SCAM Αλλοδαπή αγορά Ανακοίνωση

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Αγαπητή οικογένεια στο Σπάσιμο κακό φόρουμ. έχουμε μεσημεριανό γεύμα αλλοδαπός αγορά καλύτερη σκοτεινή αγορά καθαρή για την επιχειρηματική πλατφόρμα, θα θέλαμε να προσκληθεί στην αγορά μας για τις επιχειρήσεις, και ευχαριστίες για το Σπάσιμο κακό φόρουμ για αυτή την ευκαιρία να δημοσιεύσετε αλλοδαπός αγορά Ανακοίνωση.

Ανακοίνωση.

Αλλοδαπός αγορά admin :


Εγκατεστημένος πωλητής μπορεί να έχει δωρεάν απαλλαγή πωλητή από- 15 Ιαν-2022 έως 7 Φεβ- σύμφωνα με το χρόνο αγρόκτημα μόνο αποδεκτή μετά από αυτό θα απορρίψει δωρεάν απαλλαγή πωλητή, νέα απαλλαγή πωλητή 125 $ πρέπει να πληρώσει.

Διαχείριση κινδύνου
αγοραστή πωλητή συνομιλία κρυπτογραφημένη με κλειδί pgp, συνομιλία σας αυτόματα θα διαγραφεί όταν επαναλαμβάνετε, δεν έχετε κανένα κίνδυνο μετατροπή αλλοδαπή αγορά μόνο έχουν ασφαλή PGP κρυπτογραφημένα.

Ποτέ μην το δοκιμάσετε αυτό
Όλα αυτά είναι απάτη ποτέ μην το δοκιμάσετε αυτό : Δυαδικό λογισμικό, λογισμικό Forex, Bitcoin πολλαπλό λογισμικό, σήμα FOREX,

FE
μέχρι ο αγοραστής να μην πάρει κανένα προϊόν από εσάς, το νόμισμα και τα πάντα θα κρατήσει, και ο διαχειριστής θα λύσει τη διαφορά. Θα πρέπει να αποδείξετε ισχυρά αποδεικτικά στοιχεία ότι έχετε στείλει το προϊόν στον πελάτη, η αγορά δεν οριστικοποιήθηκε ποτέ σε 14 ημέρες ή 7 ημέρες, Προτεραιότητά μας είναι να δώσουμε την εμπιστοσύνη μας στους πελάτες.

Προμηθευτής
δεν δίνουμε καμία αξία σε οποιαδήποτε ανατροφοδότηση της αγοράς ή βαθμολογία. πρέπει μόνο να δούμε τα καθαρά αποδεικτικά στοιχεία αποστολής σας και ισχυρές αποδείξεις για το προϊόν που έχετε να πουλήσετε.

Τι είναι το Escrow;
Κρατάτε το κέρμα σας σε τρίτους μέχρι να οριστικοποιήσετε την παραγγελία σας και να απελευθερώσετε το κέρμα στο λογαριασμό του πωλητή

Όνομα αλλοδαπής αγοράς
Παραίτηση του πωλητή 125$
Εγκατεστημένος πωλητής δωρεάν
Προμήθεια - 3$
Γλώσσα- Αγγλικά Κινέζικα Ισπανικά Γαλλικά Κορεάτικα Ιαπωνικά Αραβικά
Δακτυλικό αποτύπωμα: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E


url αγοράς
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/


Μήνυμα από admin
Ρωμιός
 

Attachments

  • wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
αν κάποιος έχει παραγγείλει ποτέ από εδώ παρακαλώ σχολιάστε αν αυτό είναι πραγματικό Αγορά
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
ανασκόπηση αγοράς dark eye

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ναι, βλέπω ότι είναι νόμιμο. Απλά δεν είναι η αγορά που έχω συνηθίσει να βλέπω.

αν είστε διαχειριστής θέλω να επαληθεύσω έναν από τους πωλητές αν είναι πραγματικός ή απάτη. και αν πώς μπορώ να δω τις κριτικές για μερικούς από τους πωλητές σας. im ψάχνει για αξιόπιστο πωλητή ενός προϊόντος που χρειάζομαι, αλλά δεν μπορώ να δω πολλά πράγματα στην ιστοσελίδα σας.
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
μπορείτε να ελέγξετε και να καλωσορίσετε πολλούς πωλητές, αλλά στη λίστα δεν μπορείτε να πάρετε απάτη λόγω της μεσεγγύησης
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
έτσι ώστε κάθε συμφωνία να είναι ασφαλισμένη με escrow???

πώς μπορώ να γράψω στον διαχειριστή στην αγορά από το προφίλ μου;

κάθε συμφωνία είναι ασφαλισμένη;
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
επίσης προσπαθώ να εισαγάγω το κλειδί pgp μου και η αγορά σας δεν μου επιτρέπει να εισαγάγω pgp
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
βασικά αν είστε διαχειριστής. μπορείτε να με βοηθήσετε με έναν πωλητή της ιστοσελίδας σας με μια μικρή παραγγελία από κάτι; θα σας πληρώσω προμήθεια για να με βοηθήσετε να αγοράσω από έναν πωλητή. έχει κάτι που χρειάζομαι αλλά το χρειάζομαι καθαρό και ακατέργαστο υψηλής ποιότητας carfen.

Μπορείτε να με βοηθήσετε να αγοράσω από αυτόν;
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να ελέγξετε το όνομα του ψηφιακού πωλητή john09389 ελπίζω να μπορείτε να απολαύσετε
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
μου αρέσει πολύ η αλλοδαπή αγορά έχω πάρει την παραγγελία μου PDF βιβλίο της απάτης amazon +++++
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
μπορείτε να κάνετε κλικ στο support και να γράψετε στον admin i am just buyer
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
αλλοδαπός διαχειριστής της αγοράς είναι τόσο βοηθητικός που ανοίγω διαφωνία μου επιστρέφουν τα χρήματά μου σε 24 ώρες ευχαριστώ φίλε
 

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
σύμφωνα με τη γνώμη μου αλλοδαπός αγορά είναι καλύτερο και κτύπημα τότε άλλη αγορά, επειδή ισχυρή escrow και κανείς δεν μπορεί να απάτη admin είναι πραγματικά σούπερ γρήγορα, που εισιτήριο απάντηση σε ταχύτερη,
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
ευχαριστώ για τη συμβολή σας. αλλά για κάποιο λόγο όλα τα χαρακτηριστικά δεν είναι διαθέσιμα για τον υπολογιστή μου.
δεν έχω τη δυνατότητα να γράψω admin ή να εισαγάγω το κλειδί pgp στο προφίλ μου.

βλέπω τις επιλογές αλλά τα χαρακτηριστικά δεν λειτουργούν. δεν μπορώ να δω σχόλια για τους προμηθευτές.
Είναι απλά χαμηλής ποιότητας ιστοσελίδα και μου φαίνεται σαν ιστοσελίδα απάτης.
 

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Πήρα παραγγελία πριν από χθες ιστοσελίδα δεν είναι απάτη millionmind22 η αγορά είναι πολύ κολλήσει έτσι για σας είναι απάτη, επειδή δεν μπορείτε να σαρώσετε άλλα
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
alien market is best dark net market i got order and support are very helpfull
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μου αρέσει η λειτουργία alien market go και είναι εύκολο στη χρήση
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ισχυρή μου ερευνητής αλλοδαπός αγορά είναι καθαρή και πραγματική, εκείνοι είπαν απάτη είναι απατεώνες
 
Top