Potřebujete pomoc ohledně syntézy Mcat via propio

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Dobrý den,
osobně jsem zjistil, že nejlépe a nejrychleji funguje přidání celého roztoku methylaminu najednou, pokud barva reakční směsi přejde do neprůhledné, světle žluté barvy a zůstane tam déle než 40 minut, měla by být aminace dokončena a reakce by měla být uhašena destilovanou vodou, pokud jí dáte více času, mohlo by to snížit výtěžek, protože se začnou tvořit vedlejší reakční produkty, během této doby by mělo probíhat energické míchání. Co se týče kondenzátoru, považuji ho za zbytečný, protože jsem v minulosti použil vigruxovou kolonu a nezaznamenal jsem žádné zlepšení oproti částečnému utěsnění reakční baňky (nikdy úplně neutěsňujte R.F., protože by to mohlo vést k nárůstu tlaku), zpětný chladič je povinný, pokud plánujete zahřívat reakci nad 39 °C (v případě, že se jako rozpouštědlo používá DCM), nedoporučuji reakci zahřívat, ale nechat ji proběhnout bez kontroly teploty.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, hector
Jak si můžeme být jisti kvalitou našeho propiohenonu, když nemáme žádné znalosti o tom, který propiohenon je originální a aby byl v této reakci účinný.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Aminací v NMP nebo v DMSO je možné zkrátit reakční dobu a je možné zvýšit výtěžek.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tnx bro
U jistý o tom, že pokud použijeme dmso nebo nmp, můžeme více methcathinone hcl ?
A ve které fázi použijeme tuto alternativu
Tnx za odpověď ✌️
 
Top