Question "Popcorn" M-30 (lisované 30mg klony oxykodonu) - má někdo dobrý vzorec?

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Investoval jsem do docela pěkného lisu, značného množství "API" a MYSLÍM, že mám všechna potřebná pojiva a plnidla, ale nemohu přijít na to, co dodává tu charakteristickou chuť "spáleného popcornu", kterou žádají všichni moji klienti, kteří kouří pilulky. Pro mě je to frustrující, protože ta chuť nepochází (pokud vím) z API, ale spíše z nějakého plnidla nebo řezu. Ale jak se říká, "zákazník má vždycky pravdu". Bez chuti, na kterou je zákazník zvyklý, se na mém trhu tyto věci pohybují pomaleji než melasa v lednu. Za každou radu budu velmi vděčný! Jsem také otevřený partnerství, spolupráci a jakémukoli druhu vztahu, který je oboustranně výhodný. Díky!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, takže U může udělat Lots m30, ale nemáte Žádní klienti dir, že nebo co
Woukd Just be interested in 30mg oxy for good price U can ckntact me If U want
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Zkuste použít chrpu ve směsi pojiv, možná to pomůže
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Kukuřičný květ? Skvělé! Děkuji! Experimentoval jsem s kukuřičným škrobem, s nevalnými výsledky, ale kukuřičný květ by mohl být přesně to, co je potřeba. Jsem moc rád, že jsem narazil na toto fórum.

Dokonalý příklad toho, jak můžeme mít tunelové vidění ve vztahu k projektu, a jednoduchá schopnost oslovit komunitu, položit otázky, provést mozkovou bouři, může poskytnout průlom, který může učinit projekt životaschopným, jen tak.

Pokud to bude fungovat a já budu schopen přijít s požadovaným hotovým produktem, opravdu bych vám rád poděkoval peněžním vyjádřením mého uznání. Možná mi to dá šanci vyzkoušet nový BB escrow program, o kterém jsem četl!

Otázka - za předpokladu, že jste tuto formulaci vyzkoušeli, měli jste nějaké problémy s tím, že by přídavek kukuřičného květu způsobil, že by hotový výrobek zanechával při uzení/pálení husté, vystouplé, tmavě černé stopy? Určitě to není žádný deal killer, ale zajímalo by mě, jestli je to vůbec problém, a pokud ano, jaká opatření, pokud vůbec nějaká, jste byli schopni přijmout, abyste zmírnili "těžké pálení".

Z mé strany se jedná pouze o spekulaci, protože vaši zprávu čtu poprvé až nyní a tento víkend nebudu moci tuto teorii skutečně laboratorně otestovat. Určitě vás budu informovat a dám vám vědět, jak se věci mají, a DĚKUJI!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mám několik nápadů, ale pomohlo by, kdybyste uvedli, co už používáte, protože první, co mě napadá, je celulóza. Popcornová zrna obsahují asi 5 % (90 % skořápky) (hemi)celulózy a nevypařuje se ani nerozpouští, jen hoří.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Podařilo se vám vůbec někdy zpracovat recepturu? Co pressyou pomocí bude tdp 0 fungovat? K výrobě pevných tablet?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zajímalo by mě, zda existuje fórum věnované lisovacím tabletám.

Zdá se, že zde na Breaking Bad je docela dost lidí, kteří o tom hodně vědí, ale nebyly sdíleny žádné in debth informace srovnatelné s jinými návody na syntézu drog, které zde můžete najít, alespoň žádný in debth popis lisování pilulek, jako je 1mg alprazolamu, 2mg alprazolamu, M30 a tak dále
 
Top