Moje první syntéza mefedronu na DCM. + fotografie.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Jsem rád, že vás mohu přivítat. Takže, moje zpráva o syntéze mefedronu. pište bez nálady, protože na konci syntézy došlo k chybě. o tom se dozvíte na konci článku. a tak je vše v pořádku.

Dostal jsem tester na 4mmms.

Obsahoval methylamin, bk4, aceton, dichlormethan a kyselinu.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



A tak krok jedna. To je snadné.
Nasypte 100 gramů bk4 do naší baňky (měl jsem litrovou baňku).


1XT7pQlMok







odměřte asi 350 ml dcm

.
TmJq06RugI


po úplném rozpuštění bk4 v dcm

FEKvQae9OM


Methylamin přidáváme po částech, aby teplota nestoupla nad normál. Takže methylamin se nalije, otvory se zazátkují a nainstaluje se teploměr...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


teplota začala stoupat od první minuty. skvělé!!!!
Pak vás čekají ty nejnudnější hodiny. V mém případě 2 hodiny a 30 minut (a nezapomeňte stále míchat a dívat se na teploměr).

Po uplynutí správné doby postavte naši baňku a počkejte na jasné oddělení vrstev.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


A tak jsou vrstvy odděleny, jak můžete vidět na fotografii, přejděme k oplachování.

Zapomněl jsem to vyfotit. No, je to kurva složité. přidejte 100-150 ml destilované vody, pořádně namočte. vrchní vrstvu do likvidace (v mém případě na vydávání) a tak dále, dokud nezmizí zápach metylaminu. trvalo mi to 4 praní.


Tohle by se mělo sešrotovat. Přidala jsem trochu dichlormethanu a pořádně prošlehala a vzniklo tohle.
H7CqDBXFv8


Vezměte spodní vrstvu a pošlete ji do hlavní hmoty.....


krok okyselení


H9J4Uh6uSM

Toho jsem se bál ze všeho nejvíc a řeknu vám, že ne nadarmo. tady moje syntéza a došla až do konce. Kyselinu jsem lil velmi pomalu a opatrně, pokaždé jsem zkontroloval indikátor px. stiskl... ok, znovu jsem nalil kyselinu, ale už méně... znovu jsem počkal, zkontroloval indikátor a v určitém okamžiku po dalších několika kapkách reakční hmota získala jantarovou barvu. Znovu jsem vzal indikátor, změřil..... a sakra!!! peroxidoval!!!! asi na 0 nebo 1. su!!!!.

7WSjkNcwph



ale to je vše, přátelé, v tuto chvíli byla syntéza dokončena. takže buďte velmi opatrní ve fázi okyselování. díky všem za pozornost.
pokud vám tento článek pomohl, dejte mu prosím velký like a komentář.

p.s.


a také chci vyjádřit svůj vděk tvůrcům fóra a jeho týmu. toto fórum má místo ve špičce první. jedinečný web. a jsem připraven vám pomoci v jeho rozvoji. a zejména si zaslouží pozornost "C" a "U" kluci jste v pohodě. děkuji za důvěru a možnost dokázat se, ale stalo se to, co se stalo. vlastní vinou. ale učíte se z chyb.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Omlouváme se. zapomněl jsem změnit písmena v editoru na vaše uživatelské jméno

a také chci vyjádřit poděkování tvůrcům fóra a jeho týmu. toto fórum má místo v top první. jedinečný web. a jsem připraven vám pomoci v jeho rozvoji. a hlavně si zaslouží pozornost @William Dampier a @Marvin "Popcorn" Sutton kluci jste super. děkuji za důvěru a možnost se ukázat, ale stalo se to, co se stalo. vlastní vinou. ale chybami se člověk učí.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Mýlil jsem se, vážení. Myslím, že je naživu. Je o tři hodiny později.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Předpokládám, že použitý 2b4m byl velmi špinavý.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Ne, příteli, bk4 byla nejčistší. problémem byl můj spěch a neznalost některých aspektů.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Vaše 2b4m žluté barvy, její znamená mají nečistoty a po vašem meph stále mají žlutou barvu
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Každopádně, lidi, začal jsem dobře, ale nakonec se plechovka rozbila. Takže moje první syntéza šla do háje.
Je mi to líto. Ale chyby se dělají a příště to bude lepší.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Dobrá práce!
Mnohem lepší než napoprvé:)
Jo, to se stává, některé směšnosti kazí syntézu.
To, co jsi překyselil, není rozhodující. Ale trochu jsi porušil protokol syntézy. Samozřejmě se to dalo opravit. Ale sklenice se rozbila....
Příště už to určitě půjde. Hlavně nám napište a zeptejte se a my vám poradíme.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
děkuji. ano, můj spěch mě vedl k takovému výsledku, souhlasím s vámi. pro příště si pořídím další vybavení, konkrétně magnetické míchadlo, protože míchat v rukou 2,5 hodiny není zrovna nejlepší.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Pro okyselení:
Zkuste to s ledovým HCI a kapací nálevkou, každé 2 sekundy 1 kapka, použijte magnetické míchadlo, aby byl RM stále v pohybu, a když se zahřeje, můžete do něj dát trochu ledového dcm.
Mně to fungovalo dobře.
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Jaká je výtěžnost této metody?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Velmi úžasný přítel! Mám radost, že se vše vyvíjí, jak má. Je velmi skvělé vidět, že první pokus je úspěšný, ( z větší části ;] ) a s trochou postrčení od paní štěstěny. Jak často se stává, že se první syntéza povede i zkušenému chemikovi, natož někomu méně zkušenému? Chyby mohou být dobrá věc, pokud nejsou příliš nákladné. Přinejmenším skvělý učitel. Snažte se být co nejpřesnější a nejpodrobnější, zapisujte si výsledky a časem se tím zvýší vaše znalosti a dovednosti, abyste mohli být co nejlepšími včelami. Dobrá práce! Děkuji vám!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
to rád slyším, příteli. ano, někdy nás naše chyby motivují k ještě lepším výkonům.
 
Top