Syntéza 25B-NBOME z benzaldehydů s nitrometanem

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Krok 1. 2,5-dimethoxynitrostyren.
HKZfyctaW8

1. 2,5-dimethoxybenzaldehyd 1000 g byl rozpuštěn v 5 litrech IPA při 80 *C.
2. V uvedeném pořadí bylo přidáno 735 g nitrometanu, 200 ml kyseliny octové a 37 ml ethylen-diaminu (cyklohexylamin, butylamin) a reakce byla udržována při 80 °C za míchání po dobu 3 h.
3. Směs byla poté ponechána v chladničce přes noc, což způsobilo krystalizaci.
4. Pevná látka byla zfiltrována a promyta studenou IPA za vzniku krystalické žluté pevné látky (600 g, 60 %).


Krok 2. 2,5-dimethoxyfenylethylamin.
SNcxmf4RIv

1. Borohydrid sodný (480 g) byl suspendován v 5 litrech IPA.
2. 2,5-Dimethoxynitrostyren (600 g) se přidával po malých dávkách za stálého míchání.
3. Rozklad přebytečného borohydridu.
4. Extrakce a destilace.
5. 500 g žlutého oleje (propan).
6. Přidejte 5 litrů IPA.
7. Přidejte 8 mmol Zn.
8. Přidejte 3,5 mmol HOAc.
9. 240 g základního žlutého oleje.

Krok 3. Halogenace.

3.1. Bromování var.
VJgOap85yu

1. Do baňky se přidá báze 2,5-dimethoxyfenylethylaminu.
2. Do baňky se přidá HBr 48% 1,1 mmol a míchá se.
3. H2O2 1,1 mmol po kapkách v baňce a míchání.
4. Po přidání všech H2O2 míchání 1,5 hodiny při pokojové teplotě.
5. Extrakce EtOAc a přidání acetonu.
6. Okyselení HBr 48 % nebo HCl při pH 6.
7. Vložte do mrazničky na 12 hodin.
8. Přefiltrujte a vysušte 4-bromo-2,5-dimethoxyfenylethylamin hbr (hcl).


Krok 4. NBOMe.
S7Gtgj81QA

1. K suspenzi 2C-X hydrochloridu (nebo hydrobromidu) (1,0 mmol) a 2-methoxybenzaldehydu (1,1 mmol) v EtOH (10 ml) byl přidán Et3N (1,0 mmol) a reakce byla míchána až do úplného vytvoření iminu podle (30 min až 3 hod.).
2. Do reakce byl přidán NaBH4 (2,0 mmol) a reakce byla míchána dalších 30 minut.
3. Reakční směs byla odpařena za sníženého tlaku a znovu rozpuštěna v EtOAc/H2O (30 ml, 1:1).
4. Organická vrstva byla izolována a vodná vrstva byla extrahována EtOAc (2 × 15 ml).
5. Spojené organické extrakty byly vysušeny (Na2SO4), zfiltrovány a odpařeny za sníženého tlaku.
6. Přečištěná volná báze byla rozpuštěna v EtOH (2 ml) a byla přidána ethanolová HCl (1M, 2 ml) a roztok byl ředěn Et2O až do vytvoření krystalů.
7. Krystaly byly shromážděny filtrací a vysušeny za sníženého tlaku. Výtěžek: 88 %
 
Last edited by a moderator:

fuqall

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Proč by měl člověk chtít zničit 2cb? Nbome byl IMO marketingový nástroj
 

dragonbyte

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
25I-NBOMe je plný agonista, je pravděpodobně silnější než 2c-b.

Pokud je mi známo, 25B není plný agonista.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Bude 1,1 mmol HCl nebo HI fungovat pro halogenaci s dobrými výtěžky?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nemůžu se dočkat, až si vyzkouším alternativní postup pro první krok, který je z hlediska výtěžnosti slibnější a s jednoduššími činidly.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ověřili jste si to více a našli jste lepší cestu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Hmmm... jistě, dokonce jsem našel novou, ale mám nehodu a potřebuji extrahovat a zjistit, zda reaguje dál. Jádro přípravku je staré a asi ho mnozí neberou v úvahu... Zkoušel jsem to a fungovalo to perfektně s výtěžkem vyšším než 80 %. Odkaz vám dám, když mi napíšete soukromě.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Redukce funguje dobře i u Al amalgámu a Cu2+/NaBH4 a zasekla jsem se u halogenace, u které se opravdu cítím chemií ponížená, protože jsem v minulosti zvládla mnohem těžší.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Přemýšlet o použití nitropropenu místo nitrostyrenu by bylo hezké...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Vztah mezi strukturou a aktivitou naznačuje špatnou interakci mezi alfa methylovou a N-benzylovou částí.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Asi mluvím jen sám se sebou, ale zdá se, že by bylo jednodušší redukovat nitrostyren přímo na 2,5 MO-PEA pomocí Zn a HCl...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ne, nemůžete vynechat jediný krok, když jste obdrželi nenasycenou látku nebo ztratili výtěžnost. Kyselina octová se zinkem v bezvodých podmínkách může fungovat lépe. Pouze pokud neberete bezvodou kyselinu HCl.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vůbec se nebavíte sami se sebou. Tento článek je pro mě velmi zajímavý a shromažďuji si zásoby, abych ho vyzkoušel. Líbí se mi představa, že mám tak silné psychedelikum! Nikdy bych s ním nejednal nezodpovědně a nesnažil se ho vydávat za kyselinu - to podle mého názoru tyto drogy zničilo. Změnilo to pohled lidí na nbomy, když začali umírat lidé, protože tisk chtěl jen pikantní příběh!
Já osobně jsem je VŽDY dávkoval zodpovědně a považoval jsem je za dobrá psychedelika! Taky mít 2cb na prvním místě by bylo krásné, přiznejme si to. Možná si budu muset koupit 1/2 kg 2,5-dmo benzaldehydu. (Doslova, protože nemůžu najít nikoho, komu bych věřil, že mi prodá méně než to!). Existuje tolik různých věcí, které můžete udělat s 2,5-dmo benzaldehydem, takže i když je více kroků k finálnímu produktu, o který mi jde, než kdybych si koupil tryptamin, faktem je - není toho tolik, co můžete udělat s tryptaminem, který mě zajímá tolik jako fenetylaminy - z důvodů tolerance dávám přednost vysoce psychedelickým fenetylaminům, než tryptaminům (obecně - je tu pár outliars tho).
Musím milovat alibabu...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Má někdo na tomto poli úspěch?
Opravdu usilovně hledám tuto sloučeninu
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Zatím ne, ale shromažďuji příslušné sloučeniny. Nejdřív jen provedu redukci P2NP na r-amfetamin.
Pak, až budu mít slušnou pumpu a lepší neucpaný Buchner. Chci ale pumpu i na rxns, takže ji potřebuju nastavitelnou s monitorem a schopnou vytáhnout něco jako 600mmhg. Jsem v tom vakuu nováček, takže mě všechny ty hodnoty matou.
Taky nevím, jestli by ty levnější pumpy byly nastavitelné. Hádám, že ne....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dobře, takže jsem teď v pozici, kdy mohu vyzkoušet tento první krok....zkoušel jsem to nedávno velmi podobným způsobem, ale místo IPA jsem použil ethanol a zapomněl jsem upravit délku refluxu pro nižší teplotu... Také jsem nedělal kyselinu octovou... neuvědomil jsem si, že ji potřebuji, abych byl upřímný...

Také, řekněme, že jsem v malém měřítku, mám upravit množství něčeho?
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
HAHAHAH okkk !!!

Nevím, nejsem dobrý v chemii, ale představuji si nové izomery, jako přidat k 3C-P benzaldehydový kruh a udělat ho o 1k silnější, bylo by to možné? vytvořit 35P-NBOME?

Omlouvám se, jestli je to špatně.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Je to super, vypracoval jsem to s pomocí někoho jiného tady.
Něco na vážení hoven jsem VŽDY nesnášel. Pravděpodobně to pochází z doby, kdy jsem prodával drogy a chtěl jsem je vzít, a tak jsem je nikdy nepřipravil nebo tak něco, nevím. Možná, že moje váhy jsou jen hovno, což je důvod, ale hej... to bylo zatraceně úspěšné.
Špatně jsem udělal tím, že jsem přidal příliš mnoho rozpouštědla (až moc) a také tím, že jsem NM dostatečně nevyčistil...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Říkám, že jsem to vyřešil... dovolte mi to upřesnit. Stále jsem u první Henryho reakce 2,5-DMOBA na 2,5-DMONS.
Ten je pak třeba zredukovat na 2c-h, pak na příslušnou aktivní 2c drogu a pak na nbome.
Téměř určitě zkusím nejdřív vyrobit meskalin... je to mnohem jednodušší a má to méně kroků.
Nitrostyren, který mám, zredukuju někdy poté, co na totéž přeměním i zbytek aldehydu, a pak se rozhodnu, co z toho seženu, abych z toho udělal to, co chci nejvíc...
 

drslump

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Pěkné, zdá se, že se vám to podaří
Přeji vám hodně štěstí!
 
Top