Potřebujete pomoc se syntézou Pmk ethylglycidátu na MDMA

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Zdravím všechny

Teď, když je sas olej obtížněji k sehnání, pmk další nejlepší věc.

Zajímalo by mě, jestli má někdo syntézu, se kterou pracoval pro cas: 28578-16-7.

Podařilo se mi převést tento vosk do olejové formy, která poskytla 90% pomocí hcl, kyseliny 37% a destilované vody při odstřeďování po dobu 3 hodin. nejsem však schopen pokračovat dále, protože mám pouze syntézu ze sas na mdma

Byl bych vám velmi vděčný.

Na zdraví
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Píšu pm! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bylo by lepší, kdyby všechny konzultace probíhaly veřejně, bylo by to užitečné pro ty, kteří podobné informace hledají
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Můžete ukázat fotografie glycidátu PMK a výsledného oleje? A jaká činidla máte k dispozici?
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Nebudu zveřejňovat fotografie přímo z mých zařízení, nicméně pošlu vám něco blízkého nebo přesně.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

takhle vypadá pmk glycidát, když se rozbije, ale v podstatě je ve žluté nebo tmavě žluté světle hnědé voskovité pocitové formě, ztvrdlý a tvarovaný v nádobě, ve které se dodává.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glycidát+olej&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Barva oleje bude vypadat přesně takto. Tmavě, ale jasně hnědý. Vodnatá olejovitá konzistence.

U těchto společností jsem si neobjednala
jen jsem použil jako referenční fotografii.

Hcl a destilovaná voda ethanol jsou reaktanty DCM se používá jako rozpouštědlo.
 
Last edited:

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všechny, nedávno jsem dostal ethyl Pmk-glycidát a zasekl jsem se tam, nic z toho nemám, nějaký nápad jak to převést ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
U máte aq. kyselinu HCl? baňku a horkou desku, kádinky a injekční stříkačku, co potřebujete minimálně.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za odpověď. Podařilo se mi zjistit, jak z toho udělat olej, ale pokaždé se mi nepodaří získat víc než 1 g, což je dost frustrující. Možná existuje jiný způsob, jak použít ethyl pmk? Protože já jsem předtím používal methyl pmk a neměl jsem žádné problémy.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Co je to za druh? Existuje možnost, že je třeba reagovat se zásadou před provedením přeskupení s kyselinou
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
^ Správně. Vosk je dvoustupňová přeměna.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Můžete prosím vysvětlit, o jaký proces se jedná? Velmi by to pomohlo 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Nejprve je třeba získat sodnou nebo draselnou sůl. Tato reakce se nazývá: zmýdelnění


Dále tuto sodnou nebo draselnou sůl dáte Další reakce - hydrolýza kyselinou a dáte to, co chcete.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ach ano, moc děkuji, to jsem udělal a funguje to perfektně !
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Hurá :) Dokázali jste to!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den všem,

Před několika měsíci mě požádal kamarád, abych se mu pokusil pomoci s jeho experimentem obcházení prekurzoru z jeho PMK vosku. Jeho cílem bylo přeměnit jej na PMK olej pro syntézu MDMA. Bylo mi slíbeno procento z konečného produktu (MDMA moonrock), pokud bych mu byl schopen pomoci při objevování metody přeměny PMK vosku na olej, aby mohl pokračovat ve výrobě - má slušně velkou laboratoř, která byla kvůli prekurzoru na mrtvém bodě.

Měl velmi vágní a nejasný návod, který jsme chtěli použít jako vodítko k experimentu přeměny vosku na olej.

Věděl jsem, že v jeho návodu chybí klíčové detaily, jakmile jsem si ho přečetl, ale byli jsme si jisti, že jsme schopni chybějící části vyřešit.

Po dvou neúspěšných pokusech - se nám podařilo úspěšně převést vosk na olej PMK, který pak použil k opětovnému spuštění výroby MDMA.

Začali jsme s 5KG vosku a získali 60 % a skončili jsme s 3L oleje. S tímto olejem vyrobil téměř 3 kg MDMA a já jsem nikdy nedostal slíbená procenta a on mi přestal odpovídat na telefonáty.

Nikdy jsem si nezapsal přesné rozměry podpůrných chemikálií, které jsme během našich experimentů použili. Všechna měření si připravil, což je to, co doufám, že se dozvím z tohoto fóra.

Mám velmi špatnou krátkodobou paměť, ale budu se snažit podělit se o to, co jsem se z toho experimentu dozvěděl.

Z toho, co si pamatuji, jsme použili tyto metody + chemikálie + měření:

1) PMK vosk - 5 kg / 5 litrů (pevný vosk jsme zahřáli do kapalné formy).
2) ethanol - ?
3) destilovaná voda - ?
4) kyselina chlorovodíková - ? (kapala se pomalu - rychlé otáčení uvnitř reaktorové nádoby po dobu 3 - 4 hodin po ukončení kapání hcl)
5) DCM jako rozpouštědlo
6) převedeno na rotační odpařování při 60°, dokud se neodpaří veškerá dcm.

Výsledek: 3 l PMK oleje (příjemné aroma, světle hnědozlatá kapalina).

Doufám, že mi někdo osvětlí můj problém :

Rád bych věděl, jaká přesná měření jsme použili a jakékoliv důležité informace, na které jsem možná zapomněl a které jsou nutné k úspěšnému zopakování metody přeměny PMK vosku na PMK olej pro výrobu mdma.

Jakékoliv znalosti a pomoc v této věci velmi ocením!

Omlouvám se za tak dlouhý příspěvek - děkuji za přečtení a těším se na případné odpovědi.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
To je dostatečně spravedlivé. Novinka na tomto fóru. Oceňuji odpověď a mělo by to stačit. Děkuji.
 
Top