Syntéza 3,4-methylendioxybenzylmethylketonu z piperonalu (glycidová esterová cesta) (v malém měřítku)

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
To jsem si myslel... a ve skutečnosti je to skutečné, problém je v tom, že jsme dělali přeměnu olg GLY a s tímto novým, když vidíme úplně jiný výsledek, všichni si myslíme, že je něco špatně, a klíčem je právě vakuová destilace... ztratí se malá část vody a vznikne keton... jiná barva, velmi tmavě červená nebo hnědá.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Chemická struktura jakéhokoli esteru glycidátu se skládá ze stejné kyseliny a alkoholu. Jaký alkohol byl pro etherifikaci - takový ester kyseliny. Zmýdelnění etherů zásadou - ve všech případech stejné.

Typická Darzenova reakce používá ethylovou verzi etheru.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Dobře dostupné v Číně
Ano, nyní hovoříte o další zajímavé cestě. Kyselina alfa-methylcinnamová je dostupná i v Číně.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Pravda , ale vždycky rád přemýšlím o cestách syntézy, které lze dokončit návštěvou místního železářství, i když jsou méně účinné.
Edit: Všiml jsem si, že obrázek se u mých ostatních příspěvků nezobrazuje, tak jsem je přidal sem.
7hSMPBmKUA
FORulYh0aW
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tento překlad by se skvěle hodil k doplnění pro projekt "Nejjednodušší recepty". Možná začněte uvedením čísla CAS u každé chemické látky. Myslím, že žádná z těchto výchozích chemických látek není na seznamu sledovaných látek v USA............ nice. : )
 
Top