Syntéza mefedronu (4-MMC) v rozpouštědle NMP. Ve velkém měřítku.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Již jsme provedli úspěšnou syntézu 3cmc. Pomoc jsme velmi ocenili.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Blahopřeji vám, příteli! Jste nejlepší! Mohl by ses po tak skvělém úspěchu v podsouvání látek podělit se svými fanoušky o své jedinečné zkušenosti s touto syntézou? protože já se už asi měsíc snažím o chabý, ale úspěšný výsledek v syntéze 3cmc, ale zatím jsem měl jen fiasko. Vyzkoušel jsem už 5 různých rozpouštědel, osobně jsem sušil aceton destilací i bezvodým síranem hořečnatým, ale po okyselení a denním vystavení skla 🥛s produktem při🌡️ -20⁰C nedošlo ani k náznaku krystalizace. Řekněte mi prosím číslo CAS výchozí látky na začátku?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
methylenchlorid je podle mě lepší při 4mmc pravda 2h 40° ale při 40° taulen je to moc málo teplota musí být vyšší než 50%, tj. 100g bk4 50g 4mmc + hodně nečistot protože ten olej vůbec nečistíš vidím že po krystalizaci budeš mít někde 40g možná menší účinnost já jsem dosáhl 70% a 80% výtěžku na methylenchloridu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Má úcta! mohli byste se podělit o své jedinečné zkušenosti s dosažením 70% výtěžku při syntéze 4mmc v DCM? To je mimořádně zajímavý výsledek, alespoň pro mě. Budu vám velmi vděčný za osvětu.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
S 3 cmc budete mít více zábavy
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Naprosto s tebou souhlasím, příteli. 3cmc mi nějak připomněl a-pvp, pokud jde o způsob izolace a krystalizace. Díky vodě, ve které je chlorovodík rozpuštěn, nekrystalizují z rozpouštědla okamžitě, ale usazují se na dně v podobě olejovité kapaliny. a-pvp je červený a 3cmc je radikálně černý. Proto je nutné opatrně dekantovat horní vrstvu rozpouštědla a poté tuto viskózní kapalinu propláchnout přiměřeným množstvím acetonu a téměř okamžitě se látky vysráží. zbývá pouze filtrovat a rekrystalizovat.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Díval jsem se, že tam není žádná syntéza s manganistanem a kyselinou octovou.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Člověče, zajímá vás stará metoda výroby Jeffa z efedrinu nebo pseudoefedrinu oxidací manganistanem draselným v kyselém prostředí, že? Je to velmi jednoduché. ale nebylo by lepší redukovat ho jodovodíkem za přítomnosti červeného fosforu na metamfetamin? za prvé se sjedeš na delší dobu a za druhé je tato metoda méně zdraví škodlivá. Pokud vás to stále zajímá, napište mi sem do telegramu: @placeres_prohibidos. Pomůžu vám tyto problémy vyřešit
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Poměr ketonu k metylu je nesprávný. Měl by být 1:2 nebo mírný přebytek methylaminu. Vy jste použili poměr 1:1,6. Doufám, že to vaši otázku objasnilo. Možná máte také chyby v syntéze, ale nebyl jsem u toho, takže nevím.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
ale postupuju podle napsaného návodu. dobře, zkusím zvýšit množství metylu a uvidíme, jaký bude výtěžek. postupoval jsem přesně podle kroků ve videu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Mám jednu otázku, je toluen lepší náhradou za benzen než EA, vzhledem k tomu, že toluen je benzenu mnohem podobnější?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ne, pokud si přejete získat duhový zmatek, který se s každou změnou barvy stává frustrujícím.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Vytvořili jsme nový 4mmc díky bb formuláři nápovědy fóra
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 594

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Soudě podle této fotografie, kamaráde, máš určitě talent na chemii. Přijměte prosím mé upřímné blahopřání. Jsi nejlepší Bro ✊😉 a tady je můj první mefedronový křížek. Jen z nějakého důvodu mi chrome neumožňuje vložit obrázek... smutné.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Vzdejte hold siru Williamovi! Syntézu 3cmc z 2Br-3Clpropiofenonu CAS 34911-51-8 jsem provedl přesně podle této příručky s tím rozdílem, že jsem místo NMP použil DMSO, ale výsledek přesto není uspokojivý. Sklenice se směsí všech složek uvedených v příručce byla po okyselení na pH=6 několik hodin v mrazáku při teplotě -20⁰C a nebyly pozorovány ani žádné známky krystalizace. Pouze na dně sklenice se pomalu shromažďuje radikálně černá látka, jejíž konzistence je velmi podobná použitému automobilovému oleji. Mám dotaz na všechny zkušené uživatele tohoto internetového zdroje a zejména na odborníky: co by mohlo být příčinou mého neúspěchu, když syntéza 4MMC z BK-4 v jednoduchém DCM byla úspěšná a výtěžek byl asi 50 %? Budu vděčný za jakékoli racionální a konstruktivní vysvětlení.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Protože potřebuji 2 rozpouštědla a u neohřívám je :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Promiňte, pane. Špatně jsem vás pochopil: "Potřebujete dvě rozpouštědla?" a "Nezahřívám je?"... Proti tomu nic nemám, ale prosím o vysvětlení, proč to bylo řečeno: k syntéze 3cmc pomocí technologie syntézy 4mmc, jak ji prezentoval sir William, nebo jde o vaši osobní, úspěšnou zkušenost se získáváním 3cmc? faktem je, že mým rodným jazykem není angličtina a při komunikaci s cizinci stále využívám služeb externích překladatelů, takže je dost možné, že jsem vás špatně pochopil. Neberte to jako drzost, moje prosba o vysvětlení Vaší poznámky k mému příspěvku. Budu Vám za to upřímně vděčný!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Jaký je výtěžek mefedronu v gramech při tomto postupu s použitím množství, jak je uvedeno.
  • 2-Bromo-4'-methylpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-methyl-2-pyrrolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • 40% vodný roztok methylaminu (cas 74-89-5) - 8 l;
  • Benzen - 20 l;
  • aceton - 30 l;
  • vodný roztok kyseliny chlorovodíkové (HCl 36 %) ~ 1,5 l;
  • Destilovaná voda - 20 l;
  • Síran hořečnatý ( MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Kdybyste udělali dobře 50-60 % - 20 %, když jste udělali krystal.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
A proč chcete používat benzen, když používáte nmp ?XD
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vyhněte se benzenu, místo něj použijte dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Přečtěte si část o činidlech pro zmíněnou syntézu.
Reagencie:

  • 2-brom-4'-methylpropiofenon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-methyl-2-pyrrolidon (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • 40% vodný roztok methylaminu (cas 74-89-5) - 8 l;
  • Benzen - 20 l;
  • aceton - 30 l;
  • vodný roztok kyseliny chlorovodíkové (HCl 36 %) ~ 1,5 l;
  • Destilovaná voda - 20 l;
  • Síran hořečnatý ( MgSO4);
 
Top