• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Veřejná [americká] komunitní skupina BB na Messengeru Element

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Pracuji v USA.
Středozápad
Ze západního pobřeží, Kalifornie a Seattlu.
Nyní žiji na středozápadě
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ahoj Jesse jade, já sám jsem v Oklahomě. Rád tě poznávám, člověče! Jaké druhy drog používáš, vyrábíš nebo prodáváš? Jaká je tvoje oblíbená droga?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
To je vlastně místo, kde mám vlastně omezený úspěch, ale já jsem je práškoval, pak jsem je rozpustil v 90% izopropylalkoholu a přefiltroval, pak jsem výsledné krystaly promyl 2 díly acetonu, než jsem uvěřil, že pokus bude pravděpodobně určitě úspěšný. A i pak jsem získal jen 1,5 gramu pseudo a konečných 0,7 gramu starého dobrého meth..... FRUSTRUJÍCÍ!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Kámo, ty jsi nikdy nezkusil mdma? Myslím, že jsem ti odpověděl na soukromou zprávu. pokud ne, pošli další. musíme tě připojit. každý to musí jednou v životě zkusit. Já jsem si ji dal v roce 92 a od té doby se snažím dostat k její výrobě. Nebudu jíst ty slisované odpadkové pilulky, které lidi prodávají. ať už jsou jakékoliv, mdma to není. Na prášky jsem zanevřel. Poslední dávku jsem s prášky dělal v roce 07, kdy jsem se nechal vycákat. za to, že jsem si jich udělal dost pro vlastní potřebu. Utratil jsem 20 dolarů za týden a udělal jsem si dost na celý týden. moje stará byla hetero a nevěděla, že to dělám.
Poslední dobou frčí p2p drogy. když jsem začínal, tak to zrovna vyšlo z módy a já to vždycky považoval za piniklu výroby. spolu s mdma. tak jsem si sehnal kilo bmk glycidátu a kilo metylaminu z Číny. nakonec jsem na to přišel. spálil jsem toho hromadu, než jsem začal mít výsledky. Vrátila se mi jedna 100gm dávka.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Stejně jako 2 unce. zbytek byly hrozné jílky. Myslím, že jsem na to přišel a teď už bych to udělal líp. to samé s pmk gycidátem. přišel jsem na to až na konci. ta sračka je čistá a ryzí
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Napište mi soukromou zprávu a pokud jste ochotni použít úschovu, můžeme něco vymyslet. pokud chcete jen pár kousků, mohu lisovat čisté krystaly. nebo gram. požadovaná cena je stanovena, ale mohu přidat něco navíc, pokud si objednáte a napíšete recenzi. Mohu poslat gram, který si koupíte, plus několik plných silných vylisovaných supermanů. plná síla je 160 mg. Víc bych si nevzal. Dávám přednost 120ish mg. ale občas si udělám plnou dávku. Nemůžu chodit moc dobře na tolik, ale vřele doporučuji zkusit to na vysoké a pak snížit na to, co máte rádi. také tolerance člověka jde mnohem rychleji a vyšší než u jiných drog, které jsem dělal. Neberu si zpětně. pokud se užívá každý den.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GG je třeba dodržovat. Třikrát mi zmizelo psaní v téhle zasrané aplikaci s poruchou.
Pište mi. Ani si nepamatuju, co jsem napsal. defakto se to nesnažím říct znovu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ahoj,
Právě jsem si všiml, že nemůžeme říct, kde máme jiné formy komunikace. Jsem rád, že jsem to viděl, protože bych to bez přemýšlení udělal. Mám své informace na inzerátu. pokud byste chtěli mluvit bez tohoto rozhraní. Vždy budu vyžadovat použití úschovy zde na bb, ale nesnáším psaní SMS.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Takže jestli vám dobře rozumím, nakoupil jste všechny ty prekurzory a většinu z nich jste propálil, když jste se učil vyrábět MDMA? A věříte, že víte, co teď děláte, a že byste měl lepší výsledky? Měl jste jen jednu úspěšnou syntézu? A ta přinesla pár uncí dobrého MDMA? Mám to všechno správně? Sakra, když to po sobě čtu, zní to, jako bych se choval jako kokot, ale tak to opravdu není! Jen si ujasňuji, jestli jsem pochopil, co jsi mi řekl. Rozhodně obdivuji tvé odhodlání a styl! Kámo, jsi borec!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
No, abych byl spravedlivý, neměl jsem žádnou metriku, jak má cokoliv vypadat nebo dokonce vynášet. nebo jestli jsou prekurzory správně. Nikdy jsem neviděl mdp-2-p. Nebyl jsem si jistý, jestli mám vůbec správný keton.
Nikdy jsem také neprováděl reakci mekurychloridu s hliníkem. Očekávám, že budu mít šarže, které nebudou dávat dobrý výsledek, než zjistím, co funguje a co ne.
Pro všechny, na kterých záleží, jsem nikdy předtím nevyráběl kyselinu dusičnou. ani jsem nikdy nenastavoval laboratorní skleněnou sestavu. když jsem provozoval REI dope, všechno bylo diy. můžete číst literaturu desítky let(a já jsem to dělal), ale tyhle reakce nikdy neprobíhají přesně tak, jak jsou napsané. ve většině starých úlů jsou záměrně napsané dezinformace, aby lidé, kteří nerozumí chemii, nemohli informace použít. dokonce i kniha Strikes měla věci obráceně, která vrstva je organická.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Očekávat, že syntéza bude probíhat podle učebnice, není reálné. a když se začne něco dít, vědět, co dělat, aby se to napravilo, vyžaduje zkušenosti.
Například... v jednom popisu jste měli aktivovat hliník a pak ho vložit do vroucí baňky......
Zkoušeli jste někdy nacpat 54 gramů hliníkové fólie, která se rychle zahřívá a je určitě ještě kontaminovaná rtuťovou solí, což znamená, že si nemůžete dovolit roztrhnout rukavici a dostat ji na kůži, nacpanou do hrdla vroucí baňky 24/40? já taky ne. ani v návodu to není popsáno. je milion věcí, které stačí udělat, abyste pochopili postup. U prvních několika jsem si neuvědomil, že to nenechávám dostatečně rozpálit. Neřekla bych, že jsem měla jen jednu várku na noze. každá vracela různé množství produktu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Vím, že jste se nesnažil být hnidopich, a nevím, jaká je úroveň vašich dovedností v chemii. Já mám nulovou školu. Vařil jsem pervitin s přestávkami 28 let. červený fosfát a pak lithium. žádné zkušenosti s profi drogami, až teď. existuje milion drobných detailů, které nejsou napsané v těch popisech, které čteme. Nakonec jsem k pálení použil džbány od mléka. umožňuje to protřepávání. a když jsem si uvědomil, že je to hromada methylaminu3 unikajícího z refluxní kolony, nebo co to skončilo refluxní hadicí, začal jsem ji ucpávat a nechal jsem ji vytvořit tlak, aby se znovu kondenzovala, ještě v těch džbánech zůstává tam, kde je potřeba.
 
Top