Question Chemická syntéza piperonylmethylketonu (CAS: 4676-39-5) krok za krokem z ethylglycidátu PMK (CAS: 28578-16-7).

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Hledal jsem na tomto fóru, ale zmíněnou chemickou syntézu jsem nenašel, děkuji všem.
Myslím, že toto fórum by mělo být více organizované s každou syntézou a jejím názvem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Etylglycidáty BMK\PMK se oba dělají přibližně stejným způsobem kyselá hydrolýza může vést k přeskupení, které pravděpodobně chcete, a zásaditá hydrolýza poskytne glycidát použitého alkalického hydroxidu (například NaOH vede k sodné soli a KOH k draselné soli a dalším méně běžným alkalickým hydroxidům, které můžete prozkoumat pro zajímavost, jako je Li, Cs, Rb, a možná ne úplně Francium) a odpovídající ethylalkohol, který se má odstranit, jakmile se vytvoří, protože to je dobrá strategie, jak posunout reakční rovnováhu směrem k tvorbě karboxylu, který pak můžete zahřívat, dokud karboxylová skupina neodejde jako plynný CO2, pak se diol vzniklý z alken oxidu promění v 1-aryl-propan-2-on nějakým tajemným zaklínadlem nebo možná rituálním chemsexem. (Na závěrečnou část mi už nezbyla inspirace)
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Pro chemickou syntézu 3,4-methylendioxymetamfetaminu (MDMA) potřebuji chemický prekurzor zvaný piperonylmethylketon (PMK), protože získat tento chemický prekurzor je obtížné, bylo mi řečeno, že mohu legálně koupit jinou látku zvanou PMK ethylglycidát z Číny a pomocí této látky ji převést na PMK, chemický prekurzor MDMA.
Moje otázka nyní zní, jak mohu převést ethylglycidát PMK na PMK.
Jde o to, že existují dvě látky s podobnými názvy a je to zavádějící. PMK ethylglycidát a Pmk methylglycidát.
Omlouvám se za svou neznalost, ale o chemii nemám ani páru, snažím se to postupně naučit.
Děkuji!
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk ethyl a pmk methyl se liší tím, že pmk ethyl je v kapalné formě podobně jako med a pmk methyl je v práškové formě, oba se převádějí stejným způsobem, ve fóru je dokonale vysvětleno, jak postupovat při přeměně. kouzlo udělá hydrolýza pomocí žíravé sodné vody a kyseliny chlorovodíkové.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
pmk ethyl a pmk methyl se liší tím, že první z nich je v kapalné formě podobně jako med a pmk methyl je ve formě prášku, oba se převádějí stejným způsobem, ve fóru je dokonale vysvětleno, jak při převodu postupovat. kouzlo udělá hydrolýza pomocí kaustické sodné vody a kyseliny chlorovodíkové.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Omlouvám se za první vysvětlení, nedejte to ve španělštině, ale telefon používá traductión automatic
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mluvím španělsky, sin problema hermano.
Byl byste tak laskav a sdělil mi, ve které části fóra mohu najít syntézu? Hledal jsem, ale nenašel jsem ji.
A znáte výtěžek PMK, který se získá při provedení uvedené syntézy?
DĚKUJI!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ano,dejte mi chvilku a pošlu vám odkaz(pouze eanglesh ve fóru jsou pravidla,pouze v soukromí je možné mluvit španělsky).im v nemocnici nyní, ale poslal odkaz dnes
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
methyl, ethyl, n-propyl, iso-Pr, n-Butyl, i-Bu, sec-Bu, tert-Bu... a tak dále při výuce chemie se také snažte pochopit hydrolýzní reakce a aknowledge rovnováhy (síla, která vazbu přeruší, má také schopnost ji vytvořit, proto je třeba ji neustále odstraňovat) a dekarboxylace je právě teplo, které mění molekulu kyseliny COOH na CO2 (anhydrid kyseliny uhličité), který je odváděn jako plyn, a tím z molekuly odstraněn.
 
Top