Předběžný zákaz katinonů. Nelze replikovat. [odměna!]

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
No k tomu, co bylo známo, Dragon Eric (ano, ten, který "se později stal podvodníkem" /dlouhý příběh zřejmě byly převzaty účty bla bla bla...) a další hlavní dodavatel z Číny, nikdy nedodával čistý 4mmc, byla to směs.

Vzpomínám si, že jsem četl příspěvek na jiném úlu, kde Eric zřejmě omylem (nebo záměrně) sdílel některé informace, které byly rychle odstraněny. Uváděl poměry 70/20/10 a 80/20. Od té doby to byla jen neustálá debata týkající se tohoto tématu. Už si z hlavy nepamatuji, o co přesně šlo. Mohu zkusit vyhledat starou konverzaci, pokud to někomu pomůže.

Pokud si někdo pamatuje, prodávaly se verity Eric1 Eric2 Eric3 😂🤣 "stejné", ale trochu jiné.

také prý "Eric vzorec" byl zveřejněn na prodej za velmi strmou cenu před několika lety nejsem si jistý, zda to bylo skutečné nebo jen další podvodník.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
také jsem viděl, že někdo říkal, že 4mmc z Číny nebyl čistý, ale údajně byl smíchaný s 3mmc, nicméně nemám žádný zdroj, který by to potvrzoval.

ale chtělo by to ověřit, jestli teď nic nemůže překonat čínský mefedron, nejsem chemik, ale co je teď tak jiné než dřív?

Teď se dá vyrobit super kvalitní produkt, stejně jako to šlo dřív, hádám.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC je směs 3/4MMC, ale ve skutečnosti jsem zjistil, že lidé dávají přednost 3MMC, protože lidé chtějí více stimulačního pocitu než rychlé klidné účinky čistého meph, také vidím, že někteří lidé hledají učitele, jsem bývalý chemik s mnoha zkušenostmi, pokud má někdo zájem, může mě PM
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Inzerát: V roce 2015 se uskutečnil první ročník soutěže o nejlepší chemický výrobek v České republice. (n)
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Také jsem tuto informaci někde viděl, ale není 3mmc rychlejší? 4mmc má mnohem více podnětů a zároveň není rychlý.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Předložil jsem laboratoři vzorek nějakého nedávno vlastnoručně vyrobeného mefedronu a vyšlo mi 93 %, což naznačuje vyšší čistotu než komerční vzorek preban .

Takže teď jsem ještě víc zmatený, protože to chutná tak jemně, žádný zásah do krku, účinky jsou menší. Bez váhání bych vyměnil 1 kg za 250 g (ano, takový rozdíl).

I když opravdu, člověk by si myslel, že molekula == molekula.

Skoro si začínám myslet, že tolik žádané účinky mohou být způsobeny nečistotami nebo vedlejšími produkty 😅 teď by to byl paradox.
 

Jantje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 27, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Rozlišovali skutečný mefedron od jeho izomeru ? Mám pocit, že je sčítají jako stejný produkt...
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ano, to, co jsem poslal poprvé, bylo 3 mmc, a tentokrát jsem poslal 4 mmc. Rozlišují se velmi dobře.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
BONGIv90KE UMvLu8hr2b SF1dBHX6WJ 6v7iJoWLZb 8CXuYGbxUt 0Qn5J6vGcY
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kde jste vytvořili tento laboratorní test ?
 
Top