5-λεπτη σύνθεση μεθακινόνης (από ψευδοεφεδρίνη)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
η οξική ψευδο/εφεδρίνη είναι πολύ διαλυτή στο νερό, και θα αντιδράσει με το kmno4.. δεν προσπαθώ να σε χτυπήσω αλλά το πράγμα δουλεύει (πραγματικά ωραίο σεξ σε αυτό) , και έτσι και η οξική μεθακινόνη (δεν θα είναι βάση beceausecause το μείγμα είναι πολύ όξινο, από το ξύδι)
Δεν ήρθα εδώ για να πω ψέματα, απλά θέλω να παράγω το hcl χωρίς να βασιστώ σε αυτό το πράγμα
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Σας ευχαριστώ για τα σχόλιά σας, δεν έχω εκτελέσει ποτέ αυτή τη διαδικασία. Πρόκειται για τα θεωρητικά μου συμπεράσματα. Θα εκτιμούσα πολύ τις φωτογραφίες του προϊόντος σας σε αυτό το νήμα.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Μπορώ να το κάνω αυτό, αλλά όπως είπα θα προτιμούσα πολύ το άλας hcl.. και να μην σπαταλάω χρήματα για εφεδρίνη (αρκετά ακριβό)
Αλλά, θα κάνω μια μικρή αντίδραση και θα δημοσιεύσω φωτογραφίες...

Επίσης, ο τύπος είπε 8-9 ph, αυτό είναι αρκετά βασικό... το ξύδι είναι τι, περίπου 2 στην κλίμακα ph; Νομίζω ότι οτιδήποτε πάνω από 6-7 λιώνει σε μια κολλώδη κόλαση, ειδικά στην εστία.
Θα δημοσιεύσω αυτό το άσχημο πράγμα.. αλλά όπως έχω διαβάσει στο διαδίκτυο, κάθε οργανικό οξύ θα κάνει ένα ασταθές άλας, το οποίο θα γίνει σκατά μετά την ξήρανση
Οπότε θα δοκιμάσω και το hcl, αλλά τα χρήματα, ο χρόνος κτλ είναι στο χαμηλό
Παρόλα αυτά, θα δοκιμάσω και ανόργανα οξέα.
Ευχαριστώ
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Σύντροφοι, εξήγαγα εφεδρίνη από το χάπι, πώς να το συνθέσω με αυτά τα υλικά, υποχλωριώδες νάτριο, υπερμαγγανικό και οξικό οξύ, έχω μόνο αυτά
 
Top