• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras na prodej?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Víte, kolik je potřeba jen na výrobu 1lt z této látky?

lepší možnosti, pokud hledáte cestu k MDMA

ale eBay prodává kořenovou kůru a čaj, pokud to není pro syntézy
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mohl bych také kůru destilovat s vodní parou a hydrosol poslat
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Mohu také dodat kořenovou kůru ze severovýchodu USA. Mohu ji případně také zpracovat. Dejte mi vědět.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vy byste tam měli být se saranovou fólií, oddělávat kůru a ovazovat ránu. V oleji je 8 % safrolu. Kéž bych znal někoho, kdo by to šel dělat, Mohla by to být dobře placená práce pro šrotovníka na pár dní v týdnu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Možná bych měl jít sehnat hromadu kořenové kůry, rozemlít ji na prášek a vakuově uzavřít kilové balíčky nebo tak něco. Byl bych ochotný to poslat předem, pokud mi někdo kompetentní, kdo prokáže, že dokáže uspět, pošle zpět MDA/MDMA :].

Máte nějaké teky o sklizni nebo destilaci nebo cokoliv, o čem si myslíte, že bych měl vědět? Párkrát jsem z něj dělal kořenářský čaj, ale to je asi tak všechno, co jsem zažil...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myslím, že se to destiluje jako methanol ze dřeva. jen suchá destilace, pak frakční destilace a to je vše. Mluví se o kořenové kůře, ale použitelná je jakákoli kůra. Já bych vzal jednoduchou kůru a je to. Neztrácejte moc času, tady je mormtrees než čas. Satanový obal je pokus o záchranu stromu.
 
Top