Velký seznam výmluv - legální použití chemických látek

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Trochu jednoduché, ale musím to dodat:

Louh - Vyrábíte mýdlo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zdá se, že výroba mýdla je naší nejsnazší výmluvou pro tolik, také pro některé laboratorní vybavení.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pokud má hledaná chemická látka článek na Wikipedii, můžete v něm najít právní případy použití!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
No a legální použití nemusí být jen civilní, může jít i o věrohodný hobby projekt, jako je výroba svítící barvy ve tmě nebo syntéza nějakého neškodného léčiva či barviva. Chci říct, že pokud máte v garáži digestoř s různými chemikáliemi v policích, nemá smysl tvrdit, že vyrábíte rozpouštědla průmyslového typu.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Potřeboval bych záminku k objednání 2,5-dimethoxybenzaldehydu do USA, nebo je to relativně bezpečné? Nebo je lepší, když si ho budu syntetizovat sám z něčeho jiného?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jaké chemické látky lze použít pro výrobu svítících barev? To zní jako skvělá záminka :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

Společnost NileRed o tom přirozeně natočila video. Je zapotřebí spousta dobrých chemikálií.

Ale opravdu potřebuji dobrou výmluvu pro hobby chemiky na nitroethan a nitromethan. Najde se někdo?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Vím, že se používá v odlakovači na nehty, který používají nehtová studia.

Vím, že si ho nehtová studia mohou bez obav objednat.

Nebo to byly barvy na nehty? Rozhodně se týkají nehtových studií! Možná to pomůže, když něco hledáte na internetu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Operační systém: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba ji upravit podle potřeby. Nevlastním nehtové studio :).
Ne, měl jsem na mysli spíše hobby výmluvy. Třeba: "Aha, já jsem hobby chemik a snažím se vyrobit *nějakou legální látku, která vyžaduje syntézu nitroetanu*". A myslím tím malé množství nitroetanu, ne kádě s ním. Pro objednávky ve velkém měřítku neexistuje žádná věrohodná výmluva.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Haha, jasně :D No, možná jste křížovkář a...? Nedělám si legraci..

Nitrometan se používá pro závodní auta, vsadím se, že se dá použít i pro dálkově ovládaná závodní auta!!! To mi zní dost hobbyisticky..
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Vím, že pro nehtová studia se používá na čištění štětců na nehty, idk, jestli by se to dalo použít i na jiné druhy štětců, pokud třeba máte pár starých štětců na malování, které jste chtěli vyčistit?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Etanol: V této knize se dočtete, že se jedná o etanol, který je v současné době ve fázi vývoje. Everclear o koncentraci 190 % pro výrobu džunglového džusu. Ten je však samozřejmostí.
Dusičnany. střelný prach nebo hnojivo
Hydroxid sodný, kyselina sírová. čistič odpadů.
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Omlouvám se, pokud to píšu do špatné oblasti... Ale mám dotaz. V únoru 2022 jsem řídil a použil jsem nějakou sračku, kterou máme v Rumunsku. Zastavila mě policie a požádala mě o provedení slinného testu na drogy. Použili přístroj s názvem DRUG TEST. Řekli, že to ukazuje amfetamin. Tak mě odvezli do nemocnice na test moči. Zjistili mi pozitivní nález na amfetamin a metamfetamin. Teď vás chci jen poprosit, abyste mi pomohli... Existuje nějaká volně prodejná nebo předepsaná věc, která by mohla dát falešný pozitiv na tyto 2 ? ATM jsem v Rumunsku, ale .ONION trhy prodávají předepsané papíry... Potřebuji jen trochu POMOCI...
Opatrujte se všichni buďte v bezpečí a ne poslední buďte CHYTRÍ a neřiďte.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahoj :)

Myslím, že s tvým tématem by to bylo lepší v samostatném příspěvku, aby ses ujistil, že oslovíš všechny potenciální uživatele, kteří by ti mohli pomoci.

Každopádně, co jste si vzal předtím? Chápu tě správně, že jsi nebral amfetamin ani metamfetamin, ale ukázalo se to jako pozitivní?
V takovém případě mohou být výrobky vždy obohaceny o střih a tímto střihem mohou být i jiné drogy.

Co vím, je to, že jste si vůbec neměl dělat test z moči... problémem těchto testů je jejich přesnost, proto jsou vždy nejlepší krevní testy, protože ukazují lepší a přesnější hodnoty. Zvláště když se necháváte testovat policií, vždy se předtím poraďte s právníkem, abyste se ujistili, že je vše správně ošetřeno.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Jaké jsou nejlepší právní použití

Výmluvy pro methylamin ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

@G.Patton, bohužel se mýlíte.

Ve skutečnosti má @Saul pravdu, prekurzor P2nP je v některých evropských zemích nelegální.

Nemohu se podrobněji zabývat tím, ve kterých zemích je nelegální, protože bych se příliš vystavoval. Ale vím, že přinejmenším v pěti zemích Evropy, pokud byste byli s tímto prekurzorem srozuměni, budete shledáni vinnými z dovozu amfetaminových drog a budete posláni k soudu a do vězení.

S pozdravem
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Vím, že je to starý příspěvek, ale kdyby si ještě někdo zaskočil pro amfetamin, dobrou záminkou je lék Bupropion, je k dispozici jako antidepresivum Wellbutrin. Ještě snadněji se dá sehnat kombinace Bupropion+Naltrexon pro "léčbu chronické obezity" nebo odvykání kouření, značková MySimba.

@MadHatter
Nitroetan i nitrometan se používají v RC modelech v "nitro motorech", je to něco o malých autíčkách nebo co to kurva je, se kterými lidi závodí, zřejmě hledají ten boost (zřejmě to ale časem zničí motor?), skutečné palivo se zřejmě používá v modelech měřítka 5:1 a větší. Nejlepší by bylo najít si místo, kde se s těmahle věcma dá závodit a vzít si to jako koníčka, vsadím se, že je to jako s náboji v Evropě... povolení mít nemusíš, ale pokud patříš do střeleckého klubu, není problém sehnat bednu... Nitroethan jsem viděl uvedený na značce NIPRON jako přídavek do paliva A také jako prostředek na čištění motorů a odstraňování vodního kamene... většina nitrosloučenin by se dala použít jako rozpouštědla z nějakého podivného důvodu, předpokládám...

@Methylamin
Výroba pesticidů.. Výroba rozpouštědla NMP... Mnohostranné použití v zemědělství..
Methylamin sám o sobě by mohl být těžký oříšek. V závislosti na rozpouštědle, které použijete k rozpuštění methylaminu, získáte jinou sloučeninu, takže být vámi, pak bych se podíval, jak se jmenují roztoky methylaminu, a pak k čemu se používají, pravděpodobně byste tak získal mnohem větší seznam a mohl si z něj mnohem snáze vybrat výmluvu.
 
Top