Question Měření pro kapsle

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zdravím znalé lidi.

Chci investovat do malého stroje na plnění kapslí, ale nejsem si jistý, jak postupovat při určování velikosti, jaké kapsle potřebuji.

V současné době beru krystaly MDMA, rozdrtím je na jemný prášek a odvážím 200 mg a plním kapsle velikosti 2. Vždycky jsem si myslel, že to bude lepší.
Dělám to ručně.
Výroba je pro mě malého objemu, vždy potřebuji udělat jen 1 nebo 2 stovky najednou.

Moje otázka tedy zní: Jak určím, jakou velikost kapsle mám použít, pokud chci rovnoměrné rozložení MDMA ve všech kapslích?
Četl jsem tento příspěvek /threads/capsulation.387/ a je tam spousta dobrých informací, ale asi potřebuji znát hustotu prášku podle:
ZBh0wa5CIG


Takže, pokud někdo zná hustotu tap čistého MDMA (dobře šampaňské na 84%, myslím), pak mi prosím dejte vědět, abych mohl koupit správnou velikost kapslí adn lis na kapsle, protože kapsle velikosti 2 nejsou naplněny, takže moje dávkování bude nadměrné a nerovnoměrné...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Dobrý den, myslím, že je poměrně těžké takové informace najít. Máte na mysli objemovou hustotu? Myslím, že je poměrně snadné a lepší si ji změřit sám.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V podstatě chci jen vědět, jakou velikost kapsle musím použít, abych do ní spolehlivě dostal 200 mg MDMA, aniž bych musel každou dávku zvlášť měřit.

Pokud se změřím, musím vypočítat objem stlačeného 200mg jemného prášku MDMA a pak se to pokusit sladit s velikostí kapsle?

Myslím tím, že už vím, že velikost 2 je příliš velká, ale mám přejít na velikost 3 nebo 4 pro 200mg sladkou tečku?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Pravděpodobně existuje příliš mnoho proměnných, než aby bylo možné poskytnout univerzální odpověď bez určité standardizace. Množství skutečného MDMA se bude lišit v celé stejné šarži pro stejný objem vzorku 200 mg odebraného hned po sobě, pokud ho nemelete kuličkovým mlýnkem na jemný rovnoměrně rozptýlený prášek. Pohybuješ se na hranici mezi tím, že ti na tom zjevně záleží natolik, že vůbec uvažuješ o hustotě prášku na kohoutku, a tím, že ti na tom nezáleží natolik, abys z toho smyl safrol a namlel ho kuličkovým mlýnem a smíchal se správným množstvím neaktivního plniva, aby se to 200mg do jakékoliv kapsle 200mg a víc vešlo.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Raději je s ničím nemíchejte. Malé ručně vyráběné dávky jemně mletých (tloukem a hmoždířem) krystalů šampaňského, pěkný bílý nadýchaný prášek.

Vysvětlete prosím, že "nezáleží na tom, aby se z něj smyl safrol a kulový mlýn a smíchal se správným množstvím neaktivního plniva".
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Je nečistý a má barvu šampaňského, což obvykle znamená, že je v něm nezreagovaný safrol, tak proč ho nepropíráte?

S vaším vyčištěným MDMA byste ho mohli kulovým mlýnem (rock tumbler s kuličkami nebo BB) rozemlít neaktivním plnivem. Vypočítáte si, kolik plnidla tam dát, aby plně naplněná kapsle libovolné velikosti, na kterou se zaměříte, obsahovala 200 mg nebo extrémně blízké množství.

Zajímalo by mě, proč tolik záleží na tom, že je to 200 mg, a ne "zhruba 200 mg", je 190 nebo 210 takový rozdíl? 200mg je arbitrární číslo zvolené jen proto, že je kulaté. Překomplikujete si situaci, abyste ji mírně vylepšili, když k jejímu podstatnému vylepšení stačí méně úsilí a přemýšlení.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Aha, děkuji.
Nechci to mýt, protože je to dostatečně kvalitní a nechci si s tím zahrávat a zvyšovat náklady.
Co se týče 200 mg, ano, je to libovolné číslo a chci ho tam/tam dostat jen proto, že je to pro někoho dobře dimenzovaná dávka.
Myslím, že máš pravdu a že to příliš komplikuju, zvlášť když uvážím, že to není na další prodej, čistě pro přátele.
Mám analytickou mysl a rád zkoumám, jak věci dělat správně. Kdybych měl laboratoř, určitě bych to zkusil vyprat... Myslel jsem, že 84% je asi tak čistý, jak se dá MDMA dostat (alespoň proto mi to lidi z GammaGoblinu řekli...).
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Ano, komplikujete si to. Roztřiďte si MDMA. Pokud používáte další plnidla, rozemelte a smíchejte vše dohromady. Nejlevnější přípravky kupujte v lékárně v kapslích. Odstraňte z kapslí vše navíc a zkuste do nich vložit svůj MDMA. Tak zjistíte velikost kapslí. pak si objednejte prázdné kapsle podle parametrů, které jste si zvolili.
 
Top