SCAM Αλλοδαπή αγορά Ανακοίνωση

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
ισχυρή μου ερευνητής αλλοδαπός αγορά είναι καθαρό και πραγματικό, εκείνοι είπαν απάτη είναι απατεώνες
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
κάθε αγορά έχει ψεύτικο πωλητή, αλλά ξέρω καλά ότι η ξένη αγορά είναι πραγματική, επειδή έχω κάνει κατάθεση και έχω ήδη αποσυρθεί.
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ευχαριστώ νέα αγορά αλλοδαπός παραγγελία μου με επιτυχία πήρε
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Είσαι ένας μεγάλος απατεώνας (millionmind22 ) Έχω αρκετές παραγγελίες φόρμας αλλοδαπός αγορά που λειτουργεί τέλεια
 

komadfer

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Λατρεύω την αλλοδαπή αγορά αυτό το σύστημα αγοράς κάθε φυσικό προϊόν που χρειάζεται περισσότερο να γράψει το όνομα της αγοράς, ώστε να μπορεί να εξασφαλίσει ότι οι άνθρωποι γνωρίζουν ότι ο πωλητής είναι γνήσιος
 

dhrag4536

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
admin είναι για να είναι ειλικρινείς ανταποκρίνονται ταχύτερα και πολύ βοηθητικά
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Έχετε δίκιο ότι αναπαράγονται ταχύτερα
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Έχω παραγγείλει κοκαΐνη πριν από 14 ημέρες σήμερα πήρα την παράδοσή μου στο χέρι μου +++++ ανατροφοδότηση
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
η ιδέα μου είναι ότι η αλλοδαπή αγορά έχει πολύ καλή μεταβίβαση συν ότι ποτέ δεν οριστικοποιήθηκε το κεφάλαιο μέχρι να πάρετε την παραγγελία.
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Συμφωνώ ότι
 

slamankhan45

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
κορυφαία και καλύτερη σκοτεινή αγορά αλλοδαπών στο διαδίκτυο σύμφωνα με τη σκέψη μου , επειδή έχουν πολύ ισχυρό κλειδί PGP για τη μετατροπή μηνύματος πωλητή αγοραστή, το μήνυμά σας θα διαγραφεί αυτόματα μετά την αναπαραγωγή.
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ζήτω η αλλοδαπή αγορά πήρα την παραγγελία μου σήμερα ευχαριστώ
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Καλή τύχη, φίλε
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
top dark net market with higher security message will deleted after replay that's good i really like alien market.
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Το ξέρω γιατί μετά την επανάληψη ψάχνω το μήνυμά μου χαχαχαχαχαχαχα
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Πρόκειται για μια απάτη
όλα αυτά τα σημειώματα της "ξένης αγοράς" που βάζετε δίπλα στα "δικά σας" φάρμακα για παράδειγμα.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/r5y1g6sY6wwQP93WCtaVn8xhIF0BRbs8mL4U7AOjpTAzffMPHqmr4HTXSpEDZ0BJuuJ1ZGoN2jclOGSWyvtdoLUa5EqieMxdI2kY.jpeg
αυτή η εικόνα έχει ένα καθαρά φωτοσοπαρισμένο σημείωμα πάνω της.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/LOTUMDmR4a0kzp8qss7uKz26UP7LQReY0X6CgwtBhycXHBCO2QjaNjqE5GIwgVxln9fNrxe3AZYIhoiAP4vuGHlyWp8SKfikr3V9.jpeg
αληθινό διαβατήριο, σημείωμα αγοράς αλλοδαπών με photoshop

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/th07i8bdYhjz2MSLcFsr4bHdRTFTAV3P4atRKGiGwmUNJvOe09uYzNcCEyWKuqoWUmX6LxH8eXrfvq1C5nZP9sgp6DQZOnIEAgy2.jpeg
φωτογραφία αρχείου

και όλοι οι καταπληκτικοί κριτές σας είναι νέα μέλη; που έχουν αναρτήσει ποτέ μόνο για να μιλήσουν για το πόσο καλό είναι το κατάστημά σας; και όλοι μιλούν το ίδιο με εσάς στο διαφημιστικό σας μήνυμα; YO MR WHITE DELETE THIS SCAM!!!! και όλοι οι γαμημένοι κριτικοί σας έγιναν μέλη λίγα λεπτά αφότου δημοσιεύσατε αυτή τη διαφήμιση για τη σκατότρυπας αγορά σας.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Δεν έχω ξαναδεί ποτέ τόσο απροκάλυπτα ψεύτικες εγκρίσεις. Πραγματικά, να έχετε λίγη δημιουργικότητα. Αυτό είναι πέρα για πέρα ηλίθιο.
Και όμως ... αν την πατήσετε, σας αξίζει να σας κοροϊδέψουν. Οπότε υποθέτω ότι είναι κάπως δαρβινικό.
 
Top