Post Delivery Bezpečné balení věcí pro následné dodání

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den!
Především bych chtěl říct, že toto fórum si rychle získalo mé sympatie a stalo se mým oblíbeným místem pro kontrolu témat a získávání poznatků. S tím, co bylo řečeno:
Chci zahájit diskusi týkající se tématu globální přepravy. Prosím, dejte mi vědět, pokud se chcete podělit o nějaké zajímavé způsoby týkající se tohoto tématu. Primárně chci vědět o přepravě pilulek a prášků ve velkém množství do míst, jako je AUS/NZ a další ostrovní společnosti.
Na těchto místech je spousta koksu a extáze, ale jak se to dostává do země? Vždycky tu bude velké riziko, že se zásilky dostanou do pasti, ale s tím, že bych rád zjistil tipy a triky, které mohou být nějak neznámé. Mylar a kov/nástraha atd. je dobrý základ znalostí, ale snažím se najít něco, co povýší taktiku.
Přečetl jsem si vlákna na toto téma, které máme tady na fóru a bylo to k velké pomoci. Mám nějaké nápady sám z aswell a mám předchozí zkušenosti v domácím vysílání, ale toužím rozšířit své znalosti v oblasti mezinárodní logistiky. (Jen pro své znalosti ;-) )
Chápu, že to není něco, o čem by lidé, kteří se tím zabývají, chtěli otevřeně diskutovat. Pokud by mi někdo chtěl poslat messege na toto téma, uvítám to s velkou radostí!
 
Top