Rekrystalizace metamfetaminu

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Dobrý den, nedávno jsem testoval techniku rekrystalizace metamfetaminu, která zřejmě funguje docela dobře.

Našel jsem ji na jednom fóru.

Postup:

Dejte pervitin do nádoby a přidejte aceton (pokud možno bezvodý) asi 1 -2 cm nad hladinu pervitinu.

Zahřívejte až do varu, pak přidejte alkohol (já používám IPA), dokud se pervitin úplně (nebo téměř) nerozpustí.

Odstraňte ze zdroje tepla, přikryjte vrstvou hliníkové fólie, pak vrstvou potravinové fólie a nechte 1 h chladnout ve vlažné vodní lázni.
Nádobu vložte na další 1 h do lednice a poté na 24 h do mrazáku.

Osobně se zastavím u lednice, protože používám malé množství metamfetaminu a po 24 hodinách v mrazáku jsem nezaznamenal žádné další výsledky...

A to je vše, po skončení byste měli být schopni najít malé jehličky pervitinu!

Přeloženo pomocí www.DeepL.com/Translator (bezplatná verze)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Zde jsou obrázky mého výsledku
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rozpustím ji ve vroucí IPA a přidávám aceton, dokud se nezačne jen zakalovat. Výsledky jsou však naprosto stejné. Po těch 2 hodinách v mrazáku nebo v čemkoli jiném to odpařím na 50 % a znovu zchladím.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zajímavé. Jaké jsou vaše přibližné hmotnostní a objemové poměry - meth : ipa : aceton ?
a jaký je přibližný yeld po první rekrystalizaci?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Děkujeme. Zajímavé. Také se mi líbí ta rekrystalizace v 10% roztoku vody a acetonu. Použil jsem ji pro rekrystalizaci mdma hcl stokrát, ale v tomto případě je j eld kolem 80-90 % za 12 hodin. Pro obnovení zbytku je třeba většinu kapaliny odpařit a znovu opakovat.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Jednoduché: 10% H2O + 90% aceton. v tomto roztoku se rozpustí hydrochlorid, který se poté přemístí do mrazničky.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Pro malé množství ano. Pokud mluvíme o 20-50 gr, je v pořádku rekrystalizovat ve vodě/acetonu za půl dne.
Ale pro větší množství je potřeba více času.
Právě teď rekrystalizuji asi 500 gr mdma hcl ve vodě/acetonu. Po 24 hodinách je jíl 83 %. Asi 85 gr je stále rozpuštěno. Předpokládám, že jejich odstranění bude trvat ještě 72 hodin.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobré ráno, pane.
Je vámi zmíněná metoda rekrystalizace použitelná pro hydrochlorid metamfetaminu?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobré ráno, pane.
Je vámi zmíněná metoda rekrystalizace použitelná pro hydrochlorid metamfetaminu?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Ano
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vážení pánové, v tomto případě se jedná o tzv.

Jsem začátečník a experimentuji. Pokud jde o krystalizaci, mnohokrát jsem neuspěl.

Můžete mi odpovědět na několik otázek?

1. Krystalizoval jste racemický nebo D-methyl?

2. Jaké jsou poměry methyl/aceton/isopropylalkohol?

3. Problém s chlazením, který jste zmínil. Nechte nejprve vychladnout na pokojovou teplotu. Pak chladit v lednici po dobu 1 hodiny. Chlaďte v chladničce po dobu 24 hodin. Tomu úplně nerozumím. Rozdíl v teplotách v chladničce. Jaká je teplota chladničky během 1 hodiny chlazení? Jaká je teplota chladničky během této 24hodinové doby?

Pánové. Děkuji vám mnohokrát!
Přeji vám šťastný život.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Myslím, že je to D-methyl. Nejsem chimik a nikdy jsem ho neanalyzoval, ale měl by to být tento.

2. Při použití acetonu a vody, asi 20 g meth, použiji 1dl acetonu a zahřeji ho těsně před bodem varu. Pak v průměru použiji 8 - 9,5 ml vody a dobře míchám, dokud se téměř všechen meth nerozpustí.
Pak nádobu přikryji alobalem a potravinovou fólií a obalím 1 kuchyňskou utěrkou, abych zpomalil proces chladnutí.

3. V současné době nechávám chladnout 4 až 6 hodin na čerstvém vzduchu v závislosti na množství (10 - 20 g).
Pak buď sbírám střepy před pokračováním chladicího procesu v lednici (moje je nastavena na 3 °C) a pak v mrazáku, nebo to celé dám přímo do lednice a pak do mrazáku...
Pokud necháte chladit pouze při pokojové teplotě, ztratíte spoustu výrobku.
Pokračujte v chlazení podle popisu, abyste získali co nejvíce produktu.
Když se již netvoří krystalky, odpařte tekutinu, abyste získali co nejvíce produktu.

Obvykle sbírám krystalky vytvořené při pokojové teplotě před vložením do lednice, protože chlazení v lednici je rychlejší, takže se krystalky zmenší.

Voilà, doufám, že jsem odpověděl na vaši otázku..
V opačném případě mi řekněte.

Na zdraví
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pane profesore,


Mám stále stejný problém, opravdu doufám, že byste mi mohl pomoci.

Mám také d-meth a používám vaši metodu a jednou jsem měl úspěch. Poté, co jsem postup zopakoval se stejným metamfetaminem, mám stále stejný problém. Kdybyste mi mohl poradit, byl bych vám vděčný !

Při krystalizaci se krystaly drží kolem stěny kádinky a po dokončení vypadají hodně jako mdma. Nechápu, proč to dělá a zajímalo by mě, jestli jste někdy měli stejný problém. Pokud ano, jak jste to vyřešili ? Opakoval jsem postup mnohokrát, ale stále mám stejné výsledky. Jakákoli rada je vítána !
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Používáte bezvodý aceton a destilovanou vodu ?
Pokud ano, přidali jste vodu najednou, nebo po troškách a dokonce po kapkách, dokud nebylo nutné téměř vše naředit?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Co máte na mysli pod pojmem těsnění? Luke obalí fólií a páskou nádobu bez otvoru jako zapečetěnou zapečetěnou ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Není třeba být tak striktní. Stačí ji normálně obalit hliníkovou fólií, hlavně proto, aby se do ní nedostal prach a zpomalilo se odpařování roztoku. Čím pomalejší odpařování, tím větší krystal. Rychlé odpařování vytvoří pouze krystalický prášek.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Můžete také použít IPA nebo buď vodku t rozpustit produkt, ale nejlepší výsledek mám s destilovanou vodou.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ano, pane. Děkuji vám za vaši velkorysost. Pokusím se o to.

Na zdraví a úspěch.
 
Top