Syntéza DMT z tryptaminu

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Varianta vyšší výtěžnosti DMT, co přesně tato část znamená:
"byly chlazeny na 0 °C v ledové lázni za stálého proudu dusíku".
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Poznámka: Důvodem nízkého výtěžku by mělo být příliš malé množství formaldehydu přidaného do reakční směsi. Pro úplnou přeměnu na DMT jsou zapotřebí nejméně dva moly formaldehydu na jeden mol tryptaminu.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ok, takže máte na mysli, že dusík se do reakční nádoby přivádí (alias vytváří dusíkovou atmosféru) něčím jako kanystrem s hyrdrogenem a hadicí vedoucí ke kohoutovému spoji ptfe jako na tomto obrázku:

https://www.chem.ualberta.ca/~inorglab/images/gappphot/3_n.jpg

a jak se vyrábí solanka?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ano, nebo můžete použít dusíkový balónek. Vodík, ne jen inertní atmosféru, jako je dusík, helium, argon.
Solanka se připravuje z kuchyňské soli a destilované vody. která se stává nasycenou nebo polonasycenou.
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
je tato práce?i vyzkoušena :Tryptamin se rozpustí v methanolu, přidá se roztok formaldehydu,poté se pomalu smíchá kyanhydrid sodný po jeho rozpuštění v methanolu a poté se pomalu přidá ledová kyselina octová. Po 60 hodinách reakce je formaldehyd i kyanohydrid sodný nadměrný a konečný reakční roztok má hnědou barvu. Proč?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, měli jste přidat ledovou kyselinu octovou 99% (cas 64-19-7)

Dokončili jste další zde popsané manipulace?
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Ano, postupoval jsem podle jednotlivých kroků a po napaření dcm jsem získal jantarovou břečku, extrakci vroucím hexanem a zchlazení jsem získal trochu bílé hmoty, která nebyla dmt. Většina jantarového slizu se nerozpustila, takže to také nebyl dmt. Zkoušel jsem to dvakrát se stejným výsledkem. Zkoušel to někdo tímto způsobem a uspěl? Existovaly nějaké blíže nespecifikované experimentální podmínky, které způsobily neúspěch reakce?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Místo kyanoborohydridu používejte triacetoxyborohydrid, protože kyanoborohydrid tvoří nebezpečné nečisté sloučeniny. Na internetu o tom existují výzkumné články a také používejte chloroform místo dichlormethanu, protože ten také reaguje s dichlormethanem za vzniku nečistot a tento článek je také k dispozici na internetu. K extrakci DMT je lepší použít chloroform nebo éter, pokud rozpouštědlo odstraníte běžným teplem, získáte velmi hustý hnědý olej, ačkoli se jedná o DMT, nelze jej rekrystalizovat. Rozpouštědlo můžete nechat odstranit větráním nebo umístěním v místnosti při běžné teplotě, v tom případě zůstane žlutý olej (pokud se vám podaří tento olej vykrystalizovat hexanem, prosím o zprávu, díky).
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Bylo to DMT, je to jen mrcha, která se po odpaření DCM rozpouští v hexanu a heptanu. Musíte se ho snažit rozpustit opravdu usilovně. Ta břečka to nakonec vzdá a rozpustí se. Použij třeba 200 ml hexanu místo 20 ml, které si myslíš, že bys měl použít, a pěkně to zahřej. Projděte 2 l hexanu. Nakonec ho rozpustíte.

Můžete zkusit tento sliz vysolit kyselinou fumarovou. Mělo by to být jednodušší, pokud nemáte přebytek rozpouštědel.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Ano, několikrát jsem to zkoušel s kyselinou fumarovou, ale bohužel se nevytvořila žádná usazenina.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Nevím, kde je problém, ale po odstranění rozpouštědla zůstane barevná sraženina, má hořkou chuť, rozpouští se i ve vodě, ale vzala jsem z ní nmr, neměla žádný detekovatelný pík a byla úplně poškozená, může někdo poradit? Jak získat sůl z oleje?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Je to 37% formaldehyd
 

bbgateraligator

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Tento člověk to neudělal, je to starý zápis z rhodia, starý desítky let. V prvním receptu je poměr na hovno, v druhém je uvedeno 38% vodné, ale 37% v metanolu, co máš asi ty, je dobré, dokonce lepší, říkám. Kyanoborohydrid také není potřeba. Tady je lepší moderní zápis: https://www.reddit.com/r/PsychLaboratory/comments/vm570o
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To je syntax, kterou jsem se snažil sledovat. Iv právě objednal 500 g tryptaminu, takže bych měl mít několik dobrých příležitostí k selhání!!! Haha
I když to samozřejmě nechci, člověk se z toho naučí víc.....
Sledoval jsi ten Reddit sám?
Také jsem zpomalil Hamiltonův syntezátor - nebo alespoň šílený tříoký chemik, se kterým vedl rozhovor, zatímco vyráběl n,n-DMT.
Někteří lidé říkali, že to není správné - poslouchal jsem ten podcast, o kterém člověk mluvil v komentářích, ale nemůžu si vzpomenout, který to je! Je to ten o zkoumání bytostí na DMT, který je poměrně čerstvý??
Jsem si JISTÝ, že to tady udělal alespoň 1 člověk - ve skutečnosti nemám v úmyslu vyrábět tolik. Raději bych dělal jiné věci s tryptaminem tbf, protože stále existují primární tryptaminy, které jsem nezkoušel - což je v podstatě důvod, proč jsem založil svou laboratoř (chlapec byl / je to WAY dražší než extrakce DMT!!) Také bych koupil méně tryptaminu, ale upřímně řečeno, když je cena dopravy stejná jako to, co kupujete, stává se to směšné, takže pokud někdo chce vyzkoušet tento synth, zavolejte mi a já vám mohu poslat nějaký tryptamin. Nebo prodat 50g nebo tak něco.
Jsem chemik PRO SEBE. NEPRODÁVÁM DROGY - jen jsem to chtěl ujasnit...ještě ne ha nah jk. Byl jsem tam, udělal jsem to, dostal jsem závislost...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Udělal někdo vid tryptaminu na n,n-DMT nebo některý z dalších primárních aminů, když na to přijde....Mám samozřejmě Tihkal, ale představte si, že chemie - zejména ta tajná, od té doby urazila dlouhou cestu...
Také by mě opravdu zajímalo, co dalšího se dá z tryptaminu vyrobit a jak se vyrábí například DET nebo DiPT?
Ale tak nějak mi připadá, že by mělo existovat video pro syntézu tryptaminu na DMT...
Udělal jsem UTFSE, ale dostal jsem jen inzeráty na prodej tryptaminu...
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
V poznámkách mám syntézu DMT.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Ano, rozhodně funguje, je to z roduim chemie 😆😆
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
V podstatě pokud jste úspěšně provedli tento rxn nebo DET nebo jakýkoli jiný, který lze vyrobit z tryptaminu, prosím, napište mi DM. Jsem více než ochotný si trochu pohrát, ale nakonec, pokud existují nějaké další úspěšné syntézy primárních aminů z této sloučeniny, dejte mi prosím vědět.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Je vtipné, že syntax, kterou mám v poznámkách, je ta, na kterou jste odkazoval a kterou jsem komentoval výše! Ha pomáhá přečíst celé to zasrané vlákno, že? Existuje také kniha od Michaela valentina smitha -psychedelická chemie. Vím, že o tom mluví, ale myslím, že jde cestou indolů...
Každopádně
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Díky této syntéze jsem se začal zajímat o organickou chemii! Viděl jsem, jak ji ten chlapík se třema očima provádí v Hamiltonově Farmakopeji.

Ve skutečnosti jsem nakonec zvolil jinou cestu - prostě jsem místo STAB....daleko použil borohydrid!
Zítra čekám na svůj vakuový vysoušeč, takže pak budu moct vysušit své finální re-x z heptanu.
Překvapilo mě, že jsi použil hexan - zdálo se mi, že schne opravdu mastně a někdo mi říkal, že je neurotoxický.

Mně jde o to, aby finální produkt vykrystalizoval. Při všech syntézách, které jsem viděl, se mi podařilo přehlédnout / podcenit tu zatracenou vakuovou sušičku!

Možná zkusím tvůj způsob, když se budu nudit - mimochodem, nemáš nějaké informace o solení? Neprodávám, a tak budu mít buď hromadu tryptaminu, nebo hromadu DMT, a napadlo mě, že nasolený DMT by se k tomu hodil. Nemám ale moc konc. kyseliny fumarové - funguje kyselina fumarová? Myslím, že jsem kdysi viděl někoho, kdo ji měl extrahovanou.
 
Top