Fialová MDMA je nesmysl alias podvod

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na jednom fóru jsem si povídal s několika houbaři a jednoho z nich jsem nazval homo. Všichni si mysleli, že je to naprostá prča. Byli to mladší lidé a nikdy to takto neslyšeli použít. Jejich první nadávkou pro gaye bylo f.
Aby bylo jasno, nikdy jsem tyto výrazy nepoužíval pro LGBTQ jedince, říkám tak jen svým přátelům. Moje žena je oficiální mluvčí skupiny demisexuálních identifikátorů v jedné společnosti z žebříčku 500 největších firem.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vím, že je to vtip, ale pokud vaše žena opravdu pracuje v nějakém fortune 500, je tam nějaká volná pracovní pozice? Zoufalá doba a tak...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pro mě jako pro perfekcionistu je i šampaňské nebo cola marketing alias bulšit a frajeřina. MDMA musí být čistě bílé.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Dokonce i čistě bílé mdma nebo čiré krystaly jsem se setkal s blbostí, která testy jako mdma. Také jsem už z bílé mdma vytáhl fialovou. Domnívám se, že fialovou barvu způsobují borohydridy.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Váš rozhled na mě udělal dojem. Zkoušel jste někdy oddělit S-izomer MDMA vyrobený z PMK?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Máte pravdu, bratře. I pěkně bílá mdma po trojnásobné rekrystalizaci by mohla mít podle laboratorního testu pouze 87 %.
Jaký je váš názor: nejlepší rozpouštědlo pro oddělení všech těchto kontaminantů při provedené základní extrakci?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Shulgin se narodil v roce 1925. Pochybuji, že by mohl dělat syntézu v roce 1912 )))))))))))).
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
A nejen to, nepracoval pro společnost Merck Pharmaceuticals, která si MDMA nechala patentovat v roce 1913.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
každý své vlastní priority týkající se užitečnosti... ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Fialová barva je nečistota, která vzniká redukcí NaBH4 provedenou ve VELMI silných alkalických podmínkách a v důsledku nedostatečného zpracování po reakci. Jednoduchou rekrystalizací MDMA HCl z IPA/Acetonu se tato a další nečistoty odstraní a získají se bílé krystaly.

Fialová MDMA má tedy vysoký obsah skutečné MDMA, ale také určité množství nedefinovaného svinstva, z něhož část ji činí fialovou. Jestli tyto zbytky z redukce NaBH4 představují zdravotní riziko, nevím, osobně bych byl raději, kdyby v mých drogách žádné borité sloučeniny nebyly.

Z nějakých důvodů je drogová scéna vůči informačnímu věku velmi odolná. Myslel jsem, že s da intanetem a Wikipedií se většina pohádek a mýtů týkajících se drog prostě vypaří, ale místo toho se to ještě zhoršilo.
Dospěl jsem k závěru, že je to způsobeno nějakou základní, fundamentální lidskou vlastností, která spočívá v tom, že naprostá většina lidí od přírody nechce VĚDĚT. Chtějí VĚŘIT. Je to také ochranný mechanismus, křehké ego v centru toho, co člověk považuje za osobnost, by nedokázalo odolat chladnému větru reality, který říká, že neexistuje žádná svobodná vůle. žádná skutečná volba. Pokud chcete VĚDĚT, zjistíte to. Pokud se rozhodnete VĚŘIT - no, je tu podstatně větší volnost a udržuje to realitu obecně mnohem pružnější. Nikomu to nevyčítám, přál bych si být jako oni. Někdy.
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ach, to je filozofie, kterou rád zkoumám.

Perspektiva, kontext, pohodlí a kontrola. Všechny tyto věci se mísí dohromady a činí člověka více či méně tvárným, více či méně vztahovačným a více či méně empatickým.

Po nespočet generací jsme byli kulturně podmíněni, abychom přijímali slova starších/lepších/vedoucích/šamanů a činili tak bez otázek.

Jsme skutečně stádo.

Kritické myšlení je dovednost, která často zahrnuje izolaci, zesměšňování, vyhýbání se a krutost. My, kteří jsme se rozhodli zkoumat svět s otevřenýma očima, nejsme normou.

Dělejte těžké věci - život se stal příliš snadným a naše mozky méně využívanými než kdykoli předtím.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Považujte se za šťastlivce, pokud je to 5-MAPB...
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Kolem roku 2017 byl můj trh zavalen tímto fialovým materiálem. Byla to MDMA, ale velmi nečistá. Někteří možná znají frustraci, protože můžete mít křišťálově čistý produkt....ale lidé mluví o fialovém materiálu.

Jednoho dne jsem měl asi 100g frakci nedestilovaného MDP2P od performic. Byla to zbylá frakce, na kterou se zapomnělo a neprošla krokem vakuové destilace.

Tak jsem se rozhodl provést zábavný experiment, zatímco probíhaly jiné projekty.

K výrobě fialové MDMA je zapotřebí následující:

1-Vžijte se do situace nepoužitelného hovna s nízkým úspěchem kuchaře.
2-NIKDY nic nedestilujte.

Nedestilovaný MDP2P s načervenalou barvou - odstraněný DCM prostou destilací.

Pokračujte extrakcí Al/Hg + toluenem.

Produkt bude fialový. Je to prostě funkce nedestilovaného ketonu a aminu. Žádné množství acetonu barvu neodstraní.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den!
Zbytečný kus hovna s nízkým dosaženým kuchařem zde.
Aneb chlap, který se rozbil ve vakuu ;)

mi nepřipadá nijak odlišný, a co vy?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vážená paní PNicole,
zbožňujete paní Kidmanovou?
Ve skutečnosti už nevypadá jako ve vašem avataru.
V dnešní době je spíše děsivá.
S úctou a pokorou Váš Cranston.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Když náhodou vyrobím fialovou mdma, je to proto, že v ketonu zůstala nějaká zbytková kyselina. Keton jde dovnitř červený, mdma vyjde jiná barva, hnědá až fialová.

Podle toho, co vím, to nedělá žádný rozdíl v účinku/čistotě.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
MDMA byl skutečně poprvé syntetizován v roce 1912. Shulgin ji "znovuobjevil" tím, že si uvědomil její psychoaktivní potenciál a svým výzkumem ji zpopularizoval.

Vzpomíná si někdo na "legální alternativy" "extáze/rave pills", které se inzerovaly na internetu tak před 10-15 lety?
Myslím, že se jim říkalo "Purple Oms"..tohle vlákno mě přimělo si na ně vzpomenout. Nikdy jsem je nezkusil, nevíte někdo, co to bylo?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Substituované katinony. Stejné věci, které lidé vyrábějí 3mmc, 4mmc, a-pvp atd. Některé z nich jiné byly jen bylinné kecy. Vzpomínám si, jak jsem kupoval chmel nebo nějaké rostlinné špičky postříkané jwh a podobně. Hinduisti je měli vždycky schované a když jste se na ně zeptali, tak se na vás "takhle" podívali.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vážení vojáci léků,
my (testovací tým) vás můžeme osobně ujistit, že existuje fialová/hnědá mdma, která je opravdu pěkná.
To znamená, že barva pochází z nečistot o 3 %, které nejsou toxické, takže barva neznamená nic.
Děkuji vám za pozornost, pane.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Záleží na průhlednosti a velikosti krystalů. Jsou-li krystaly poměrně velké a průhledné, pak ano, úroveň nečistot se pohybuje kolem 1-2 %. Pokud jsou krystaly zakalené a malé, pak mnohem mnohem více, až 10-15 % nečistot.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Samozřejmě máte (opět) pravdu. Velké fialovo-hnědé krystaly byly poměrně průhledné a pod tlakem se rozpadaly na fialový/šedý prach.
To by teoreticky mohlo svědčit pro jiný izomerní poměr než 1:1. Ale na druhou stranu to nikdy nebylo zamýšleno, takže asi nepravděpodobné.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Děkujeme panu Fritovi Buchnerovi,
Tehdy jsem si myslel, že jsou to BS - nějaký "energetický" vitaminový doplněk. O vzkvétající analogové RC scéně jsem v té době nevěděl.
Vzpomínám si, že inzerovali také "legální poupata". Teprve při zpětném pohledu mi dochází, o co šlo. Proč se zdá, že na zapadlých benzínových pumpách a v obchodech na rohu mají vždycky "výběr pod pultem" hinduisté nebo Pákistánci? Nestěžuju si. Chybí mi možnost sehnat noidy v místních obchodech - hodně z nich nebylo skvělých a směs byla drsná, ale když jsem našel dobrou várku, vykoupil jsem všechno, co se dalo. :cool:

Und danke, Herr Cranston,
Ještě jsem neměl příležitost vyzkoušet žádnou fialovou MDMA. Za celý život jsem měl jednu dobrou dávku extáze, to bylo asi před 20 lety.
Od té doby jsem vyzkoušel nejméně 10 různých pilulek a všechny byly přinejlepším kofeinové. Na pokusy o koupi tablet extáze jsem rezignoval. Pokud někdo z vás má skutečnou dohodu, ochutnejte mě a budete mít přítele / zákazníka na celý život. Vždycky mi prodávali nějaký katinon pod souhrnným označením "molly", ačkoli je to podobné, nic se tomu nedá srovnat. Dlouho jsem se hnal za tou první zkušeností.
 

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Nepoužívejte pilulky !
Kontaktujte společnost Pygmalion. Je upřímný a má he nejlepší mdma krystaly, jaké jsem kdy měl.

Důležitá je také vaše psychika, atmosféra, nálada, prostředí atd.
Dnes se zdá, že jsou lidé více vystresovaní a uspěchaní než před 20 lety.
Myslím, že smartphony zabily staré dobré vibrace, které jsme měli v 90. letech.
V Berlíně jsou stále kluby, kde to můžeš zažít.
 
Top