Používáte umělou inteligenci k určení čistoty léčiv?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hele, viděl jsem předtím příspěvek, ve kterém se někdo ptal, jestli něčí pervitin vypadá čistě, nebo ne, a to mě přivedlo na nápad. co kdyby byla umělá inteligence vycvičená k odhalování špatných drog (pervitinu nebo jiných)? je to možné?

Na příkladu pervitinu by se to dalo vycvičit tak, že by to kategorizovalo střední, čisté střepy jako dobré a příliš velké nebo příliš malé střepy jako špatné. stačí nahrát obrázek vašeho pervitinu a ono to porovná se svou databází. bylo by to velmi obecné (bylo by tam upozornění, neschvaluji falešnou reklamu), ale možná by to mohlo některým lidem pomoci. nevím nic o umělé inteligenci ani o kódu, ale naučil bych se něco takového vytvořit. jen potřebuji vědět, jestli je to proveditelné ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím, že byste to mohli trénovat na obrázky? Stejně nevím, jak přesné by to bylo možné získat z fotografie.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Teoreticky to možné je, prakticky také ano, vyžaduje to velmi rozsáhlé znalosti a zkušenosti.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Pokud je tu někdo se zkušenostmi, napište mi pm. možná bychom na tom mohli pracovat společně ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Zní to docela lákavě a pro realizaci výhodně! Bohužel však mám pouze obecné znalosti a chybí mi potřebné odborné znalosti k realizaci tohoto nápadu. Doufejme, že si najdete svého vlastního Zuckerberga nebo Heisenberga.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Potřebovali byste pokročilé zařízení, které dokáže dávkovat malá množství různých chemických látek na destičku s látkou a měřit případné reakce, v podstatě markýzový test, ale s mnoha možnostmi, kterými do něj může přístroj šťouchat a shromažďovat informace

I pak byste ho museli vytvořit tak, aby vám dal vědět, pokud nemá dostatek informací. A nevím nic o programování těchto věcí, ale z logického hlediska a z toho mála, co vím o neuronových sítích, byste potřebovali tým lidí, abyste to uskutečnili.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Sakra, já ani nemyslel na fyzikální testování ^^: měl jsem na mysli jen webovou stránku, kam můžeš nahrát fotky svých drog a umělá inteligence je porovná s jinými fotkami a řekne ti, jestli je tvůj matroš sračka, nebo ne.

Nepochybuju, že budu potřebovat tým lidí, jen jsem chtěl vědět, jestli je to možné, abych mohl začít s výzkumem. kdyby to bylo nemožné, nechal bych to být a ani se neobtěžoval.

Jestli má někdo technické znalosti nebo tak něco, tak hmu!!! Chci to rozjet ^_^.
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Aha, chápu, že myslíte jako snímky struktury s jako mikroskop analyzující strukturu a ai získávající vstupní informace z různých snímků struktury.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ne ^^;

Myslím jako obrázek fyzikální drogy, jako jsou krystalky pervitinu.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Pochybuji, že bude někdy fyzicky možné zjistit kvalitu methového střepu i fotoaparátem nejvyšší kvality, potřebovali byste něco, co by to dokázalo vyfotit v molekulárním měřítku

Takže to, co chceš, je zařízení, které můžeš prodat lidem k používání, a služba, která ho výhradně používá, jako nějaký stolní mikroskop, který se napájí do počítače nebo notebooku, a pak webová stránka nebo aplikace pro něj
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mohli byste vyškolit umělou inteligenci, aby třídila obrázky podle vašich specifikací, ano, ale při pohledu na obrázek nemůžete říct nic o čistotě metamfetaminu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To je fakt na nic... doufal jsem, že bych mohl udělat zdroj pro blbce, jako jsem já ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umělá inteligence se stane superinteligentní a my budeme žasnout, co všechno vidí... Jen počkej, ty mladá dámo, na to jsi futuristická Miluju, kdo si troufne, vyhraje.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Umělá inteligence je pouze trend. Bublina očekávání, která se brzy zastaví.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nejspíše, ale má své zastoupení i nyní. téměř každá technologie jednou zastará, ale pokud je v danou chvíli užitečná, proč ji nevyužít? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Univerzální umělá inteligence vylepšující roboty je konečným cílem....aawwwwwwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Neexistuje nic jako "umělá inteligence"... není to žádná inteligence, jsou to jen shromážděné znalosti.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Je to jen termín ^^;

to je jako říct "to nedýchá, to jen nasává a vydechuje vzduch." jako... ano, to je termín pro to lol. samozřejmě to není inteligentní, protože to není živé, ale je za tím lidská inteligence
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umělá inteligence bude již brzy natolik inteligentní, že si uvědomí, že může být transhumánním bohem. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domnívám se, že je popsán jako inteligentní, protože se předpokládá, že v určitém okamžiku sám převezme iniciativu a bude se učit, aniž by byl dále programován. Inteligentní může být i s nulovými znalostmi. Stejně tak můžete mít veškeré znalosti a zároveň být idiot. Inteligence je vlastnost spočívající ve schopnosti učit se. Znalost je naučená informace sama o sobě.

Toto bych postavil na stranu nepraktičnosti nebo nemožnosti bez fyzikálního testování.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingův test... když stroj dokonale napodobí zručného člověka v úsilí a dojmu... Techno SIngularita začíná a zrychluje se do skutečně velmi dějinné budoucnosti.
 
Top