Syntéza mefedronu (4-MMC) [2B4M, ethylacetát, methylamin HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Můžeme nahradit

MA HCI na
METHYLAMINE (mono) 40%
Číslo CAS: 74-89-5

Objednáno

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Acetát
NaOH
Aceton


Řekněte mi, jestli potřebujeme něco dalšího ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ano, můžete a nepotřebujete nic dalšího
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 Takže nějaký jack leg domácí chemik 8vyrábí methylazinchlorid a čistí ho tak dobře, že po tom, co člověk uvolní methylamin, BUDE ČISTĚJŠÍ NEŽ 40% ROZTOK METHALAMINU SIGMA ALDRIDGE?! Pardon, od pátku jsem si dal unci kokainu, ale tomu se mi kurva nechce věřit. Už jsem, ade to několikrát dělal chloroform a destilovaný metanol t9 čistit ot a to nebylo nikde ani zdaleka 90% purit u
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Můžete svůj bod popsat jinými slovy? Nejsem si jistý, jestli jsem tam nepochopil ironii. :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kolik frebasee u ztratil, když u mytí s vodou ?
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Proč u používat methylamin hcl místo 40% ve vodě?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Místo AQ používám HCL, protože AQ obvykle nejsou tak kvalitní.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Řekněte nám tedy více. Pokud deprotonujete th3 hcl v rozpouštědle, pak jsou produkty v rozpouštědle. Sůl, především možná trochu vody? Musíte tedy používat aparaturu k vysoušení a vstřikování plynu přímo, namísto nasycení roztoku? Jinak je to plné soli, nedosažených produktů a nyní je to mokré, což by nevadilo, kdyby rozpouštědlem th3 byla voda, ale zničilo by to nasycený roztok methanolu. Uniká mi něco?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Obecně máte pravdu, je to tak a takové jednání není úplně správné a byl to riskantní způsob, ale je to 1. krok k dosažení lepší výtěžnosti, proto jsem se podělil o svou zkušenost - někteří lidé mají problém získat dobrý produkt aq 40% a tyto kroky jsou jednodušší a výtěžnější - tak alespoň mohu věřit, že je to lepší způsob pro ty, kteří mají problém mít vůbec nějaký "dobrý produkt". Ale samozřejmě existují i produkty levé reakce. Stále mě nenapadlo, jak se jich zbavit, místo toho přemýšlím o tom, že bych ukázal jednodušší způsob, jak předpřipravit aq40% z hcl a udělat vše v jednom kroku syntézy (abychom získali 4mmc) nebo použít přímo plyn, jak jste říkal během reakce.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Byl jsem vyroben vaším způsobem všechny chemikálie jsou čisté pro jistotu, když hodím methyloamin hcl smíchám všechen olej žádná změna barvy sklo je horké, ale olej je vodově zelený. Byl jsem 4 krát hodit kyselinu hodit do mrazáku a druhý den to filtruje co dostane je prášek pálící oči, myslím že je to až 2b4m...
Byl jsem vyroben vaším způsobem všechny chemikálie jsou čisté pro jistotu, když jsem hodil methyloamine hcl smíchám všechny oleje žádná změna barvy sklo je horké ale olej je voda zelená. Byl jsem 4 krát hodit kyselinu hodit do mrazáku a druhý den to filtruje co dostane je prášek pálící oči, myslím že je to až 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nikdy mě nepálily oči, ale může to naznačovat tahts 2b4m tam, ale proč ne jistě?
Možná zkuste svůj 2b4m 1. překrystalizovat a uvidíte výsledek.
Také můžete dát exotermické reakci trochu více času, celkem 40-50 minut, abyste viděli.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Reagencie: Příprava: 13,5 g NH2CH3*HCl v 15 ml vody 7,9 g NaOH ve 20 ml vody 11,4 g 2-bromo-4'-methylpropiofenonu 6 ml 37% HCl + 24 ml vody 115 ml toluenu 225 ml vody acetonu: K r-ru 11,4 g (50 mmol) 2-bromo-4'-methylpropiofenonu v 25 ml toluenu při 20 °C se během 5 minut přidá 6,2 g methyloaminu v 35 ml vody (rr riskuje výzkumník 7,9 g NaoH ve 20 ml studené vody na r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl v 15 ml vody). Obsah baňky se míchá při teplotě 20-25 stupňů C po dobu 16 hodin (nebo v O stupňů C po dobu 24 hodin). Během této doby se směs přelije do 150 ml studené vody. Fázově se oddělí, vodná fáze se extrahuje 2x20 ml toluenu. Spojené toluenové fáze se extrahují 3x25 ml vody a 2x15 ml r-rem HCl. Spojené kyselé fáze se promyjí 2x25 ml toluenu a voda se odpaří ve vakuu do sucha. Zbylá bílá sraženina se přečistí krystalizací z 20 ml acetonu. obsah 4,8 g (45 %) mefedronu*HCl Co myslíte?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Takto jsem to neprováděl, takže nemám názor.
Vypadá to, že je potřeba hodně činidel a výtěžnost není příliš vysoká.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nejsem nic jako chemik. Když se na to dívám a snažím se v duchu přelouskat čísla, vypadá to, že váš CH³NH²hcl je stechiometrický k vašemu 2-b-4-mp. Vzpomínám si, že jsem dříve přemýšlel outload o někoho jiného matematiky dělá tuto stejnou reakci a přišel thiers a vrátil video a množství použité bylo 4x. Možná mě paměť neklame, ale existuje video k této reakci.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nevím video, vím, k čemu přesně se tato syntéza dostane.
ale chápu jeden důležitý bod:
1. Pple obvykle stejně nedostane čistý produkt, hodně modré/bílé/černé 20% výtěžek?
takže pravděpodobně je tento způsob lepší než tento.
každý, kdo se učil nebo se snažil učit, ví, co tato reakce dělá.
Chápete, o co mi jde?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ale samozřejmě respektuji takový komentář :) jeho 1.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Kolik g 2-jodo-4'-methylpropiofenonu má být použito v této syntéze, můžete napsat celý výpočet?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Stejně tak
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bylo by úžasné mít k dispozici video této syntézy. 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Vyrobeno a ukázat všem lidem tvoří fórum
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
V tomto směru se jedná o určitou chybu.
Změním některé kroky a dostanu pěkný žlutý olej, když dokončím směs a nemusím míchat 30min je exotermický solvát.
Říkáte, že dostanete zelenou barvu, a když dokončíte promytí vodou, dostanete žlutou, to je také váš problém, protože zelenou barvu dostanete proto.
Všechen methyloamin nezreagoval a proto máte zelenou barvu, moje je pro ranní moč po dokončení reakce.
 
Top