Doporučujeme metodu pro první syntézu METH, mám všechna em činidla!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Zdravím kolegy havíře!

Brzy se vydám na cestu k vaření pervitinu. získal jsem přístup k většině potřebných činidel, jako je efedrin, pseudo,
červený p, metylamin a p2p.Problém je, že nemám téměř žádné chemické znalosti a bude to moje první syntéza.
je to pro úplného nováčka proveditelné, a pokud ano, jakou metodu syntézy doporučujete?Řekli byste, že racemické cesty - p2p s p2p a p2p s p2p?
n-methylformamidem ,,Leuckartova reakce" nebo P2P redukcí NaBH4 by byly těžší, protože při nich musím použít chirální katalyzátor, abych mohl provést P2P.
protože potřebuji správnou stereochemii - D-meth.Také bych potřeboval stejné vybavení pro všechny metody hydrogenace?
jak je uvedeno v tomto příspěvku:
nebo to u efedrinových cest není potřeba?

Byl bych velmi vděčný za nějakou radu v této věci kluci a za nějakou pomoc při operaci syntézy. zkusím zaznamenat.
proces a nahrát sem, protože s videem se člověk učí snadněji.

PS: upřednostňovány jsou metody, které přinášejí výrobu ve středním/velkém měřítku.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jaký je účel vytvoření tohoto tématu? Není témat o syntéze metamfetaminu málo?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Účelem je získat doporučenou metodu s tím, že mám k dispozici všechna činidla. většina uživatelů zde musí zvolit konkrétní metodu syntézy, protože mají přístup například pouze k efedrinu. která z těchto metod by byla pro tento účel jednodušší? také najít někoho, kdo je ochoten poskytnout rady během procesu syntézy, protože jsem začátečník. pokud vám to přijde urážlivé, můžete vlákno uzavřít, pane.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Všechny metody již byly popsány. Všechny jsou doporučené. Musíte si vybrat, co vám vyhovuje. Pokud nemáte se syntézou žádné zkušenosti, ale máte vše, co potřebujete, abyste mohli začít syntetizovat, stačí napsat některému z odborníků.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Jen jsem si myslel, že některé mohou být pro začátečníky vhodnější než jiné. každopádně děkuji za příspěvek ser!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Můžete uvést úplný seznam vašich činidel?
Některé efedriny budou také vyžadovat oddělení izomerů. Jaký je váš efedrin?
Toto zařízení lze použít, ale může existovat i jiné zařízení.
Potřebujete podrobnosti, úplný seznam činidel a další podmínky, prostory, objemy. Můžete mluvit zde nebo napsat PM
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
A pokud jste z Evropy a potřebujete prekurzory, doporučuji prodejce Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Velmi užitečný příspěvek,klobouk dolů!
 
Top