Roztavený metamfetamin se zbarví do modra

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jaký druh tablet používáte?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Použil jsem různé druhy a všechny se na skle zbarvily do modra Myslím, že dělám něco špatně s reakcí nebo čištěním
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý den, pane, nevíte, jak odstranit chlorfeniramin malát z tablet pseudoefedrin hydrochloridu? Je vždy stejně rozpustný ve stejném rozpouštědle jako pseudoefedrin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Podle prohledání nejúplnějšího diskusního fóra o výrobě pervitinu v historii (, archiv Hive) je "šmoulí droga" důsledkem blokátorů histaminu; Loperamidu, Chorfeniminu a loratadinu, které se neodstraňují z pilulek psuedoefedrinu ( případně i celých pilulek protřepat a upéct) a použití železa nebo mědi může způsobit, že je zelenavě zbarvený 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Jak mohu vyčistit Pilulky od toho ?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Obvykle začnu psát a těsně před stisknutím tlačítka Return provedu tříminutový průzkum a podle průzkumu se tyto věci nevydávají snadno, což dává smysl, protože kdyby ano, nebyly by tam
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
V úlu se říká, že tetrachlorethylen je správná látka.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Provádím výzkum od doby, kdy jsem začal s tímto thred...
Ale nemáš menší účinnost svého produktu....jen chutná trochu hnusněji...takže je to nějaký ``první světový problém`` haha
Děkuji za tip ... zaměřím svůj výzkum na tento tetrachlorethylen....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý den, pane, mám stejný problém jako vy. Jak jste ho vyřešil?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý den, bratře. Setkal jsem se se stejným problémem jako vy. Metamfetamin po opaření vždy zanechá něco modrého/zeleného a opaření metamfetaminem je cítit jako spálená guma. Použil jsem metodu jód-subfosforečná kyselina, nepřidával jsem červený fosfor a reakční doba byla 8-10 hodin.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Přemýšlet o tom po poradě s některými starými přáteli by se to stalo jen tehdy, když bychom dostali shluk kurva různých pilulek s prodlouženým uvolňováním cokoli s pírkem v tom někdy Claritin typ věci Red hots generické mnoho věcí sračky ze zámoří jsme netušili, co to je, ale někde tam byla ta nejtmavší modrá, jakou jsem kdy v životě viděl takhle nějak se zapomnělo na marketingové téma AKA Šmoula ale posledních pár hitů opravdu chutnalo jako hořící pneumatiky takže děkuju všem za výzkum už jsem nad tímhle problémem nepřemýšlel mnoho let mám pocit že se blížíme k řešení
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen čelí to příliš mnohokrát jsem kouřit a to není chutné a dokonce nefunguje, jak by měl
možná kapsle a jíst to nezkoušel
definitivně potřebují tryy kouřit eph po extraktu, pokud to jde blu
pak můžete zkusit odstranit a rychle zkontrolovat a pak odstranit po reakci.
dejte informace pokud jste odstranili thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Opravdu si vzpomínám, jak všichni mluvili o 1,1,1 opravdu vidím použití sám a musel jsem ji brzdové kapaliny a mluvit sám se sebou kurva to je toxická prdel hovno
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Jsem retardovaný, že mluvíte o brzdovém čištění.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Mám s tím spoustu zkušeností. Když jsem byl mladý a hloupý, dělal jsem to schválně. Modré (někdy jasně zelené) praskliny jsou způsobeny histaminy, které se táhnou s efedrinem, když taháte pilulky z vody. Actifed (a generika) mají modrý crackback. Histatabs (a generika) se vrací zeleně. Tomu se můžete vyhnout tím, že efedrin natáhnete do toulenu (nebo jiného) a zplynujete ho.

Kdysi všichni zplynovali pilulky, takže jsem vždycky tahal efedrin vodou, aby moje věci vynikly. Pak jsem se dozvěděl o celé "podpis" nevýhodu. lol.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý den, v současné době existuje mnoho náplní do tablet. Některá z nich je velmi obtížné oddělit. Kyselina maleinová je stejná látka jako efedrin. Jak se oddělují?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Takže jsem nebyl tak daleko od pravdy a ano, nevýhody podpisového produktu byly problémem, díky za příspěvek, byl jsem z éry pouhého tahání vody, ty doby jsou už definitivně pryč
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Já osobně jsem si užíval modrou nebo lepší někdy to bylo tak modré, že to vypadalo černě a vidět ten obláček modrý stonek bylo docela povídání z traileru jo specifická chuť to nebylo špatné, ale vždycky jsem měl podezření buď na teplo nebo na nějakou histaminovou reakci každopádně mi to opravdu vrací 90. léta díky za tvůj příběh
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
V roce 2010 se v Kanadě šířilo velké množství pervitinu, který po roztavení zmodral. Ne tak intenzivně jako na obrázku dále ve vlákně, byla to spíše čirá ledová modř. Podle všeho byla barva způsobena nějakou novou složkou, kterou začali přidávat do pseudoefedrinových tablet značky Reactine. Byl to ale dobrý doping.
V tvém případě to vypadá na kontaminaci kovem, což už jsem viděl, ale nejen při tání. Přišel někdy do styku s nějakým kovovým náčiním?
Mohlo by se také jednat o blokátor, který byl v tabletách za účelem zkazit vám vaření.

Destilovali jste olej? Pokud ano, pravděpodobně byste tento problém neměli. Měli byste ho přeměnit zpět na volnou bázi a destilovat ho. Všechno se tím spraví.
 
Top