Používáte umělou inteligenci k určení čistoty léčiv?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mohli byste vyškolit umělou inteligenci, aby třídila obrázky podle vašich specifikací, ano, ale při pohledu na obrázek nemůžete říct nic o čistotě metamfetaminu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
To je fakt na nic... doufal jsem, že bych mohl udělat zdroj pro blbce, jako jsem já ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Umělá inteligence se stane superinteligentní a my budeme žasnout, co všechno vidí... Jen počkej, ty mladá dámo, na to jsi futuristická Miluju, kdo si troufne, vyhraje.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Umělá inteligence je pouze trend. Bublina očekávání, která se brzy zastaví.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nejspíše, ale má své zastoupení i nyní. téměř každá technologie jednou zastará, ale pokud je v danou chvíli užitečná, proč ji nevyužít? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domnívám se, že je popsán jako inteligentní, protože se předpokládá, že v určitém okamžiku sám převezme iniciativu a bude se učit, aniž by byl dále programován. Inteligentní může být i s nulovými znalostmi. Stejně tak můžete mít veškeré znalosti a zároveň být idiot. Inteligence je vlastnost spočívající ve schopnosti učit se. Znalost je naučená informace sama o sobě.

Toto bych postavil na stranu nepraktičnosti nebo nemožnosti bez fyzikálního testování.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingův test... když stroj dokonale napodobí zručného člověka v úsilí a dojmu... Techno SIngularita začíná a zrychluje se do skutečně velmi dějinné budoucnosti.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Existuje spousta léků, které od sebe vypadají k nerozeznání (zejména všechny ty bílé prášky). Jako první linie obrany to může fungovat dobře, ale opravdu byste měli své léky testovat.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
souhlasím, ale testovací soupravy jsou drahé a ne každý na to má peníze. testovací soupravy r také nejsou snadno dostupné pro každého, takže doufám, že se najde nějaké řešení. tyto odpovědi mi dávají velkou naději. pokud to není možné, vzdám to a nebudu ztrácet čas, ale bylo by hezké pomoci těm, kteří si nemohou nebo dokonce nechtějí pořídit testovací soupravy. nebude to tak účinné, ale byla by to trochu funkční alternativa (alespoň doufám)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ačkoli, jiný uživatel na tomto webu (zapomněl jsem kdo, nechci vám ukrást pozornost nebo tak něco) říkal, že můžete použít domácí drogové testy lol, stačí smíchat vzorek s vodou a dát ho do určeného kelímku (nebo do něj vložit proužek/tyčinku/cokoli, podle toho, jaký test děláte. prostě to udělejte, jako byste do něj čůrali) a mělo by vám to říct, jaké drogy váš vzorek obsahuje (z drog, které testuje ofc). Jediným problémem je, že vám to neřekne nic o příměsích, jen to dokáže odhalit přítomnost požadované drogy (nebo možná i jiných drog při screeningu, například když tímto způsobem testujete slisovaný adderall a pak je pozitivní na opioidy). tato metoda má své potenciální využití (i když jsem to osobně nikdy nedělal), ale nemyslím si, že je super účinná. přesto stojí za pokus, pokud si nemůžete dovolit testovací sadu, možná to někdy zkusím, idk lol ^^;

tento příspěvek je také poprvé a naposledy, co jsem o tom slyšel, takže pokud někdo jiný testoval tuto metodu lmk, pokud to funguje. pokud to není úplně k ničemu, pak to alespoň stojí za zvážení imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
To je pro mě příliš složité a nezajímavé. Zůstávám u UI říct čistotu léku podle obrázků. Na molekulární úrovni poněkud dokonce, ale je to drahé.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Na základě fotografie to konkrétně fungovat nebude. Existuje něco, čemu se říká světelná spektroskopie. Je to jednoduché zařízení, které si lze vyrobit doma za telefon. Při analýze snímků pořízených jeho prostřednictvím může hrát roli umělá inteligence vyškolená k tomuto účelu. Pokud na tom někdo pracuje nebo o tom dělá brainstorming, neváhejte mě kontaktovat.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Myslím, že bez laboratorního testu by to opravdu nešlo.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
v tom okamžiku prostě hodit ten sajrajt do nmr. také si myslím, že jeden z problémů je, že nečistoty mohou být bílé, stejně tak si myslím, že jediné, co by to mohlo udělat, je podívat se, jestli je to krystalické nebo amorfní nebo bílé nebo ne, ale odráží to skutečně čistotu ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Viděl jsem několik opravdu dobře vypadajících drog, které po vykouření nebyly vůbec dobré. Pravděpodobně to není životaschopné řešení.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Myslím, že by teoreticky bylo možné vytvořit takový, který by dokázal analyzovat obrázky a hledat nějaké evidentní nečistoty, ale větší problém by asi byl v tom, že je těžké přesně určit čistotu pouze na základě obrázku a pohledu obecně.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Váš příspěvek nedává příliš smysl. Spíše... Technicky to není nemožné, ale co je nemožné, je stoprocentně potvrdit kvalitu výrobku pouze pomocí jednoduchého obrázku.

Pokud nevytvoříte 3D verzi výrobku a nezkontrolujete jednotlivé části, opravdu nevím, jak byste to mohl udělat jinak.
Existují však i jiná řešení, jak toho dosáhnout, ale pro vás příliš složitá.

Vyžaduje to rozsáhlý výzkum obrázku, takže budete potřebovat optimalizaci, jinak to bude trvat příliš dlouho, a samozřejmě databázi + vyhledávače využívající veřejné API.

Ještě to není hotové, je třeba udělat spoustu věcí, jako je kontrola pravosti obrázku, zda nedošlo k jeho úpravě atd.

Stačí ručně zkontrolovat kvalitu.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Také jsem o tom nějakou dobu přemýšlel. Aplikace pro vyhodnocování TLC testů by se možná dala velmi snadno implementovat, ale TLC test není dost dobře možné provést. Jak by mohl vypadat test pro kvalitativní a kvantitativní stanovení léčiv, který by nebyl příliš drahý a mohl by ho snadno provádět kdokoli bez zvláštních předchozích znalostí, bez drahého těžkého vybavení? Mám pro to několik nápadů. Má o to někdo zájem? Můžete mi o tom napsat a možná bychom mohli pracovat na realizaci. S pozdravem
 
Top