Obstarávání listů koky

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nehledám odkaz/zdroj, pokud to není povoleno? (nejsem si jistý, jaká jsou zde na to pravidla).
Je to proveditelné z území USA? Jsem si vědom, že výtěžnost je něco jako 0,5 % hmotnosti sušených listů, ale zaujala mě vyhlídka na tak čistý produkt. Zkoušel tam někdo (více) syntetických cest? Jaké byly vaše výtěžky? Náklady?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Roxxy, jsem zvědavá. Lze ve Státech legálně pěstovat rostliny Coca? U nás můžeme legálně pěstovat afghánský mák. Jen nemůžeme řezat cibulky za účelem odebrání pryskyřice. Zasmála jsem se, protože na zahradě před domem mi jich pár roste a hned vedle nich mám velmi krásnou a jedovatou Datura. Zbožňuji krásnou kvetoucí krásnou rostlinu, která mění mysl nebo tělo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud jsou problémy se surovinami jiné, podobně jako účinek a zcela syntetické látky, s jednoduchou syntézou. Například 4-methylmethcathinon
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
To byl můj dlouholetý sen! Téměř 20 let jsem nefoukal, protože ve srovnání se starými časy je to prostě na nic! Musí to být tím, že změnili chemikálie, které se k jeho výrobě používají. Nevím, jestli si někdo pamatuje staré časy, kdy se dělala linka a mělo to skoro příchuť léku. Pak jste tam seděli a hodiny si povídali, LOL. Vzpomínám si, jak se všichni snažili mluvit najednou Hahaha, ach ta legrace. Ale pak jako by přešli z éteru na naftu nebo tak něco. Hnus. Takže spousta kluků přešla na kouření. Já jsem prostě přestal. No a pak jsem měl díky nějaký šílený krávě dost ošklivou nehodu a byl jsem uveden do světa Oxycontinu. Zlý zlý svět!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Ahoj je snadnější pokusit se produkt přečistit . Někteří lidé přestanou používat kvůli špatné kvalitě v poslední době je lepší, ale ne puré nejčastějším falšovatelem je levamizol a fenacetyn levamizol je obtížnější extrahovat .zkuste s alkoholem 96%+ y levamizol je méně rozpustný než kokain ztratíte produkt, ale získáte kvalitu .fenacetyn je snadnější jen použít puré aceton kokain que s nerozpustný v acetonu .a listy koky a rostliny je ilegální ve státech .květ máku také
 
Top