak se kdo jmenuje, záleží na tom, kde se nacházíte.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Byl to koks HCl, zahřál jsem ho v nějaké H2O bez sody a to se stalo. Nebyla to surová pasta, tím jsem si jistý. Pokud máte na mysli právě tohle.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Určitě to však byla báze nebo směs s bází, 10 % nebo lépe, což je hmotnost hcl ve srovnání s kokainem. No, jsem ztracen. ONI to museli uvařit, ale vy ne. Ale říkal jsi, že jsi to vařil ty, bez báze, takže... Člověk by to musel zahřát, aby to vykouřil. ALE! Když to kouříš, první věc, která se stane, je, že to zahřeješ. 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Tak to jsem ztracen. ONI to museli uvařit, ale ty ne. Ale říkal jsi, že jsi to uvařil ty, bez základu, takže... Člověk by to musel zahřát, aby to vyudil. ALE! Když to kouříš, první věc, která se stane, je, že to zahřeješ 🤔 " WOT?

To mi dává taky asi takový smysl. Jak jsem říkal, rozpouští se to ve vodě. Mohl bys to čichat nebo střílet. Já jsem to rozpustil ve vodě, zahřál a hned to vylezlo a rozjelo se to během chvilky bez přidání báze.
To je to, co říkám, že jste to nemohli kouřit bez vaření. Nebyl jsem na kouření, ale lidé, které znám a kteří ho kouřili, ho museli vařit jako každý jiný prášek, obvykle do něj přidávali trochu sody. Možná se to míchalo s nějakou bází a já to nevěděl - co třeba síranová forma?
 
Top