Syntéza syntetických katinonů

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Třída metkatinonů je nejslibnějším směrem na současném trhu s léčivy. Jednoduchost syntézy otevírá neomezené možnosti výroby v řemeslných podmínkách a farmakologická aktivita některých variant, jako je mefedron, je prostě úžasná. Všechny methkatinony se syntetizují jednou metodou. Výběrem potřebného primárního zdroje - propiofenonu, lze získat látky různých vlastností.

Syntéza je na rozdíl od amfetaminů snadno škálovatelná. Dostupnost a levnost primárního zdroje způsobuje, že cena konečného produktu je fantasticky nízká. Průměrná cena 4-methylpropiofenonu v Číně je 50 USD za kilogram. Se všemi ostatními náklady na činidla lze dosáhnout ceny 150-200 dolarů za kilogram hotového mefedronu v krystalech. V dobách legálnosti designových drog bylo možné vyrobit látku ze třídy methcathinone legální pro svou zemi, aniž by se změnila technologie syntézy. Nyní je to možné pouze v Africe, kde zůstávají mezery v zákonech, ale ve většině civilizovaných zemí jsou všechny metkatinony zakázány.

Činidla pro syntézu jsou však legální, a i když jsou některé propiofenony zakázány, vždy lze vyrobenou látku například mírně upravit: 4-MMC lze nahradit 3-MMC tak, že se 4-methylpropiofenon nahradí 3-methylpropiofenonem. Nebo nahradit 4-MMC za 4-FMC nahrazením primárního 4-methylpropiofenonu na 4-fluorpropionfenon. Kromě změny polohy substituentů benzenového kruhu lze použít delší řetězce, jako je butyrofenon nebo valerofenon. Ten má jiné vlastnosti a je vhodný pro syntézu pyrrovaleronů: a-PVP a MDPV.

Pokud máte potíže s nákupem methylaminu pro syntézu mefedronu, pak lze tento problém obejít použitím legálního ethylaminu k výrobě 4-EMC, látky s velmi podobným euforizujícím účinkem. Ve skutečnosti je ze třídy methkatinonů možné syntetizovat jakékoliv látky v akci, a to na základě dostupnosti činidel a potřeb trhu: euforetika a stimulanty pro každý vkus, od měkkých fluoromethkatinonů až po velmi tvrdé a-PVP.

Taková jednoduchost syntézy a dostupnost činidel otevírají obrovské možnosti pro ovládnutí trhu - konkurenci klasickým látkám: kokainu, metamfetaminu a MDMA, jejichž výroba je mnohem obtížnější.

Je důležité zmínit jednu užitečnou fyzikální vlastnost methcathinonů - snadné získávání krystalů. Hydrochloridy se dobře krystalizují, stejně jako hydrobromidy.

Již 15 let vyrábím různé methcathinony, z nichž mnohé jsem osobně biotestoval pro výzkumné účely. Pokud má někdo dotazy ohledně syntézy, výběru látky, dostupnosti činidel, pak se rád podělím o své zkušenosti.
 
View previous replies…

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
V současné době se zabývám výrobou mefedronu. Vyrobil jsem 4 malé šarže. Ze všech jsem získal pěkný bílý nebo bělavý produkt, jehož množství odpovídalo očekávaným výtěžkům.

Problém je, že žádný z nich není aktivní! Vyšňupal jsem několik 100mg řad a z každé jsem spolykal až gram. Ale nic! Byly mi zaslány prekurzory; 1 kg 2-bromo-4'-methylpropiofenonu a 2 litrové sklenice 40% methylaminu ve vodě.

Setkali jste se někdy s něčím podobným?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Možná budete muset rekrystalizovat 4-MMC HCl, abyste odstranili nečistoty a přečistili produkt, aby byl účinnější.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Xjqe8pvN0T
Syntetizoval jsem bk-MDMA podle cesty syntézy sdílené uživatelem @Acidosis z prekurzoru CAS 52190-28-0, po získání HCl bk-MDMA (jemný bílý prášek, který se leskne) jsem rekrystalizoval zmíněnou HCl bk-MDMA s deionizovanou vodou a nechal jsem ji několik dní na vzduchu s průhledným plastovým kelímkem, problém je v tom, že získávám hnědé nebo oranžové krystaly a to znamená, že obsahují nečistoty, mým cílem je získat větší a čistší krystaly a aby byly průhledné (ale stále nevím jak).
 

Attachments

  • HtQImhDjuq.jpeg
    HtQImhDjuq.jpeg
    6.4 MB · Views: 472
  • VuIfrmKEgn.jpeg
    VuIfrmKEgn.jpeg
    6.6 MB · Views: 487

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Bylo by zajímavé vidět dobrý výchozí bod pro mefedron prostřednictvím methylaminu.
Děkuji!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
??? 2-bromo-4- 4-methyl-propriofenon + methylamin = 4mmc. To je oblíbená cesta. Také začíná methylaminem. Vím, že to nebylo to, co jste měl na mysli, ale splňuje to vaše kritéria. Methylamin -->4MMC se zdá jako více než 10 reakcí.
 

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Nevím, jestli jste si toho už všimli, ale kokain je také keton, ale s obrovským ocasem. ;)
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Můžete tuto otázku blíže rozvést? Zaujalo mě to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Má na mysli oylovou část dvojné vazby kyslíku mezi benzoylem a tropanem. Ve svém tvrzení se mýlil, protože keton má strukturu, která je C(=O)C , ( kyslík dvojitě vázaný na 2 uhlíky), ale tato skupina v kokainu je C(=O)OC, ester.
OVE1IW2bUF
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Podle mého amatérského názoru se zdá, že je zde vše jednoduché. přidejte methylamin a je to. přesně to, co je potřeba! )))
Ale chápu, že by to bylo příliš jednoduché.

Je to odnož katinonů, ne amfetamin. Omlouvám se, jsem na fórech nezkušený.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nejedná se o kationon, jsou to ketony a mají dvojnou vazbu kyslík na alfa uhlíku a jsou reprezentovány "-onem", který je vlastní nejednomu fenyl-pentan-1-onu například. Takže u chemické látky v OP je ten brom nahrazen nh2-ch3 a je to metamfetamin Nh2Ch3 je metylamin.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Existuje ještě jedna cesta k methylaminu, která mi přišla lepší.
Je to chlorid amonný a formaldehyd v poměru 2:1 při 100 °C.
6HCHO+4NH 4Cl→(CH26)N4+4HCl+6H2O
Takže vzniká methylamin
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zapomněli jste na příměs hydrochloridu dimetylaminu (asi 5 procent), v této syntéze jsou jemnosti.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mnoho lidí má u sebe 2-bromovalerofenon, ale nemohu najít nikoho, kdo by jako bromovanou verzi prekurzoru MDPV. Byl by správný název 1-(benzo[d][1,3]dioxol-5-yl)-2-bromopentan-1-on?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ano, je to správný název.
 
Top