Question Co je nejzajímavější droga, o které nikdo nemluví ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,
jen by mě zajímalo, co je nejzajímavější droga, o které nikdo nemluví a která si zaslouží větší pozornost ? A proč si myslíte, že se léku dostává tak málo pozornosti ?

Díky
Ps. Omlouvám se za špatnou angličtinu, není to můj rodný jazyk.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR vypadá strašidelně, ale mohl by se vyzkoušet, kdo ví.
Fluorokokain je další zajímavý.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Docela by mě zajímalo, jak je to i s tím 4-MAR.

Rád bych slyšel vyprávění někoho, kdo je zvyklý stimulanty užívat, protože popisky na internetu jsou všelijaké a většina z nich vypadá jako vymyšlená.

Jediné, co vím jistě, je, že to trvá nejméně 16 hodin, pokud si vezmete orálně.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Před několika lety jsem se snažil najít prodejce nebo výrobce 4-MAR a nemohl jsem najít nikoho, kdo by věděl, kde ho sehnat, nebo o něm dokonce slyšel. Čína mě opět zklamala. zní to dobře, ale člověk nikdy neví.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
To a 2ct7 , 2c's obecně také
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Dejte mi 2c-21
2c-n nechvalně známý 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp byl stejně špatný jako 2cn, ale 2c21 byl skvost
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Harmalinové látky. Většina lidí si myslí, že je to jen MAOI A, ale je to halucinogen. Nedávno jsem si vzal 200 mg a měl jsem sluchové a zrakové halucinace. Zajímavé je, že vizuální halucinace byly zcela odlišné od tryptaminů, které jsem zkoušel, jako je N,N,DMT, psilocin nebo LSD. Upřímně řečeno ne tak hluboké, ale vůbec ne podobné. Žádné geometrické tvary nebo fialová a zelená.. také žádná koordinace a těžká opilost. Mám to z Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
To jsem nevěděl, začal jsem pěstovat náklad syrské ruly. Budu to muset vyzkoušet!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-aminopropyl)indol (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] je derivát indolu a fenetylaminu s empatogenními účinky.

K diskusi navrhuji zajímavý produkt ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Zkusil jsem 5-IT, látka se mi nelíbila.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Souhlasím s tím, že této složce něco chybělo
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Nikdy jsem neslyšel, že by někdo říkal hexen. pokud máte rádi sloučeniny, které zvýší společenskost, dodají vám druhý dech a poskytnou definitivní povzbuzení nálady, mohlo by to být něco, na co byste se měli podívat.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
V mé zemi bylo krátké období, kdy byly RC legalizovány (méně než 6 měsíců) a byl otevřen malý obchod.
Vzpomínám si na 2-c-t-2, 7 atd. atd. a další obskurní názvy sloučenin.

Ale nejsem si úplně jistý těmi obchody, odkud je dodávali (asi Lizard? Bylo to před více než 20 lety, takže opravdu netuším, haaa) - ale jediné, co si pamatuji, je, že když jsem dvakrát zkusil c-t-7, nebylo to pro mě nic příjemného. Udělal jsem spoustu různých tříd drog, tahle byla jedna z mála, která mi způsobila tachykardii a byla napůl příjemná stimulace, ale jen během comeupu, pak už měla jen vedlejší a vibrace mírně psychedelických negativních účinků.

Opět to může být to, co jsem zkusil, bylo úplně něco jiného. proto se ptám, co konkrétního z této sloučeniny vás zajímá?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Tolik jsem o něm slyšel, tak jsem si ho udělal sám. Je to mnohem lepší než 2c-b při tělesné zátěži, opravdu silný a příjemný pocit, zpěv je prostě NESKUTEČNÝ, ještě jsem si nevzal tolik, abych získal vizualizaci, ale ten zážitek mi přišel opravdu cenný. To, co mi popisujete, mě nechte více přemýšlet o 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Děkujeme vám za informace! Ano, může to být tím, že si přesně nepamatuji, jaké číslo bylo napsáno na sáčcích obsahujících taková RC. ;) Jen malé, drobné číslo mohlo rozhodně znamenat velký rozdíl!
pak jsem pravděpodobně měl 2c-t-2. Myslím, že jsem si vzala i větší dávku, protože jsem přes hodinu necítila žádný účinek, tak jsem si taky dala druhou... V mládí všichni děláme blbosti ;)

Moc se mi líbí tvůj Nickame hehe.... SANDOZ je nejlepší značka co dělá takové úžasné komerční reklamy a všechny jejich farmaceutické produkty co se zneužívají (jako Oxy, fent náplasti) - "zázračně" jsou pro takové užívání nejvhodnější.
Oxy sandoz: loupe se jako kondom, povlak není na tabletky nalepený :D
Pak stačí jemné zmáčknutí, aby se z pilulek stal jemný prášek, čímž se odstraní všechny ER.
Pomocné látky jsou velmi neutrální, takže je méně nepříjemné oxy šňupat, a kouzelně s PH prakticky už dobré na kapačky.
Náplasti byly špičkové: než byli ze zákonů donuceni dávat místo sáčku s gelem "proti zneužívání" dermapatch, přidával Sandoz do takového gelu, obvykle jen vymačkaného a vykouřeného... sladidlo dovnitř!!! Pro nejlepší chuťový zážitek z kouření ;)
nějaký důvod, proč by jinak měli dávat sladidlo do derma náplasti? :D

mějte se hezky
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, v závislosti na sladidle, některá by mohla ovlivnit dobu vstřebávání, delší, kratší, může jednoduše, jako dmso, pomoci přípravku projít kožní bariérou.

S pozdravem,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ukázalo se, že 2c-g byl údajně k dispozici již v době, kdy se ukázalo, že není tím, čím se říká, že je.

2010 existovala údajná šarže Tcb2 nevím, jestli má někdo potvrzenou zkušenost s některou z těchto sloučenin, možná někdo ano
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 se prodával pod názvem blue mystic jako afrodiziakum dodával se se dvěma tabletami doporučoval jste si vzít jen jednu lol to nebylo v chytrých obchodech příliš dlouho
 
Top