"OPSEC" Žádost o informace nebo ověření mého projektu

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Nenašel jsem hru pro opsec obecně, tak jsem si dovolil vložit své vlákno sem. Pokud nejsem ve správné sekci, dejte mi prosím vědět.

Rád bych věděl, jestli existuje nějaký bezpečný a anonymní způsob prodeje na instagramu. Můj plán je jednoduchý, myslím si, že většina lidí, které oslovíme na "DarkNetu" už prodává své vlastní produkty nebo hledá něco konkrétního a většinou má na mysli prodejce.

Alespoň tak to vidím já. Takže bych chtěl jít na clearnet, aby mi umožnil oslovit velké publikum. Za tímto účelem si myslím, že budu dělat takovéto věci:

začít s VPN (tady mullvad platil v monero) pak změnit mac adresu wifi s programem TmacV6, použít LibreWolf prohlížeč, jít na instagram, vytvořit účet buď poštou s proton nebo Tutanota nebo telefonicky s JuicySMS.

Nějaké tipy nebo dokonce stížnosti na to, jak je to neuvěřitelně hloupé?
Díky za přečtení.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Možná to některým lidem pomůže"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/".

Tento odkaz směřuje na vlákno, které vytvořil "HEISEMBERG" hovoří se v něm o anonymitě na různá témata, sociální sítě, platební metody, vpn, krypto!

z mé strany to neřeší můj problém, instagram blokuje připojení z tor, vpn funguje, ale pouze při prvním připojení a riskujete, že budete opravdu rychle zabanováni. Co vím, tak pokud napadneme ban, musíme to zdůvodnit selfie s papírem a svým nickem, občanským průkazem nebo čímkoliv jiným. Řešení jsem našel na Redditu ve vlákně s názvem: r/roastme, pomocí photoshopu je možné tuto bariéru obejít. Registraci přes telefonní číslo jsem zatím netestoval. Vlákno up, pokud budu mít novinky nebo úspěšné.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Pokud chcete používat instagram anonymně, budete potřebovat. Virtualbox, whonix, emulátor androidu, vpn

Tor - vpn - instagram (přes emulátor androidu).
Pokud ale váš účet zablokuje instagram, není co řešit.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Má pravdu. Pokud své připojení k síti VPN umístíte před TOR, váš poskytovatel internetu ho neuvidí. POKUD ho umístíte za Tor. TH webové stránky nevidí, že používáte Tor.

Vždycky používám své připojení s vpn Potom tor, protože poslední uzel na tor, exitnode. THey může vyčmuchat vaši aktivitu, a to může být LE sedět a jen čekat.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
aktualizace: V roce 2015 se uskutečnila aktualizace databáze chemických látek, která je určena pro chemický průmysl:

Vždycky jsem viděl nějakou debatu o používání VPN spolu s Tor, protože VPN může narušit směrovací systém Tor onion.

Po několika pokusech se mi podařilo přihlásit na instagram, takže díky!

(PS pro začátečníky, kteří jsou natolik hloupí, že podceňují algoritmus instagramu, protože má schopnost číst váš příběh a velmi velmi rychle pochopit, že jste právě vložili do příběhu svůj ceník a nabízené produkty).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Pokud mi napíšete na xmmp, nabídnu vám podrobně svou pomoc pro váš scénář ohrožení.
Pro informace mi napište PM
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

Takže nejlepší je použít 2 vpn?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Určitě bych použil sestavu, kterou vám doporučila společnost HEISENBERG.
Kromě toho by mrtvé kapky zabezpečily váš proces přepravy tak, aby nebylo možné je dohledat. Pokud bych prodával na Instagramu, umístil bych se do velkého města a mrtvé kapky bych používal pouze lokálně.

Při přebírání a předávání zboží byste si museli dávat obrovský pozor, protože prodejci na Instagramu se mohou dostat do hledáčku LE rychleji než prodejci na darkwebu.

Najděte bezpečný způsob přijímání plateb (Paysafe, bankovní převod, paypal) prostřednictvím sítě ukradených/falešných bankovních účtů. Totéž platí pro vybírání peněz, nikdy nevybírejte peníze na své jméno, nevybírejte příliš ofte
 
Top