Potřebujete pomoc se syntézou Pmk ethylglycidátu na MDMA

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Zatraceně solidní je 90% výtěžnost. Já jsem získal 62 % při použití 1:1 dh2o, přidání 10% naoh do ph 8, po 1 hodině přidání conc hcl, dokud se nepřestane vyvíjet co2, pak se drží při 75c po dobu 3 hodin.

Jaké poměry h2o a hcl jste použili? Zajímalo by mě, jestli je můj dodavatel na nic nebo mám špatný recept. Podařilo se mi získat 75 % pomocí starého pmk glyc s použitím výše uvedeného receptu.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Vámi zmíněný recept zní velmi podobně jako tento.....

Glyc : dh2o : etoh v poměru 1:1:1 míchané po dobu 1 hodiny, poté hcl a reflux po dobu 3 hodin. Sám jsem tento recept nikdy nezkoušel, takže nevím, jaký je výtěžek.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Stejně tak syntaxe. Přeskočte několik kroků.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jste si jisti poměry?

Určitě to byl recept, podle kterého jsme postupovali - oceňuji vaši odpověď.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sám jsem to nikdy nezkoušel. jen se podělím o recept, který je podle mě podobný tomu, na co se ptáte. Jsem si jistý, že existují i jiné recepty používající různé poměry, což je něco, na co budete muset přijít a zjistit, který z nich vám nejlépe vyhovuje. Také jsem se podělil o svůj recept, který dává 62 % z voskové hmoty, což je podle mě jednodušší než recept s použitím etohu. každému, co jeho jest.

můžeš popsat svůj pmk? je při pokojové teplotě tuhý? barva? tmavě hnědá světle hnědá? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za sdílení.

Ano, je to vosk při pokojové teplotě, domnívám se, že barva by byla spíše na světlejším konci hnědé barvy. Vypadá tak trochu jako ztuhlý med.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

Dostanu vzorek CAS 285-16-7 a je to nažloutlá kapalina, nikoliv vosk:
Zobrazit přílohu 4026

Takže jste otestovali ty poměry a vyšlo to?
Glyc : dh2o : etoh v poměru 1:1:1 míchané 1 hodinu, pak hcl a reflux 3 hodiny.
V jakém poměru HCL?
Díky
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Toto je vosk PMK, který jsem použil. Nejsem si jistý, zda se mi podařilo přiložit fotografii vosku PMK, který mám. Má určitě světle hnědou - zlatavou barvu a je velmi podobný tomu, jak vypadá tuhý suchý med ve sklenici. Olej, který jsem z vosku získala, byl tmavě hnědá tekutina. Můj výtěžek byl 60 %.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Používá se při konverzi ethanol nebo ethylacetát?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Má někdo štěstí s výrobou dobrého oleje z tohoto nového pmk z Číny? Všichni tomu říkají glycidát, ale už to není glycidát, protože Čína loni zakázala ethylglycidát, teď prodávají produkt, který po zahřátí na 30 stupňů celsia vypadá jako medová látka a krémově bílý prášek, etanolové složení dává tmavý medový olej, po ochlazení ztvrdne. Viz video...doufám, že někdo může objasnit a více informací.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, jsem v tomto oboru také nováčkem. Může mi někdo říct, jak nejlépe dostat PMK poweder do Evropy, a také výrobní náklady MDMA? Děkuji
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Prášek nebo olej získat je nyní jednoduché, protože nová pmk není na žádném seznamu, takže Čína ji v současné době posílá s ups, ale její zcela zbytečné Čína nesdílí vzorec také, takže převod správně nejprve je klíčový.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A jaká je za to dobrá cena? Pokud bude mít někdo také dobré tipy na MDMA, zde nebo v PM, budu vděčný.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Cena v Číně je nyní 160 usd bulk 150 usd delivered, ale nemá smysl kupovat zatím cause extraction formula not available, myself including trying to figure out now for a month or so.
 
Top