Předběžný zákaz katinonů. Nelze replikovat. [odměna!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Než začnu:

@mocnykutas, @oxoxoxo @$!$] a další přidružené účty, které používá, aby nikomu nepomohly. místo toho : "jak se dělal je snadné na polsku žádné laboratorní vybavení velké měřítko 3 hodiny" prosím STFU v tomto vlákně. najděte si jiné, které bude obtěžovat!

----------------------------------------------------------------

Mám tu ještě nějaké věci před banem (koupil jsem pár k poslední den před banem.

Po všech těch letech (asi 4,5 nebo tak nějak, stále překonávají cokoliv 3/4 mmc na trhu v současné době
, v jakémkoliv možném směru.


----------------------
mířím k použití IMGUR, protože druhý obrázek už spadl ("narazili jsme na problémy") zkoušel jsem změnit velikost na 256px, ale stejná historie. snad Heissi(@HEISENBERG) trochu sníží omezovač rychlosti a umožní i vyhledávání na 3 písmena, což je velký nedostatek, protože téměř všechna rozpouštědla, látky atd. jsou tříznakové
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Neviděl jsem tu nikoho, kdo by tuto látku dával, nebo ji viděl někde na "scéně" v Holandsku.

Podívejte se na to velmi dobře (struktura, plnost atd. ).


https://imgur.com/pqDXvYS

Oh man, gorgious

https://imgur.com/0l2ghjE

a znovu

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
A teď ta "zábavná" část
---------------------------------------------------

Tohle je asi to, co dostanu (když mám štěstí).


https://imgur.com/ropYLCl

No, jsou pěkné. a jsem rád, že jsem se to naučil a dostal od vás nějakou pomoc a teď konečně můžu něco vyrobit.

https://imgur.com/HliO75A

Další

-------------------------------------------------

Následující je nejblíže tomu, co se mi podařilo (ani nevím jak, nějaké chyby a věci se nepovedly, ale byl to šťastný den).
(až na to, že nedělá NIC. Asi by to šlo znovu použít jako bromoketon
:ROFLMAO:


.
https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Co bylo na tom tehdy jiného ( myslím, že když to dělali číňani, a občas se dostalo něco, co chutnalo jako kočičí chcanky, ale VŽDY ty kočičí chcanky fungovaly líp než cokoliv dnešního.

jsem někde četl o nějakých enantiomerech, izomerech, racemických čemkoliv (nebo tak nějak),
nebo používali jiná rozpouštědla, a/nebo používá čpavek... nejdivočejší historky, na které narazíte).


----------------------------------------
Kdo o tom něco ví ?
-----------------------------------------------

Výzva

Mým cílem je vyrobit ten předzákazový materiál. Zřejmě tam chybí nějaké odkazy, informace skryté, nebo nesdělené (záměrně).


TEN, KDO VÍ JAK, A PODĚLÍ SE O MĚ O POPIS (dá se domluvit), A JE SKUTEČNĚ PŘIPRAVENÝ, VYHRADÍ 1250 EURO.
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS sám! Děkujeme za rychlou odpověď

Ano, ale laboratoř zde kontroluje pouze "přítomnost." Což mohu udělat i já, když mám všechny běžné většinu testovacích činidel. Neexistuje zde laboratoř, kde bych mohl jen říct jo můžete mi to analyzovat a poslat mi výsledek. To tady neumí ani soudní znalci. Dokonce to nedokážou zjistit ani při autonehodách.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Nemohu vám dát odpověď, jen hádám, že je to pravděpodobně jen stejný 3-mmc bez fantazijního dělení izomerů nebo něčeho takového. Pravděpodobně to souvisí se způsobem, jakým byl syntetizován a jakým byl promyt nebo rekrystalizován. Možná, že některé staré věci také oxidovaly, což jim dalo jinou strukturu. Jste z EU, btw?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Děkujeme. Text se nezměnil.
Sáčky jsou navíc vakuově uzavřené.

Ano, to je moje otázka 😄


. K vaší druhé otázce: čtěte mezi obrázky. 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Požádat o pomoc s syntheisi odborníka na fóru pane u bude vědět, jak jsem udělal a vyrobil monay ztratím svůj čas
Vím že se dají vydělat peníze xD Berlin 777 možná nebo btcboss2022 ten ti pomůže zadarmo xD, možná má hodně času nebo kdo jen za pomoc při výrobě pervitinu má například cenu 25k dolarů. Pokud ho máš, proč chceš syntetizovat xD Brácho, kdybych měl pomáhat všem z tohoto fóra, tak bych přišel o život. Jsem tu jen sledovatel, neúčastním se žádných diskuzí a fandím videu skupiny bb, to je vše.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Víte, že jste napsali nejdelší odpověď?


Nepotřebuji peníze. Jde mi o učení a zábavu. Také píšu open source software, který zdarma používají tisíce lidí (kteří také potřebují podporu), a to vše ve svém volném čase.

To je možná ten rozdíl 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
No k tomu, co bylo známo, Dragon Eric (ano, ten, který "se později stal podvodníkem" /dlouhý příběh zřejmě byly převzaty účty bla bla bla...) a další hlavní dodavatel z Číny, nikdy nedodával čistý 4mmc, byla to směs.

Vzpomínám si, že jsem četl příspěvek na jiném úlu, kde Eric zřejmě omylem (nebo záměrně) sdílel některé informace, které byly rychle odstraněny. Uváděl poměry 70/20/10 a 80/20. Od té doby to byla jen neustálá debata týkající se tohoto tématu. Už si z hlavy nepamatuji, o co přesně šlo. Mohu zkusit vyhledat starou konverzaci, pokud to někomu pomůže.

Pokud si někdo pamatuje, prodávaly se verity Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "stejné", ale trochu jiné.

také prý "Eric vzorec" byl zveřejněn na prodej za velmi strmou cenu před několika lety nejsem si jistý, zda to bylo skutečné nebo jen další podvodník.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
také jsem viděl, že někdo říkal, že 4mmc z Číny nebyl čistý, ale údajně byl smíchaný s 3mmc, nicméně nemám žádný zdroj, který by to potvrzoval.

ale chtělo by to ověřit, jestli teď nic nemůže překonat čínský mefedron, nejsem chemik, ale co je teď tak jiné než dřív?

Teď se dá vyrobit super kvalitní produkt, stejně jako to šlo dřív, hádám.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
To je totožné s "červenou a černou" metou v USA. Sračky z 90. let byly šílenější než cokoli dnešního, to je sakra rozdíl.
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tak co, nechali jste si to analyzovat? Možná zkusíte Kykeon Analytics?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC je směs 3/4MMC, ale ve skutečnosti jsem zjistil, že lidé dávají přednost 3MMC, protože lidé chtějí více stimulačního pocitu než rychlé klidné účinky čistého meph, také vidím, že někteří lidé hledají učitele, jsem bývalý chemik s mnoha zkušenostmi, pokud má někdo zájem, může mě PM
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Inzerát: V roce 2015 se uskutečnil první ročník soutěže o nejlepší chemický výrobek v České republice. (n)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Také jsem tuto informaci někde viděl, ale není 3mmc rychlejší? 4mmc má mnohem více podnětů a zároveň není rychlý.
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ano, není to jen teorie, je to dokázáno, když se provádí acetylace toulenu propionchloridem, výsledná směs ketonů je z 80-90 % 4MPF a druhá je 3MPF, pokud se nepřečistí, aby se rozdělily enantiomery, a použije se tak, jak je, výsledný mefedron je směs izomerů
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Syntéza 3MMC je podobná syntéze 4MMC, pouze výchozí produkt je zaměněn. Zkoušeli jste 4MMC? Myslím, že nemá smysl vyrábět 3MMC, když můžete okamžitě vyrobit 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Děkujeme za odpověď.
Ano. Udělal jsem obojí. Ale kvůli problémům s dostupností 2b3m v současné době dělám 4mmc.

Nicméně se ani zdaleka nepřibližuje výše uvedenému výrobku.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nevidím obrázky,má tento problém ještě někdo?
 
Top