Syntéza syntetických katinonů

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Chemická syntéza katinonů je snadná a obvykle probíhá ve dvou krocích. Obvykle se jedná o počáteční syntézu α-bromoketonu (z předpokládaného arylketonu), po níž následuje nukleofilní substituce s vhodným aminem za vzniku odpovídající volné báze kathinonu. Vzhledem k nestabilitě volné báze se kathinony s výhodou izolují jako odpovídající hydrochloridové nebo hydrobromidové soli. Tuto metodu lze přizpůsobit pro syntézu široké škály kathinonů, jak je uvedeno v příkladech.
Efedron (CAS: 5650-44-2, C10H13NOH, 2-(methylamino)-1-fenylpropan-1-on, methcathinone, MetCat) je krátkodobě působící stimulant, který vyvolává podobné účinky jako žvýkání listů rostliny Khat. Prekurzorem je propiofenon CAS: 93-55-0.
Sun0ryVeNL
Flefedron (CAS: 7598-35-7, C10H13ClFNO, 1-(4-fluorofenyl)-2-(methylamino)propan-1-on, 4-fluoromethcathinone nebo 4-FMC) je stimulant centrální nervové soustavy patřící do skupiny amfetaminů a katinonů. Prekurzorem je 4'-fluorpropiofenon CAS: 456-03-1.
Cy4nDus9IP
Mefedron (CAS: 1189805-46-6, C11H15NO, 1-propanon, 2-(methylamino)-1-(4-methylfenyl)-, 2-(methylamino)-1-(4-methylfenyl)-1-propanon, 2-methylamino-1-p-tolylpropan-1-on, 4MMC, Meow meow, meph). Euferetikum, je široce rozšířený. Jeho účinky byly srovnávány s účinky kokainu, metamfetaminu a extáze. Prekurzor: 4'-methylpropiofenon (CAS: 5337-93-9).
Příklad: http: //bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...-mephedrone-bromination-in-dichormethane.227/
145
Methedron (CAS:530-54-1, C11H15NO2, para-methoxymethcathinone, 4-methoxymethcathinone, bk-PMMA, PMMC, methoxyphedrine, 4-MeOMC). Látka ze skupiny amfetaminů a kathinonů. Chemicky je methedron úzce příbuzný para-methoxymetamfetaminu (PMMA), methylonu a mefedronu. Prekurzor: 4'-methoxypropiofenon (CAS: 121-97-1).
XDmLK0NY6Z
Methylon (CAS:186028-79-5, C11H13NO3, 3,4-methylendioxy-N-methylkatinon, MDMC, βk-MDMA, M1). Methylon je substituovaný kathinonový analog MDMA a 3,4-methylendioxy analog methcathinonu. Jediným strukturním rozdílem mezi methylonem a MDMA je záměna 2 atomů vodíku za 1 atom kyslíku v β-poloze fenetylaminového jádra, čímž vzniká ketolátková skupina. Účinky mohou být lepší než u MDMA. Prekurzor: 3,4-methylendioxypropiofenon (CAS: 28281-49-4).
Příklad:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/simple-synthesis-of-methylone.212/
144
α-Pyrrolidinopentiofenon (CAS: 14530-33-7, C15H21NO, α-pyrrolidinovalerofenon, α-PVP, O-2387, β-keto-prolintan, prolintanon nebo desmethylpyrovaleron) je syntetický stimulant ze třídy katinonů. Prekurzor: valerofenon (CAS: 1009-14-9).
YkLHsvBdhO
MDPV (CAS: 687603-66-3, C16H21NO3, 3,4-methylendioxypyrovaleron, methylendioxypyrovaleron) působí jako silný stimulant a vyvolává podobné účinky jako kokain, methylfenidát a amfetaminy. Způsobuje neodolatelnou touhu po opakovaném užívání. Obvyklé dávky se pohybují v rozmezí 5-20 mg.
RVmbiTB394
Jak je patrné z výše uvedených schémat, syntéza katinonů je jednoduchá. Výrobu velkého množství je poměrně snadné zařídit, takže jejich výroba vychází levně.
 

Attachments

  • lQs6wi2143.png
    lQs6wi2143.png
    19 KB · Views: 1,255
  • O4zCWZR2e1.png
    O4zCWZR2e1.png
    20.7 KB · Views: 1,287
Last edited by a moderator:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Třída metkatinonů je nejslibnějším směrem na současném trhu s léčivy. Jednoduchost syntézy otevírá neomezené možnosti výroby v řemeslných podmínkách a farmakologická aktivita některých variant, jako je mefedron, je prostě úžasná. Všechny methkatinony se syntetizují jednou metodou. Výběrem potřebného primárního zdroje - propiofenonu, lze získat látky různých vlastností.

Syntéza je na rozdíl od amfetaminů snadno škálovatelná. Dostupnost a levnost primárního zdroje způsobuje, že cena konečného produktu je fantasticky nízká. Průměrná cena 4-methylpropiofenonu v Číně je 50 USD za kilogram. Se všemi ostatními náklady na činidla lze dosáhnout ceny 150-200 dolarů za kilogram hotového mefedronu v krystalech. V dobách legálnosti designových drog bylo možné vyrobit látku ze třídy methcathinone legální pro svou zemi, aniž by se změnila technologie syntézy. Nyní je to možné pouze v Africe, kde zůstávají mezery v zákonech, ale ve většině civilizovaných zemí jsou všechny metkatinony zakázány.

Činidla pro syntézu jsou však legální, a i když jsou některé propiofenony zakázány, vždy lze vyrobenou látku například mírně upravit: 4-MMC lze nahradit 3-MMC tak, že se 4-methylpropiofenon nahradí 3-methylpropiofenonem. Nebo nahradit 4-MMC za 4-FMC nahrazením primárního 4-methylpropiofenonu na 4-fluorpropionfenon. Kromě změny polohy substituentů benzenového kruhu lze použít delší řetězce, jako je butyrofenon nebo valerofenon. Ten má jiné vlastnosti a je vhodný pro syntézu pyrrovaleronů: a-PVP a MDPV.

Pokud máte potíže s nákupem methylaminu pro syntézu mefedronu, pak lze tento problém obejít použitím legálního ethylaminu k výrobě 4-EMC, látky s velmi podobným euforizujícím účinkem. Ve skutečnosti je ze třídy methkatinonů možné syntetizovat jakékoliv látky v akci, a to na základě dostupnosti činidel a potřeb trhu: euforetika a stimulanty pro každý vkus, od měkkých fluoromethkatinonů až po velmi tvrdé a-PVP.

Taková jednoduchost syntézy a dostupnost činidel otevírají obrovské možnosti pro ovládnutí trhu - konkurenci klasickým látkám: kokainu, metamfetaminu a MDMA, jejichž výroba je mnohem obtížnější.

Je důležité zmínit jednu užitečnou fyzikální vlastnost methcathinonů - snadné získávání krystalů. Hydrochloridy se dobře krystalizují, stejně jako hydrobromidy.

Již 15 let vyrábím různé methcathinony, z nichž mnohé jsem osobně biotestoval pro výzkumné účely. Pokud má někdo dotazy ohledně syntézy, výběru látky, dostupnosti činidel, pak se rád podělím o své zkušenosti.
 
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Co je podle vás v současné době hlavním důvodem, proč se zatím nepodařilo prosadit? Zdá se, že je to tak úrodná oblast, ale zdá se, že většinou leží ladem. Zdá se, že jen málokdo jde a vydělává na těchto věcech přímo, a ne oklikou, že je prodává jako něco jiného. O čemž si myslím své, ale to tady není podstatné.

Osobně? Myslím, že je to nedostatek cool názvů a forem dodávek. Co bys potřeboval, by byly velmi konkrétní způsoby, jak by tvé látky měly vypadat. Pořídit si vlastní kostku, udělat potištěné sáčky, NĚCO, díky čemu si to pařani zapamatují.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Jaké vlastnosti by měla sloučenina vyrobená z 2-bromo-4'-methylpropiofenonu a pyrrolidinu (místo methylaminu pro 4-mmc)?
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Přál bych si, aby většina z nich byla stále k dispozici, koktejl 3-mmc,4-mmc,4-mec, 4-emc, který jsem si udělal pro svou hlavu asi před 8 lety, byl hvězdný, jak jen mohl být, 30%4mmc, 30%4mec, 20% 3mmc, 20% 4emc, měl jsem šarže jako 5-10g každého z nich uložené ve skvělých podmínkách po dobu několika let, zatímco jsem sbíral nějaké rcs. Ale musím říct, že 50mg bk-mdma,50mg bk-mdea, 50-60mg směs 4mmc, já a další 3 lidi, kteří v podstatě prosili, když slyšeli kombo, Def jiné než 60mg bk-mdma 60mg bk-mdea 70mg 4-fa koktejl ruce dolů nejblíže mdma upřímně lepší, methylone ethylone a 4x 4m příbuzné směsi se mi líbilo víc, bylo to jako fireeeeee koks a mdma špatné dítě a pak to vyšlo lépe lol
Rád bych viděl 4mec nebo 4emc přes 3cmc synths
 

a.hatam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Bro mám dotaz na a-pvp
Čím bych mohl nahradit valerofenon?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
V současné době se zabývám výrobou mefedronu. Vyrobil jsem 4 malé šarže. Ze všech jsem získal pěkný bílý nebo bělavý produkt, jehož množství odpovídalo očekávaným výtěžkům.

Problém je, že žádný z nich není aktivní! Vyšňupal jsem několik 100mg řad a z každé jsem spolykal až gram. Ale nic! Byly mi zaslány prekurzory; 1 kg 2-bromo-4'-methylpropiofenonu a 2 litrové sklenice 40% methylaminu ve vodě.

Setkali jste se někdy s něčím podobným?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Možná budete muset rekrystalizovat 4-MMC HCl, abyste odstranili nečistoty a přečistili produkt, aby byl účinnější.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Xjqe8pvN0T
Syntetizoval jsem bk-MDMA podle cesty syntézy sdílené uživatelem @Acidosis z prekurzoru CAS 52190-28-0, po získání HCl bk-MDMA (jemný bílý prášek, který se leskne) jsem rekrystalizoval zmíněnou HCl bk-MDMA s deionizovanou vodou a nechal jsem ji několik dní na vzduchu s průhledným plastovým kelímkem, problém je v tom, že získávám hnědé nebo oranžové krystaly a to znamená, že obsahují nečistoty, mým cílem je získat větší a čistší krystaly a aby byly průhledné (ale stále nevím jak).
 

Attachments

  • HtQImhDjuq.jpeg
    HtQImhDjuq.jpeg
    6.4 MB · Views: 471
  • VuIfrmKEgn.jpeg
    VuIfrmKEgn.jpeg
    6.6 MB · Views: 486

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Stále není dostatek kombinací, kde je pyrrolidin místo methylaminu a naopak.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Bylo by zajímavé vidět dobrý výchozí bod pro mefedron prostřednictvím methylaminu.
Děkuji!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
??? 2-bromo-4- 4-methyl-propriofenon + methylamin = 4mmc. To je oblíbená cesta. Také začíná methylaminem. Vím, že to nebylo to, co jste měl na mysli, ale splňuje to vaše kritéria. Methylamin -->4MMC se zdá jako více než 10 reakcí.
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Nevím, jestli jste si toho už všimli, ale kokain je také keton, ale s obrovským ocasem. ;)
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Můžete tuto otázku blíže rozvést? Zaujalo mě to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Má na mysli oylovou část dvojné vazby kyslíku mezi benzoylem a tropanem. Ve svém tvrzení se mýlil, protože keton má strukturu, která je C(=O)C , ( kyslík dvojitě vázaný na 2 uhlíky), ale tato skupina v kokainu je C(=O)OC, ester.
OVE1IW2bUF
 

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Podělte se prosím o nejjednodušší metodu výroby mefedronu s použitím HBr místo bromu
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Brzy zveřejníme video s touto syntézou. Klip jsme již natočili, video se nyní upravuje.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

vig212

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pomozte prosím s podrobným postupem výroby mefedronu
 

Corochkin

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Drahý HIGGS BOSSON! Velmi mě zajímá otázka, jaká dobrá léčiva lze vytvořit z 4-methylbutyrofenonu. je zde také přístup k methylaminu, ethylaminu, pyrolidinu a dalším příbuzným činidlům. A jakými kroky je třeba pro tyto látky projít? předem děkuji za pomoc.
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Zdravím vás, pánové!
Může mi někdo říct, co lze z tohoto činidla získat?

(2-bromopropyl)benzen; 2-bromo-1-fenylpropan; 2-bromopropylbenzen; 1-fenyl-2-bromopropan; (±)-2-bromo-1-fenylpropan; 1-bromo-1-methyl-2-fenylethan; Benzen, (2-bromopropyl)-;

Popis a vzhled:
2-bromopropylbenzen je organická chemická sloučenina třídy arenů (aromatické sloučeniny). Představuje průhlednou kapalnou látku bezbarvé až světle žluté nebo světle hnědé barvy. Látka se získává (halogenací arenů) při reakci propylbenzenu s bromem za přítomnosti katalyzátoru chloridu hlinitého. A také syntézou z allylbenzenu nebo benzylmethylkarbinolu.

Oblast použití:
V organické syntéze jako meziprodukt pro výrobu jiných chemických látek.
V chemických laboratořích jako laboratorní činidlo.

Jakékoli nápady, prosím!!!
 

Attachments

  • w4T8gctiLy.jpeg
    w4T8gctiLy.jpeg
    7.1 KB · Views: 290

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Děkuji za odpověď na můj dotaz
A mohl byste navrhnout způsob, jak zde získat amfetamin?
Neberte to jako aroganci.
Dohoda v je, že toto činidlo mají u nás volně v prodeji. také mají (2-jodopropyl)benzen, 2-jodopropylbenzen
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Podle mého amatérského názoru se zdá, že je zde vše jednoduché. přidejte methylamin a je to. přesně to, co je potřeba! )))
Ale chápu, že by to bylo příliš jednoduché.

Je to odnož katinonů, ne amfetamin. Omlouvám se, jsem na fórech nezkušený.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nejedná se o kationon, jsou to ketony a mají dvojnou vazbu kyslík na alfa uhlíku a jsou reprezentovány "-onem", který je vlastní nejednomu fenyl-pentan-1-onu například. Takže u chemické látky v OP je ten brom nahrazen nh2-ch3 a je to metamfetamin Nh2Ch3 je metylamin.
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Pokud jde o nedostatek methylaminu, V Kanadě a USA (pravděpodobně i na jiných místech) je nitromethan běžně dostupný v palivových směsích pro rc auta redukce nitromethanu na methylamin je možná několika různými způsoby a v některých případech se prostě redukuje na místě.
 
Top