Syntéza heroinu z opiové suroviny

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Škoda, že se mi nedostalo do rukou surové opium (nebo dokonce morfium), abych to mohl vyzkoušet :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Znám některé národy, které mají velké množství surového španělského opia, bude mnohem levnější než to, co najdete na běžných trzích, (kolem 10 € za gram nebo dokonce levněji). Dejte mi vědět, pokud máte zájem. Já bych byl jen takový prostředník, mám trochu toho opia, kdybyste si chtěli vyzkoušet, jaké je.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Dobrý den, opium mě také velmi zajímá. Mohl byste mi o tom také napsat? Byl bych vám velmi vděčný!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
V této fázi je 65 g morfinové báze velmi hrubé. Neztrácí se 35 g produktu.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
O většině Papaver somniferum je známo, že obsahuje téměř 10 % (ve specializovaných oborech i více) morfinu v sušině opia.
Tedy i 65 g je 6,5 %, což je hrozné, navíc 3 % konečného hydrochloridu je téměř trestné haha !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pravděpodobně je to také 20 % detritu a nikdy se nepoužívá sušený.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Vítězství dámy a pánové !
Vyrobil jsem 160 mg Heroinu ze 173 mg volné báze morfinu, extrahované z 300 mg tablet morfin sulfátu prošlých v roce 2008 (ano, pravděpodobně vyrobených v roce 2006, následně skladovaných po dobu 17 let při okolní teplotě (blízko 20 °C).

Vyrobil jsem si vlastní anhydrid octový z Na-acetátu+S2Cl2 a použil 1 gram s mými 173mg morfin free base, v 10ml skleněné baňce, při 85°C regulované za stálého magnetického míchání během 2H20minut.
Basifikace 10% roztokem NaOH, extrakce éterem, odpaření ve skleněných Petriho miskách při 45°C (viz obrázek) naváženo (160mg, dobrý výtěžek), zalito destilovanou vodou a okyseleno blízko pH2 kapkami koncentrované HCl, neutralizováno hydrogenuhličitanem sodným do pH7.
Injekce IM :
1,5 mg prahová hodnota, malé účinky (proto zřejmě nejde o morfin v této hladině).
3mg : moje skutečně silná dávka (účinky jsou o něco lepší než u morfinu příjemnější).
6mg : zvracení
Perfektní, podle mých zkušeností je to skutečný DAM, téměř 2 až 2,5krát silnější než lékařský morfin.

Mám v úmyslu reprodukovat syntézu s podrobnějšími informacemi, obrázky, výpočty, přesnými teplotami a materiálem.
Vytvořím dobře zdokumentovanou stránku věnovanou této syntéze na tomto fóru, až budu mít alespoň 4 nebo 5 zkušeností se syntézou.
(a více morfinu z mého kodeinu, zdá se, že to funguje velmi dobře).

-> Osobní úvaha : stále nechápu, proč se DAM nepoužívá v nemocnici (nebo dokonce legálně) : míra závislosti je ekvivalentní například Tramadolu, což je pro mě velmi nízká. Časový odstup jednoho týdne mezi 2 dávkami je jako jeden večírek s přáteli : je to v pohodě, ale není problém počkat další týden. Můj postřeh je : problémy se závislostí by mohli mít jen ti, kteří už problémy se závislostí mají...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Děkujeme vám za zprávu. Těším se na kompletní výukový program (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Zde : krystaly heroinu volné báze (s malým hnědým znečištěním).
A pak béžový prášek : stejná heroinová báze přešla na 610 mg diacetylmorfin-hydrochloridu, z 561 mg morfinové volné báze extrahované a převedené z 990 mg kodein-fosfátu.

(můj výtěžek acetylace je samozřejmě lepší než běžných 70% w/w založených všude na internetu, podělím se s vámi o přesný protokol).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Mám problémy s nahráváním obrázků...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Kde se dnes dají sehnat morfinové pilulky?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Moje první syntéza byla z běžných tablet morfinu na lékařský předpis. Pilulky si můžete koupit na svém oblíbeném darknetovém trhu, nebo lépe, jako já : koupíte si kodeinové pilulky ještě levněji a dostupněji v některých zemích, a přejdete na morfin demetylací s pyridin-hydrochloridem (například).
Pro mě je to levnější způsob : kodein za méně než 20€/g umožňuje vyrobit téměř 600/650mg heroinu, je blízko 30€ nebo 35€/g.
(Lepší než 6 % čistého heroinu, který se u některých prodejců prodává za 40 €/g a je uveden na 3. místě...).
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Ano, cesta kodeinových tablet je ta, kterou jsem se chystal zvolit.

Zkoušeli jste tuto metodu převodu kodeinu na morfin:
Roztok 3,00 g (10 mmol) kodeinu v 60 ml suchého dimethylformamidu byl odplyněn pod dusíkem opakovaným mícháním ve vakuu a následným vpuštěním dusíku. Po přidání 3,00 g (26,7 mmol) terc-butoxidu draselného se proces odplynění opakoval a injekční stříkačkou se vstříklo 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanethiolu. Směs byla míchána při 125 °C pod dusíkem po dobu 45 min (podobné výsledky při 110 °C po dobu 3 h), ochlazena a ochlazena 3,0 ml kyseliny octové. Rozpouštědlo bylo odstraněno ve vysokém vakuu a zbytek byl rozpuštěn ve 30 ml 1N kyseliny chlorovodíkové. Kyselý roztok byl promyt několika dávkami etheru, ošetřen 5 ml 20% disiřičitanu sodného a alkalizován hydroxidem amonným na pH 9. Vysrážená pevná látka byla sebrána, promyta vodou a vysušena ve vakuu (100 °C), aby zůstalo 2,30 g (80 %) morfinu ve formě hnědých krystalů.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nikoliv, pyridin hydrochlorid při teplotě 85 °C během 90 minut a bez nutnosti ochrany atmosférou, stačí uzavřená skleněná nádoba.
Napíšu stránku na tomto fóru.
(a hledám přesný test na zjištění poměru morfinu a kodeinu, nemám chromatograf).
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
A co tablety morphine hcl

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bylo by použití hydroxidu vápenatého a chloridu amonného způsobem, jak extrahovat morfin sulfát z perorálního roztoku? Vyráběl jsem H z máku a extrahoval morfinové tablety. Jen jsem nikdy nepoužil perorální roztok jako výchozí materiál, mám dvě lahvičky o celkovém objemu 200 ml a chci je převést.

Pokud má někdo osvědčenou techniku extrakce morfin sulfátu z roztoku, rád bych si přečetl techniku, kterou použil.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Crazy !!! madness
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pěkná práce, kámo, kdybys nepoužil kapku nebo dvě kloroformu, vytáhlo by to víc nečistot. reakce je mírně červená, pak dáš na konci kloroform a ten hnus ztuhne na dně v gumovitou hmotu, pak volnou bází získáš čistší krystal. Vždycky jsem začínal s gramem morfu ze sulfátových tablet, zjistil jsem, že dělat to v trochu větších velikostech je jednodušší. Vsadím se, že dělat AA z octanu sodného a bromu a síranu byl zážitek. Pokud se trochu rozrušíš při vkládání sulfanu, brom rád bublá. Kloroform přes aceton a bělidlo, nepamatuju si druh, ale dá exotermickou reaci a nechá ti nějaký kloroform na destilaci. Na zdraví, chlape, dobrá práce.
 
Top