Question Potřebujete poradit, právě začínáte. Knihy a věci k učení

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Dobrý den všem.

Konečně jsem se odhodlal a rozhodl se začít se učit chemii ( už mě bolí hlava).

Šel jsem a vybral jsem si následující
1) Organická chemie jako druhý jazyk (všechna 4 vydání).
2) techniky pro laboratoř organické chemie
3) udemy a další různé online výuky

Teď je mým konečným cílem toho všeho výroba vlastních účinných látek pro tabletování
Jako je dextroamfetamin, oxykodon, hydrokodon a pár dalších, které mi momentálně unikají.

Věřím, že klienti by měli dostat přesně to, co si tam objednají.

Pokud to nevyjde, přemýšlím, že se vrátím na vysokou školu na farmaceutické vědy.

Jakoukoli pomoc bych velmi ocenil.

Snažím se zefektivnit své vzdělání, takže jakákoli témata nebo techniky, které bych si měla vštípit do hlavy, by mi velmi pomohly.

Děkuji vám za to, že jste si udělali čas ze svých rušných životů, abyste mi pomohli.

P.S. Nevadí mi dělat výzkum a jsem připraven vložit do toho práci. Tak třeba nějaký odkaz nebo jiné knihy, které mi pomohou, dejte mi prosím vědět.

T
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
vím, že je to zbytečné a že už jsi uvedl online výuku, ale já taky teprve začínám a stránky jako psychonautwiki, the vespiary a safrole jsou záchranou života 😅😅

safrole jsem vlastně našel z adresáře odkazů na samotném bb, takže ti doporučuji, aby ses podíval, co tam ještě mají. také se vždycky podívej na referenční materiály na stránkách, protože tě často dovedou na lepší místa!!!
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Čím více způsobů učení, tím lépe. Přihlásil jsem se na doučování, abych se mohl učit vlastním tempem (mají tam vlastní studijní programy). Děkuji vám za pomoc.
 
Top