Prosím, pomozte mi, pokud jde o výrobu MDMA z MDP2P

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vyzkoušel jsem několik malých testovacích kousků. Protože jsem spěchal, nereagoval jsem na NaBH4 dva dny, ale 4 hodiny. K testu jsem použil 50 g oleje MDP2P a nakonec jsem získal pouze 25 g báze MDMA a z těchto 25 g báze MDMA jsem nakonec získal pouze 4 g bílého prášku.
Narazil jsem na několik otázek a chci požádat o radu:
1. Co se týče roztoku methylaminu a methanolu, tentokrát jsem použil špatný, protože jsem koupil roztok 30% čistoty. Mohu použít 30% roztok methylaminu-methanolu v poměru 1:1, abych nahradil 10% roztok methylaminu-methanolu?
2. Protože jsem použil 30% čistý methylamin-methanol, po dokončení reakce s NaBH4, když jsem použil kyselinu chlorovodíkovou, nebylo možné upravit hodnotu pH na 10,5~11. Použil jsem hodně kyseliny chlorovodíkové, abych upravil hodnotu pH na místě. Bylo to normální. Stačí mi v tomto případě použít 8 l vody a 8 cm3 33% HCL na 1 kgMDP2P, abych upravil pH na 10,5, jak je uvedeno v postupu?
3. Mohu navíc při provádění tohoto kroku v budoucnu vynechat H2O a kyselinu chlorovodíkovou a použít k úpravě plynnou kyselinu chlorovodíkovou?
4. Pokud bude stupnice v budoucnu rozšířena, mohu odstranit závěrečné akce přidané DCM? Co tím bude ovlivněno? Jaké jsou vaše názory na jednoduché kroky, které lze provést pro rozšíření stupnice?
5. A konečně, jaké rozpouštědlo lze použít k rozpuštění bílého prášku MDMA*HCL vysráženého z plynné kyseliny chlorovodíkové a k provedení rekrystalizace?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Borohydrid sodný se v metylalkoholu poměrně rychle rozkládá. Roztok methylaminu v methanolu můžete zředit methylalkoholem. Po redukční reakci musíte extrahovat vaši volnou bázi organickým rozpouštědlem, poté rozpouštědlo odpaříte a získáte znečištěnou volnou bázi, je velmi žádoucí volnou bázi před získáním soli vydestilovat ve vakuu. Zřeďte volnou bázi alkoholem a co nejvíce ji ochlaďte, pak za dobrého míchání propusťte plynný chlorovodík na 5-6 ph.
 
Top