Rekrystalizace metamfetaminu

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Myslím, že je to D-methyl. Nejsem chimik a nikdy jsem ho neanalyzoval, ale měl by to být tento.

2. Při použití acetonu a vody, asi 20 g meth, použiji 1dl acetonu a zahřeji ho těsně před bodem varu. Pak v průměru použiji 8 - 9,5 ml vody a dobře míchám, dokud se téměř všechen meth nerozpustí.
Pak nádobu přikryji alobalem a potravinovou fólií a obalím 1 kuchyňskou utěrkou, abych zpomalil proces chladnutí.

3. V současné době nechávám chladnout 4 až 6 hodin na čerstvém vzduchu v závislosti na množství (10 - 20 g).
Pak buď sbírám střepy před pokračováním chladicího procesu v lednici (moje je nastavena na 3 °C) a pak v mrazáku, nebo to celé dám přímo do lednice a pak do mrazáku...
Pokud necháte chladit pouze při pokojové teplotě, ztratíte spoustu výrobku.
Pokračujte v chlazení podle popisu, abyste získali co nejvíce produktu.
Když se již netvoří krystalky, odpařte tekutinu, abyste získali co nejvíce produktu.

Obvykle sbírám krystalky vytvořené při pokojové teplotě před vložením do lednice, protože chlazení v lednici je rychlejší, takže se krystalky zmenší.

Voilà, doufám, že jsem odpověděl na vaši otázku..
V opačném případě mi řekněte.

Na zdraví
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pane profesore,


Mám stále stejný problém, opravdu doufám, že byste mi mohl pomoci.

Mám také d-meth a používám vaši metodu a jednou jsem měl úspěch. Poté, co jsem postup zopakoval se stejným metamfetaminem, mám stále stejný problém. Kdybyste mi mohl poradit, byl bych vám vděčný !

Při krystalizaci se krystaly drží kolem stěny kádinky a po dokončení vypadají hodně jako mdma. Nechápu, proč to dělá a zajímalo by mě, jestli jste někdy měli stejný problém. Pokud ano, jak jste to vyřešili ? Opakoval jsem postup mnohokrát, ale stále mám stejné výsledky. Jakákoli rada je vítána !
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ano, použil jsem bezvodý aceton, ale používám běžnou vodu z vodovodu.

(Používám všechny poměry, které jste uvedl).
Krok 1. Meth rozpustím ve vroucí vodě a míchám, dokud se celý nerozpustí. (Ano, přidávám všechnu vodu najednou.)

Krok 2. V samostatné pánvi zahřeji aceton na teplotu kolem 50 stupňů Celsia a přidám ho do směsi meth/voda.

Krok 3. Míchejte a nechte teplotu stoupnout na max. 52-55, dokud nezačne bublat.

Krok 4. Vše přehodím přes filtr, přikryji hliníkovou a potravinářskou fólií a nechám 4-6 hodin odpočívat při pokojové teplotě (asi 20 stupňů Celsia).

Krok 5. Celou kádinku vložím do ledničky asi na 12 hodin a pak ji ještě na 12 hodin zmrazím.

Děkuji za rychlou odpověď ! Doufám, že se nám to podaří vyřešit
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Rozpouštíte pervitin ve vroucí vodě? Proč?
Nikdy jsem to nezkoušel, takže nemohu říct, zda to je nebo není chyba.
Měli byste zkusit dát svůj produkt a aceton dohromady do recipientu, jako je kádinka nebo lučavka, jako první (myslete na to, abyste pervitin rozdrtili co nejjemněji, takže proces bude rychlejší) a zahřát roztok pervitinu a acetonu těsně nad bod varu acetonu, který by měl být při 55-56 °C.
Pak tam dejte vodu ( destilovanou vodu, protože neděláme nic jiného, než že čistíme rekrystalizací..).
Ale nejprve přidejte např. 7-8 ml vody, pak promíchejte a počkejte, až teplota opět dosáhne 53-55 °C, abyste mohli přidávat vodu po kapkách, dokud se nerozpustí téměř všechny krystalmethy.
Pokud přidáte více vody, než je nutné, produkt se ztratí.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Když jsem začínal, postupoval jsem přesně podle receptu, ale měl jsem potíže s rozpouštěním pervitinu, když byl smíchán s acetonem.

A když jsem meth konečně rozpustil, trvalo to tak dlouho, že se vypařilo hodně acetonu.

Tak jsem použil popsanou metodu a jednou jsem měl úspěch, ale pak se mi to pořád nedařilo, takže se vrátím k vaší radě.

Měli jste někdy problém rozpustit meth? A co děláte, když se vypaří hodně acetonu?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Dobrý den, nerozumíte tomu, co má tvůrce vlákna na mysli. 1. Dejte metamfetamin a aceton do kádinky a zahřejte na 55-56 stupňů, aby se to vařilo. ( Nemusíte čekat, až se metamfetamin v acetonu rozpustí) 2, přidejte vodu (musí to být destilovaná nebo deionizovaná voda a nepoužívejte vodu z vodovodu) a vodu přidávejte pomalu (můžete například použít kapátko). Během přidávání vody udržujte kapalinu v kádince při teplotě 53-55 stupňů, dokud se v kádince nerozpustí veškerý metamfetamin. ( Můžete zvolit tepelnou filtraci, ale dojde ke ztrátám. Poté kapalinu uzavřete na 4-6 hodin při pokojové teplotě a na 12 hodin ji dejte do chladničky. Filtrování: V případě, že se jedná o látku, která je v roztoku, je třeba provést filtraci. Vysušte ji.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Co máte na mysli pod pojmem těsnění? Luke obalí fólií a páskou nádobu bez otvoru jako zapečetěnou zapečetěnou ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Není třeba být tak striktní. Stačí ji normálně obalit hliníkovou fólií, hlavně proto, aby se do ní nedostal prach a zpomalilo se odpařování roztoku. Čím pomalejší odpařování, tím větší krystal. Rychlé odpařování vytvoří pouze krystalický prášek.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Nějaké tipy na sušení krystalů bez sušárny nebo exsikátorové komory ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Vakuová filtrace, RM vložte do kádinky, přidejte aceton nebo éter, (rozpouštědlo by mělo být suché a studené) a za míchání jej nalijte do nálevky Br a přefiltrujte. Po filtraci zakryjte horní ústí nálevky rukou. Pevně ji uzavřete a filtrujte po dobu 10-15 sekund. Bude téměř velmi suchý. Pokud je cítit zápach, můžete jej dát na papír A4. Přikryjte ji papírem A4 a dejte ji na 2/3 hodiny na suché a teplé místo, aby důkladně vyschla.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Děkuji za odpověď, brzy to zkusím. A měl bych ještě jednu otázku, je meth krystal hygroskopický ?
Dal jsem svůj do filtračního papíru a na volné prostranství pro sušení na vzduchu, ale po 2 dnech ještě ani nevyschl. stále vypadá mokrý a lepkavý.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Absorbuje vlhkost, ale bez vaší situace jsou ve vaší situaci nečistoty. Je třeba ji vložit do kádinky, přidat studený a suchý aceton, několik sekund rychle míchat a pak ji přefiltrovat na Burtově nálevce. Aceton/ether/isopropylalkohol jsou dobré čisticí prostředky, ale musí se vysušit).
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ano, také si myslím, že jsou v nich nějaké nečistoty. Nasvítil jsem baterku a vypadalo to na ní jako malá lesklá duha. a po nějakém výzkumu , myslím, že je to pvp z pojiva na pilulky. Protože jsem vytáhl pseudo z pilulek dvakrát promytých acetonem , a prostě jsem to zreagoval bez další rekrystalizace.
Nějaký nápad, jak se toho zbavit? Protože jsem zjistil, že rozpustnost je klidně stejná jako u pervitinu.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ano, také si myslím, že jsou v nich nějaké nečistoty. Nasvítil jsem baterku a vypadalo to na ní jako malá lesklá duha. a po nějakém výzkumu , myslím, že je to pvp z pojiva na pilulky. Protože jsem vytáhl pseudo z pilulek dvakrát promytých acetonem , a prostě jsem to zreagoval bez další rekrystalizace.
Nějaký nápad, jak se toho zbavit? Protože jsem zjistil, že rozpustnost je klidně stejná jako u pervitinu.
 
Top