Jaké výměny používáte?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Sdělte nám, které výměny jsou ve vaší oblasti oblíbené. Platí tam politika AML/KYC?
S jakými problémy se ve vašem regionu při směně měn setkáváte?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Ano, KYC je problém, který mi vadí. Je mi jedno, jestli prodávám staré vozidlo. Dávám přednost platbě v hotovosti nebo v kryptoměně. Bezhotovostní společnost se blíží. Nelíbí se mi, když lidé vědí, kolik jsem zaplatil klukovi z ulice za úklid zahrady. Nejméně ještě chudák kluk, který je zdaněn ze svého skromného výdělku.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Mohu se zeptat, jak často jste je používali? Mám obavy o spolehlivost
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Docela dobrou kryptopeněženkou, která má poměrně velký výběr, který můžete držet, je Trust Wallet, stáhnout si ji můžete samozřejmě na iOS a Android. Navíc nevyžadují KYC a jsem si celkem jistý, že na ní není AML. Osobně jsem ji používal na ukládání BTC, DOGE, ColdKoala a SHIB a neměl jsem žádné problémy s přijímáním ani odesíláním transakcí. Jako celkovou peněženku ji hodnotím solidními 8/10, protože zde není pořádné nastavení 2FA/hesla, pouze skupina slov v určitém pořadí, které si musíte někam zapsat (na papír, nebo digitálně), protože bez těchto slov v pořadí, které aplikace poskytuje, jste v podstatě navždy zablokováni z peněženky, dokud si slova a jejich pořadí nezapamatujete/nenajdete. Poslední věc, kterou bych rád zmínil, je, že v jedné aplikaci/telefonu můžete hostovat několik peněženek, což znamená, že můžete mít jednu peněženku s celou řadou různých kryptoměn a další peněženku, která dělá to samé (nebo něco jiného, záleží na vás), a můžete mezi těmito peněženkami jen přepínat tam a zpět, což může umožnit zůstat částečně anonymní na jakémkoli blockchainu zapojeném do jakékoli kryptoměny, kterou používáte, díky rozdělení transakčního provozu na různé peněženky. Každopádně to byla aplikace, kterou jsem si myslel, že bych doporučil všem, kteří potřebují peněženku bez KYC. Prostě!

Odkaz na obchod Google Play: https: //play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Odkaz na Apple App Store: https: //apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Jsem si docela jistý, že toto je oficiální stránka, pokud chcete zkusit spravovat peněženku na počítači: https://trustwallet.com/.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Fungovalo mi to jako kouzlo, altho jsem slyšel zvěsti o velkých transakcích, které v poslední době neprobíhají
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Nejlevnější poplatky, nejnižší min. požadavky, spolehlivost a silná přítomnost na dread.
Dread je zpět nahoru kluci. Teda vím, že jsou velmi toxická komunita, ale nic méně, další komunita z temných moří dělá špinavou práci, abychom si všichni mohli dál užívat naše nepochopené léčivé hračky.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
No zpočátku jsem používal Coinbase, Kraken, Coin Mama, cash APP a používal bankomaty na spoustu věcí, ale cash app a coin base a několik dalších se začalo domlouvat, aby určili, jaké kapky jsou pro jaký sektor Porovnáním poznámek Eleuthera navzájem a cash app mi nakonec zakázali a zabavili některé prostředky, což mě vyburcovalo, takže jsme s několika přáteli začali zjišťovat, kde mohou být díry ohledně konkrétních typů mincí. Našli jsme řešení, ale nejsem opravdu svobodný být konkrétní o tom, ale našli jsme alternativu, která existuje jako dodatečná myšlenka v jiném typu sektoru, pokud jde o Bitcoin. Také paxfull měl zajímavou teorii, která funguje dobře, ale obětujete trochu peněz za soukromí. To je trik najít soukromí za konkurenceschopnou cenu, ale jak jsem řekl, našli jsme to jen na jednom místě a to by dissapear přes noc, kdybych řekl, že tady.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Zajímavé.
Ačkoli se může zdát, že sdílení něco dobře pálí, ve skutečnosti to funguje oběma směry.
Sdílením můžete otestovat hrubé pero, abyste zjistili, zda ho někdo dokáže prolomit.
Zatím tuto metodu rád používám.
Já vlastně kupuji krypto, jako je XMR, za hotovost, registrovanou na něčem jako AgoraDesk, LocalXMR.
Pak přidat, že XMR do mého non custodial peněženky, která má funkce pro registraci k obchodování.
Např.
CakeWallet.
Odtud pak posílám po částech.
V případě potřeby později vyplatit.
Pošlu XMR zpět do své peněženky Cake, převedu XMR na BTC na Cake, takže je vidět, že jsem to dostal legálně přes Cake, s nějakým XMR, který jsem legálně koupil na Local nebo Agora.
Tohle funguje i u prodejců, např. je potřeba jim vyměnit BTC za XMR, použít DeX jako InfinityExchanger, který je nejlevnější nejnižší poplatky atd. Pošlete ty XMR na Cake a vyměňte za BTC.
Mít nakoupené XMR na Local nebo Agora poslat do Cake poslat ven a někdy zpět na výměnu za BTC vypadá legálně a nezvyšuje žádné prohlížení ani tým Cake.
Teoreticky v tom můžete pokračovat, dokud se ToS nebo regulace opět nezmění.
Dokonce jsem zjistil, že přes Cake můžete koupit dárkové karty, někdy Visa nebo Mastercard.
Teď to vypadá, že se jen účastníte krypto sféry, kupujete dárkové karty, za XMR, které jste legálně koupili přes Local nebo Agoru. Chápete mě?
Samozřejmě jen jeden z mnoha způsobů.
Být trpělivý a vylistovat XMR na Local nebo Agora je spojka, protože nakonec jste to vy, kdo dělá poplatky atd.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Páni, to je docela úžasné, jen si koupím kryptografickou kartu jako samotnou dárkovou kartu a pošlu ji na jeden ze svých dalších účtů jako dárkovou kryptografickou kartu k narozeninám nebo Vánocům. Není to moc složité, asi bych měl zapracovat na něčem složitějším.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kde se dají koupit dárkové kryptografické karty?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Myslím, že TheWaterman má na mysli třeba nákup mincí NXT nebo mincí Karma. Ty si můžete koupit jako dárkovou kartu ve většině maloobchodních prodejen a na většině kryptografických stránek, které umožňují nákup dárkových karet, jako jsou peněženky Cake nebo Mycellium.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Stále tomu úplně nerozumím. Takže ty se dají koupit v hotovosti? To by bylo úžasné.

Předpokládám, že je to pouze záležitost USA?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
V některých evropských zemích je mají, ale je to vzácnější než v USA.
Mohli byste se podívat na localmonero, pokud jste to ještě neudělali za hotové, nebo na jiné dobré možnosti.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ano, Lokalmonero je klasika, ale na můj vkus je příliš drahá.

Když si připlatím 10-20 % z tržních cen, taky bych mohl jen převést dárkové karty AMZ na hotovost (převodem), což má zhruba stejné poplatky
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin si můžete koupit prostřednictvím hotovosti poštou na agoradesk. Cibule a pgp k dispozici na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A máte data z chatu uložena po dobu 180 dní? Ne, díky.
 
Top